Atypické postele

Usporiadať podľa:

Dvojváľanda (posteľ) NIKA

Vysúvacia dvojváľanda NIKA s možnosťou voľby matraca. Môžete si vybrať druh matraca a jeho farebné prevedenie z našej širokej škály poťahových látok na čalúnenie. Drevená časť môže byť v prevedení buk, jelša alebo čerešňa. Vrchné lôžko je pevné a spodné vyťahovacie. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 2000 x 900(800) x 450 mm Druhé lôžko: 1950 x 880(780) x 140 mm
€289,00

Manželská posteľ CARMEN

Moderná manželská posteľ CARMEN s vystuženým odvetrateľným bielym úložným priestorom. Môžete si vybrať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€285,00

Manželská posteľ DUO

Manželská posteľ DUO s úložným priestorom a možnosťou rozloženia na dve samostatné postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Môžete si vybrať matrac: pružinový, sendvičový alebo molitanový. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu.
-9%
€315,00 €285,00

Manželská posteľ EDO 7

Manželská posteľ EDO 7 s úložným priestorom a molitanovým, sendvičovým alebo pružinovým matracom. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€285,00

Manželská posteľ GENOVA 160

Manželská posteľ GENOVA s úložným priestorom a molitanovým, pružiovým alebo sendvičovým matracom podľa Vášho výberu. Čalúnenie matraca ako aj samotného korpusu si môžete zvoliť podľa vlastnej predstavy. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€372,00

Manželská posteľ GENOVA 180

Manželská posteľ GENOVA s úložným priestorom a molitanovým, pružinovým alebo sendvičovým matracom podľa Vášho výberu. Čalúnenie matraca ako aj samotného korpusu si môžete zvoliť podľa vlastnej predstavy. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€399,00

Manželská posteľ HEDVIGA

Manželská posteľ HEDVIGA s úložným priestorom. Môžete si vybrať druh matraca: molitanový, sendvičový alebo pružinový. Čalúnenie matraca ako aj korpusu si môžete kombinovať podľa vlastnej predstavy nakoľko k dispozícií máte širokú škálu poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 1950 x 1650 x 450 mm
€259,00

Manželská posteľ JARKA 180

Luxusná manželská posteľ JARKA s úložným priestorom. Farebné prevedenie si môžete zvoliť sami z našej širokej ponuky poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. K dispozícií máme 3 druhy matracov: molitan, sendvičový alebo Štandard 7 zónový. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€459,00

Manželská posteľ KASVO

Manželská posteľ KASVO s úložným priestorom a pružinovým alebo molitánovým matracom. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu si môžete zvoliť z dvoch farebných kombinácií. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€255,00

Manželská posteľ KLAUDIA

Luxusná polohovateľná manželská posteľ KLAUDIA s úložným priestorom. Matrac na lamelovom rošte môže byť molitanový alebo sendvičový. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu si zvolíte sami, podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú ponuku poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 2250 x 1950 x 530 mm
-10%
€496,00 €443,00

Manželská posteľ LUKÁŠ

Manželská posteľ LUKÁŠ s úložným priestorom. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu s pružinovým alebo molitanovým matracom. Farebné prevedenie matraca ako aj korpus si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú ponuku poťahových látok. Rozmer: 1950 x 1650 x 380 mm
€256,00

Manželská posteľ Maja

Manželská posteľ Maja s úložným priestorom. Môžete si vybrať z 3 druhov matraca pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€369,00

Potrebujete širšiu, dlhšiu, vyššiu či spevnenú posteľ? V tejto kategórii je možné upravvať rozmery týchto postelí tak, aby vyhovovali Vašim potrebám. Nielen že Vám výrobca vie upraviť rozmer, ale je možné posteľ aj spevniť, čo je výhodou v prípade, ak potrebujete posteľ pre osobu s vyššou hmotnosťou.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.