Postele čalúnené

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ PRIMA

PRIMA je moderná manželská posteľ vo vysokej kvalite. Je celočalúnená v zaujímavej kombinácií ekokože a látky. Sendvičový matrac tvorený z 3 druhov pien Vám poskytne maximálne pohodlie.
€390,00

Posteľ AVA NAVI 90x200 cm

Posteľ AVA NAVI je moderná celočalúnená posteľ. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie a má praktický úložný priestor. AVA NAVI má čelá, ktoré ochránia Vašu stenu pred poškodením. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály látok v našich vzorkovníkoch. Posteľ je produktom slovenského výrobcu.
€299,00

Manželská posteľ ACCORD

Manželská posteľ ACCORD je kvalitná manželská posteľ s úložným priestorom a relaxačným polohovateľným matracom. Posteľ je na chrómových nožičkách a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z nášho vzorkovníka.
€485,00

Manželská posteľ ACERO

Manželská posteľ ACERO z modelovej rady TOP EXCLUSIVE je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne.
-25%
€876,00 €656,00

Manželská posteľ ADELE

Manželská posteľ ADELE z modelovej rady LUXUS je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne.
-25%
€730,00 €543,00

Manželská posteľ AVA CHELLO

Manželská posteľ AVA CHELLO je moderná manželská posteľ. Má zaujímavý dizajn a je celočalúnená. Vyrába sa v širokej škále poťahových látok a ekokoží. Je dodávaná s laťkovým roštom a je kvalitným produktom slovenského výrobcu. Možnosť výberu z dvoch veľkostných prevedení.
€236,00

Manželská posteľ AVA EAMON

Manželská posteľ AVA EAMON je moderná čalúnená posteľ. Jej zaujímavý dizajn je podporený širokou škálou poťahových látok a ekokoží. Posteľ je dodávaná s roštom a je produktom slovenského výrobcu. Možnosť výberu rozmeru.
€275,00

Manželská posteľ BARBARA

Manželská posteľ BARBARA z modelovej rady LUXUS je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne.
-25%
€730,00 €543,00

Manželská posteľ Bonita

Manželská posteľ Bonita je moderná manželská posteľ so zaujímavým dizajnom. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach ekokože.
€475,00

Manželská posteľ BRAVA

Manželská posteľ BRAVA je vysokokvalitná manželská posteľ BRAVA s úložným priestorom a relaxačným polohovateľným matracom. Má zaujímavý moderný dizajn a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z nášho vzorkovníka.
€485,00

Manželská posteľ BRIGITA

Manželská posteľ BRIGITA s úložným priestorom. Môžete si vybrať až z 3 druhov matraca pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€275,00

Manželská posteľ CARMEN

Moderná manželská posteľ CARMEN s vystuženým odvetrateľným bielym úložným priestorom. Môžete si vybrať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€285,00

Čalúnené postele majú super vlastnosť: ich dizajn si dotvoríte Vy sami. K dispozícií máte zvyčajne širokú škálu poťahových látok. Môžete si vybrať jednu látku na celú posteľ alebo kombináciu látok. Na rám  postele a úložný priestor je vhodná jednofarebná látka. Tú môžete doplniť vzorovanou látkou na matraci. Ale výber a kombinovanie látok je v konečnom dôsledku iba na Vás. Chápeme, že každý monitor zobrazuje látky odlišne. Je ťažké vybrať si látku iba na základe obrázka či fotografie. My máme vzorky látok na predajni. Vieme Vám teda bližšie popísať farbu či štruktúru látok. Ak si stále nebudete istí, vieme Vám Vami vybrané vzorky látok zaslať poštou.

Čalúnená posteľ pôsobí v miestnosti mohutne. Posteľ sa stane stredobodom izby. Vďaka tomu, že si poťahové látky vyberiete Vy, posteľ Vás bude priam volať aby ste si ľahli.

Samozrejme, posteľ nie je iba o dizajne. Nestačí aby sa Vám iba páčila. Musí Vám tiež poskytnúť pohodlie. Dôležitý je teda aj matrac. Pri čalúnených posteliach je matrac očalúnený látkou. Výrobcovia však ponúkajú možnosť vybrať si molitánový, pružinový alebo sendvičový matrac.

Ďalšou výhodou čalúnených postelí je úložný priestor. K úložnému priestoru sa zvyčajne dostanete vyklopením matraca. Môže Vám poslúžiť na uloženie vankúšov a perín.