Kancelária

Usporiadať podľa:

Kancelárska zostava REA OFFICE EXPRES 1

REA OFFICE EXPRES 1 je moderná zostava kancelárskeho nábytku. Pozostáva z 9 samostatných komponentov, ktoré si môžete ľubovoľne rozložiť podľa vlastných predstáv a priestorových možností. REA OFFICE EXPRES 1 sa vyrába v 8 zaujímavých dekoroch.
-7%
€520,00 €480,00

MERIS - sektorový systém

MERIS je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE. Vyrába sa v dvoch zaujímavých prevedeniach: Čerešňa Malaga a Agát kráľovský. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývačku, jedáleň, spálňu, študentskú izbu, ale aj kanceláriu. K jednotlivým komponentom je možné doobjednať LED osvetlenie.

REA OFFICE - sektorový kancelársky nábytok

REA OFFICE je moderný sektorový kancelársky nábytok. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť kanceláriu presne podľa Vašich predstáv. REA OFFICE sa vyrába v 8 zaujímavých dekoroch.

ASSISTANT - kancelársky sektorový nábytok

Assistant je moderný kancelársky sektorový nábytok. Assistant je variabilný sektor vďaka čomu si môžete zariadiť Vašu kanceláriu presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Je dostupný v 4 zaujímavých dekoroch.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

MAG EURO - sektorový kancelársky systém

MAG EURO je moderný sektorový systém, vďaka ktorému si môžete zariadiť reprezentatívnu a funkčnú kanceláriu.

MAXIMUS - sektorový systém

MAXIMUS je moderný a praktický sektorový systém s množstvom voliteľných komponentov, vďaka ktorým si môžte zariadiť ktorúkoľvek izbu vo Vašom dome.

ZONDA - sektorový systém

ZONDA je moderný sektorový systém. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodný do obývacej izby, študentskej izby, ale aj do modernej kancelárie. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa vo farebnom prevedení Sivá/Biely lesk.

V kategórii kancelárskeho nábytku nájdete šrokú škálu vybavenia pre Vašu od písacích stolov, komôd, regálov či kontajnerov. V našej ponuke nájdete širokú škálu dizajnu, vďaka čomu si môžete vytvoriť kanceláriu podľa vlastných predstáv tak, aby sa Vaša práca stala Vašim koníčkom.