Botník

Usporiadať podľa:

Botník Noko-Singa 311

Botník Noko- Signa 311 je kvalitný moderný 3-dverový výklopný botník so zásuvkou. Botník poskytne Vašej predsieni dostatok úložného priestoru. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
-7%
€78,00 €72,00

Botník Noko-Singa 321

Botník Noko-Signa 321 je kvalitný moderný 3-dverový výklopný botník so zásuvkou. Botník poskytne Vašej predsieni dostatok úložného priestoru. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
-8%
€93,00 €85,00

KOMBINO botník

2-dverový botník s 2 praktickými zásuvkami je súčasťou predsieňovej zostavy KOMBINO. Botník má moderný dizajn s oblými hranami doplnený veľmi obľúbeným farebným prevedením dub sonoma.
€122,00

Vešiakový panel s botníkom Vira-Mecki

Vešiakový panel so zrkadlom a botníkom z predsieňovej zostavy Vira-Mecki sú perfektnou kombináciou pre menšie chodby a predsiene. Vešiakový panel a botník sú dostupné v obľúbenom farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.
€83,00

Botník 1

Moderný 4-dverový botník 1 v jednoduchom dizajne skvele padne do Vašej predsiene. Dostupný je v dvoch farebných prevedeniach.
€45,00

Botník 2

2-dverový výklopný botník s dvoma zásuvkami poskytuje dostatok úložného priestoru ako na topánky tak aj na drobnosti, ktoré potrebujete mať po ruke pri odchode. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach.
€58,00

Botník 3

Botník 3 je praktický 4-dverový botník v modernom dizajne doplnený skrinkou, vďaka čomu poskytne ešte viac úložného priestoru pre Vašu obuv. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach.
€54,00

Botník 4

Jednoduchý moderný 2-dverový botník zaujme nielen svojou jednoduchosťou ale aj dostatočne veľkým úložným priestorom či už na obuv alebo na doplnky. Dostupný je v dvoch farebných variantách.
-9%
€54,00 €49,00

Botník 5

3-dverový Botník 5 poskytne Vašej predsieni dostatok úložného priestoru. Botník je vyhotovený v modernom dizajne s možnosťou výberu z dvoch farebných prevedení.
€54,00

Botník 59187

Praktický botník 59187 s 4 otvorenými policami na usušenie mokrej obuvi a s uložným priestorom pre dáždniky v kombinácii biela/chróm.
-12%
€47,00 €41,00

Botník 6

Výklopný botník 6 je jednoduchý botník v modernom prevedení. Botník poskytuje veľký úložný priestor, do ktorého sa Vám bez najmenších problémov vojde ako letná a zimná obuv, tak aj papučky pre návštevu. Dostupný je v dvoch farebných prevedeniach.
€59,00

Botník 83168-06

Botník 83168-06 je praktický 2-radový botník. Zaujme Vás nielen dizajnom, ale aj kombináciou chrómu, dreva a sedákom potiahnutým ekokožou. Nohy botníka sú vyrobené z masívu. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
-26%
€53,00 €39,00

Botník patrí k základným kúskom nábytku v predsieni. Umožní Vám udržiať pri vstupe do bytu či domu poriadok. Tenisky, topánky, čižmy, sandálky, do neho jednoducho uložíte a zatvoríte dvierka. A je poriadok! :-)

Najobľúbejnejšie sú botínky s výklopnými dvierkami. Je už na Vás či potrebujete dvojradový alebo trojradový. Výklopné dvierka šetria priestor pri otváraní. Ďalším typom botníkov sú botníky s otvorenými policami. Najčastejšie sú kovové, a vyrábajú sa v rôznych farebných prevedeniach. Dizajn týchto botníkov je jednoduchý. Kovový botník má čisté línie, a v predsieni bude pôsobiť vzdušne a minimalisticky.

Ak hľadáte čo najpraktickejší botník, tak si vyberte botník so zásuvkou. V hornej časti je zvyčajne výsuvná zásuvka na drobnosti. Môžete si do nej odložiť kľúče od bytu či pivnice, alebo hrebeň. Možno aj nakúpnú tašku či drobné peniaze.

Rovnako si sami vyberiete farebné prevedenie. Výrobcovia ponúkajú širokú škálu dekorov. Botník pri dverách tak bude dokonale ladiť s komodou alebo vešiakovou skriňou. Obľúbené sú botníky biele v lesku, ale aj v prevedení wenge, či čerešňa a dub bardolíno. Alebo môžete mať niekoľko rokov trendy predsieň: botník v prevedení dub sonoma.

Botník ale môže byť aj súčaťou predsieňovej zostavy. V takom prípade botník, vešiakový panel, zrkadlo a komoda, či vešiaková skriňa tvoria jeden celok. Nevýhodou predsieňovej zostavy je že sa nedá rozložiť. Komponenty si nemôžete ľubovoľne rozmiestniť. Nebojte sa, našťastie existujú aj sektorové predsiene či sektorové predsieňové zostavy. Jednotlivé kúsky nábytku si môžete umiestniť tam, kde to Vás najviac vyhovuje. :-) Rovnako výber nábytku je na Vás. Potrebujete dva botníky alebo radšej botník a lavicu? Zariaďte si predsieň podľa seba. Váš vstup do domu či bytu tak bude originálny a praktický.