Predsiene

Usporiadať podľa:

DERBY predsieň

DERBY je kvalitná predsieňová zostava s moderným dizajnom a zaoblenou hranou. Jej moderný dizajn je doplnený veľmi obľúbeným bielom dekorom s vysokým leskom.
€219,00

KOMBINO predsieň

KOMBINO je kvalitná predsieňová zostava s moderným dizajnom so zaoblenou hranou. Jej moderný dizajn je doplnený veľmi obľúbeným farebným prevedením dub sonoma.

MARIANA predsieň

Sektorová predsieň MARIANA je kvalitná predsieň s jednoduchým moderným dizajnom. MARIANA pozostáva z 9 samostatných komponentov, ktoré si môžete vyskladať podľa predstáv a priestorových možností. Je dostupná v obľúbenom farebnom prevedení dub canyon v kombinácii s bielou.

NOKO-SINGA 04 predsieň

Predsieň NOKO-SINGA 04 je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieň má jednoduché línie a moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v dekore dub sonoma.
-7%
€150,00 €139,00

AMALIA predsieň

Predsieň AMALIA je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€139,00

CLIP predsieň

Moderná predsieňová zostava Clip so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€119,00

FILIP predsieň

Klasická predsieňová zostava FILIP so zrkadlom. Svojou veľkosťou je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€119,00

FOX lesk predsieň

Predsieň FOX lesk je moderná predsieňová zostava v lesklom prevedení. Predsieňová zostava pozostáva z troch samostatných komponentov.
€259,00

FOX mat predsieň

Predsieň FOX je moderná predsieňová zostava. Predsieňová zostava pozostáva z troch samostatných komponentov.
€239,00

JET A predsieň

Moderná predsieňová zostava JET A so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€202,00

JOLA predsieň

Moderná predsieňová zostava JOLA so zrkadlom. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€115,00

KENTA predsieň

Predsieňová zostava KENTA je kvalitná moderná predsieňová zostava pozostávajúca z 5 samostatných komponentov. Predsieňová zostava je vďaka svojim jednotlivým komponentom vhodná aj do menších predsiení. KENTA je dostupná vo farebnom prevedení dub coney / champagne.

Predsieň

Predsieň je vstupnou bránou do Vášho domu či bytu. Je to prvé miesto, ktoré uvidíte keď prídete domov z práce. Je to však aj prvý kúsok Vášho domova, ktorý uvidí Vaša návšteva. Predsieň v byte či dome tak musí spĺňať niekoľko funkcií. Musí navodzovať pocit domova, musí pôsobiť harmonicky a upratane. Zároveň však musí byť praktická, a musí Vám poskytnúť úložný priestor. Výrobcovia dnes ponúkajú širokú škálu nábytku do predsiene. Vstup do Vášho domu si môžete zariadiť v rovnakom dizajne vďaka predsieňovej zostave. Ak chcete byť originálny, vyskladajte si zariadenie vstupu podľa seba.  

Predsieňový nábytok

Originálna, jedinečná predsieň bude vyjadrovať Vás a Vašu rodinu. Pri jej zariaďovaní si ale musíte nájsť viac času na hľadanie tých správnych kúskov nábytku. Môžete si vybrať vešiakovú skriňu a botník. Alebo komodu so zásuvkami a vešiakový panel. Stavte na jednoduchosť a zaveste zrkadlo na stenu, dolu položte dizajnovú lavicu. Prípadne si ešte dokúpte vešiak či stojan na dáždnik. 

Vešiaková skriňa v predsieni Vám poslúži na odloženie kabátov. Kábaty tak nie sú viditeľné pre Vašu návštevu a predsieň pôsobí upratane. To platí aj pre komodu či botník. Vďaka týmto kúskom budete mať vždy rýchlo upratané, a zároveň všetko po ruke. 

Predsieňové zostavy

Predsieňová zostava Vám uľahčí zariaďovanie vstupu do Vášho bytu. Aj pri zostavách si môžete vybrať takú, ktorá bude najviac vyhovovať práve Vašim požiadavkám. Jednoliatý celok so skriňou, zrkadlom a komodou. Alebo vešiakový panel s botníkom?