Jednolôžková posteľ

Usporiadať podľa:

Posteľ REA POPPO

Posteľ REA POPPO je 1-lôžková posteľ s bohatým úložným priestorom. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 8 moderných dekoroch. Je dodávaná s laťkovým roštom. Posteľ je od kvalitného slovenského výrobcu.
€229,00

Jednolôžková posteľ OLI - typ A

Jednolôžková posteľ OLI - typ A je detská jednolôžková posteľ so zábranou. Posteľ má praktický úložný priestor vo forme 2 zásuviek. Vyrába sa z borovicového masívu. Prírodnú farbu borovice môžete kombinovať s jednou z 5 farieb.
€159,00

Posteľ REA GARY 120

Posteľ REA GARY 120 je jednolôžková posteľ. Má moderný dizajn a vyrába sa v 8 zaujímavých dekoroch. Posteľ má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia.
€235,00

Posteľ REA GARY 90

Posteľ REA GARY 90 je jednolôžková posteľ. Má moderný dizajn a vyrába sa v 8 zaujímavých dekoroch. Posteľ má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia.
€212,00

Posteľ REA MISTY 120

Posteľ REA MISTY 120 je jednolôžková posteľ. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Je vhodná do detských či študentských izieb. Vyrába sa v 8 zaujímavých dekoroch. Posteľ má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách.
€169,00

Posteľ REA MISTY 90

Posteľ REA MISTY 90 je jednolôžková posteľ. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Je vhodná do detských či študentských izieb. Vyrába sa v 8 zaujímavých dekoroch. Posteľ má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách.
€149,00

Jednolôžková posteľ LUNA 120

Posteľ LUNA-120-00 je jednolôžková posteľ. Má moderný dizajn a praktický úložný priestor. Farebné prevedenie postele a čela si môžete vybrať až zo 7 dekorov. Posteľ je možné objednať s čelom alebo bez čela.
€159,00

Jednolôžková posteľ LUNA 140

Posteľ LUNA-140-00 je jednolôžková posteľ. Má moderný dizajn a praktický úložný priestor. Farebné prevedenie postele a čela si môžete vybrať až zo 7 dekorov. Posteľ je možné objednať s čelom alebo bez čela.
€179,00

Jednolôžková posteľ LUNA 90

Posteľ LUNA-090-00 je jednolôžková posteľ. Má moderný dizajn a praktický úložný priestor. Farebné prevedenie postele a čela si môžete vybrať až zo 7 dekorov. Posteľ je možné objednať s čelom alebo bez čela.
€149,00

Manželská posteľ LUNA 160

Posteľ LUNA-160-00 je kvalitná manželská posteľ. Má moderný dizajn a praktický úložný priestor. Farebné prevedenie postele a čela si môžete vybrať až zo 7 dekorov. Posteľ je možné objednať s čelom alebo bez čela.
€199,00

Manželská posteľ LUNA 180

Posteľ LUNA-180-00 je kvalitná manželská posteľ. Má moderný dizajn a praktický úložný priestor. Farebné prevedenie postele a čela si môžete vybrať až zo 7 dekorov. Posteľ je možné objednať s čelom alebo bez čela.
€209,00

Posteľ COLORELITE 110

Posteľ COLORELITE 110 je moderná posteľ s veľkým úložným priestorom. Posteľ má zaujímavé rozmery, vďaka čomu Vám poskytne maximálne pohodlie. Môžete si vybrať jedno z troch farebných prevedení. Posteľ je ideálna do študentskej či detskej izby. Farebné prevedeie postele si môžete zvoliť z nášho vzorkovníka poťahových látok.
€249,00

Ako už naznačuje jej názov, jednolôžková posteľ je určená pre jednu osobu. Najčastejšie sa vyrába v rozmeroch 90x200 cm alebo 80x200 cm. 

Jednolôžková posteľ s úložným priestorom

Určite to poznáte z vlastných skúsenosti, že úložného priestoru nie je nikdy dosť. Keď máte malú panelákovú detskú izbu, určite má pre Vás priestor pod posteľou veľký potenciál. Aj v našej ponuke nájdete jednolôžkové postele s odkladacím priestorom. Pričom úložný priestor pod posteľou môže byť vo forme zásuvky alebo Vám vieme ponúknuť jednolôžkovú posteľ s výklopným matracom. Takýto odkladací priestor musí byť správne odvetraný. Potom je už iba na Vás či si pod posteľ uložíte sezónne oblečenie alebo naučíte Vaše deti aby si každé ráno ustlali posteľ.

Čalúnené jednolôžkové postele

Výrobcovia v súčasnoti ponúkajú postele v rôznych dizajnoch, farebných prevedeniach či materiáloch. Pre niekoho sú čalúnené postele možno prežitok, či pohlcovač prachu a obydlie roztočov. Ale nie je to pravda. Váľandy, ako sa nazývajú jednolôžkové čalúnené postele, sú stále veľmi obľúbené a vidíme to aj v našom obchode. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej škály poťahových látok, môžu si látky kombinovať podľa vlastného výberu. Sme si vedomí, že farebné zobrazenie monitorov je rôzne. Našim zákazníkom preto pomáhame zasielaním vzoriek látok poštou. Aby ste vedeli, ako Vami vybraná látka vyzerá v skutočnosti, a predšili tak nepríjemnému prekvapeniu pri doručení váľandy.

Jednolôžkové postele do detskej izby

Detská či študentská izba je miesto kam naši zákazníci najčastejšie nakupujú jednolôžkové postele. V podstate aj poschodová posteľ sú dve jednolôžka uložené nad sebou. :-) Takže by sme sem mohli pokojne zaradiť aj poschodové postele do detskej izby. Tie Vám poskytnú priestor na spanie pre dve deti a pritom v detskej izbe zaberú priestor jenodlôžkovej postele. 

Na základe dlhoročných skúsenoti môžeme povedať, že veľmi obľúbené sú jednolôžkové postele s výsuvným lôžkom. Počas dňa budete mať v izbe klasickú jednolôžkovú posteľ a večer, jednoduchým manévrom, Vám pribudne plnohodnotné lôžko. V takomto prípade, však musíte oželieť úložný priestor pod posteľou. Alebo možno ani nie. Opýtajte sa nás na posteľ Tomek. :-)

Jednolôžkové postele pre seniorov

Jednolôžkové postele pre seniorov sú samostatnou kategóriou postelí. Musia spĺňať špeciálne kritéria. Tým najdôležitejším je výška postele. Pre staršieho človeka je vhodná vyššia posteľ, aby sa mu jednoduchšie vstávalo. Slovenskí výrobca čalúnených postelí pre nás vyrába špeciálny typ postele pod názvom Váľanda Senior.