Expresné dodanie

Usporiadať podľa:

Obývacia stena Tako + LED - Skladom

Moderná obývacia stena Tako pozostáva zo 4 samostatných častí, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru. Obývacia stena je dostupná vo farebnom prevedení slivka. LED osvetlenie je súčasťou obývacej steny.
€259,00

Obývacia stena Tango - Skladom

Moderná obývacia stena Tango pozostáva zo 4 samostatných komponentov. K obývacej stene si môžete doobjednať LED osvetlenie. Obývacia stena je dostupná vo farebnom prevedení dub sonoma.
€165,00

Jedálenský stôl Modena VI - Skladom

Jedálenský stôl Moderna VI je moderný pevný rozkladací jedálenský stôl. Stôl je možné rozložiť vložením ľubovoľného počtu dielcov. Dĺžka stola je 90 - 290 centimetrov. Stôl má menšie poškodenie.
-31%
€289,00 €199,00

Komoda Monika I - Skladom

Kombinovaná priestranná 3-dverová komoda so 4 zásuvkami a veľkým množstvom úložného priestoru. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení jelša.
€145,00

Sedacia súprava Folk - Skladom

Sedacia súprava Folk je kvalitná rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá poteší nielen svojim úložným priestorom, ale aj jednoduchým, ale pritom moderným dizajnom. Sedacia súprava Folk má univerzálny roh. Sedacia súprava je dostupná vo farebnom prevedení béžovej látky a bielej ekokože.
-5%
€389,00 €369,00

Botník REA 3R UP - Skladom

Botník REA 3R UP je moderný kvalitný výklopný 3-radový botník so zásuvkou. Botník poskytne Vaše chodbe alebo predsieni dostatok úložného priestoru na úschovu topánok.
€83,00

FOX lesk predsieň - Skladom

Predsieň FOX lesk je moderná predsieňová zostava v lesklom prevedení. Predsieňová zostava pozostáva z troch samostatných komponentov.
€259,00

Jedálenský set Esprit 1+4 - Skladom

Kovový jedálenský set Esprit je elegantný moderný set s dreveným plátom stola a drevenými sedákmi. Jedálenský set tvorí stôl a 4 stoličky. Set je dostupný vo farebnom prevedení čierny kov / drevo orech MDF.
€99,00

Jedálenský set Max XI + Boss VII 1+4 - Skladom

Jedálenský set Max XI + Boss VII je moderný jedálenský set. Súčasťou setu je rozkladací jedálenský stôl a 4 stoličky s čalúnením. Jedálenský set je dostupný vo farebnom prevedení orech / látka č.2.
€211,00

Kombinovaná skriňa N1-NEMO - Skladom

Kombinovaná skriňa N1 z detského sektoru NEMO. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru vďaka kombinácií vešiakovej časti, policových častí a dvoch zásuviek. Moderný dizajn skrine zabezpečí, že skriňa nebude iba praktickým, ale aj estetickým doplnkom nábytku v detskej izbe. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€155,00

Kombinovaná skriňa N2-NEMO - Skladom

Kombinovaná skriňa N2 z detského sektoru NEMO. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru vďaka kombinácií vešiakovej časti, policových častí a dvoch zásuviek. Moderný dizajn skrine zabezpečí, že skriňa nebude iba praktickým, ale aj estetickým doplnkom nábytku v detskej izbe.
€133,00

Komoda Rumba - Skladom

Komoda Rumba je moderná komoda so zaujímavým dizajnom a bohatým úložným priestorom. Komoda je dostupná v prevedení dub sonoma.
€113,00

V kategórií Expresné dodanie nájdete vybrané produkty zo skladových zásob, ktoré Vám expresne doručíme. Ak si vyberiete produkt z tejto kategórie doručíme Vám ho do niekoľkých dní kdekoľvek na Slovensku. Kategóriu pravidelne aktualizujeme.