RSS

Blog príspevky z '2018' 'marec'

Zábava v kuchyni. Vtipné kuchynské pomôcky.

V dnešnej modernej kuchyni platí, že fantázii sa medze nekladú. Moderné recepty, kombinácie chutí a nových ingrediencií. Neplatí to, ale iba o varení. Na internete nás zaujali vtipné kuchynské pomôcky. Práve tie môžu do Vašej kuchyne priniesť trošku zábavy. Priznajme si, že pre mnohé ženy sa varenie stalo už akousi každodennou rutinou. Čo tak malé oživinie v kuchyni?

pomôcky do kuchyne

na hrniec vtipné kuchynské pomôcky

Vtipné a zároveň praktické pomôcky do kuchyne. Určite by zaujali aj Vašich hostí.

kuchynská doska

kuchynské pomôckyzábavné kuchynské pomôcky

zábavné kuchynské pomôcky

vtipné pomôcky do kuchyne

Ako oživiť kuchyňu?

Dizajnéri sa už nejaký ten čas snažia priniesť do kuchyne hravosť a farby. Práve to má podporiť Vašu fantáziu pri varení, ale aj chuť do jedla. Obľúbené sa tak stali farebné kuchynské linky.

Kuchynská linka Viki 270

Kuchynskú linku nevymieňame často. Pri jej výbere teda zvyčajne pozeráme nato, aby bola moderná aj o niekoľko rokov. Z farieb je najobľúbenejšia biela kuchynská linka. U našich zákazníkov sa veľkej obľube teší aj červená kuchyňa alebo šedá kuchynská linka.

Kuchynská linka BIANKA 260

Sektorová kuchynská linka ROSE

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere farby do kuchyne, ponúkame Vám kompromis. Vyberte si kombináciu farieb. 

Sektorová kuchynská linka ROSESektorová kuchynská linka KARMEN

 

V našej ponuke žiaľ tieto kuchynské pomôcky nenájdete. Radi Vám, ale pomôžeme pri výbere kuchynskej linky. Vieme Vám ponúknuť moderné, lesklé, ale aj klasické kuchynské linky.

Sivá farba v interiéri. Ako kombinovať sivú farbu?

Sivá farba v dome či byte. Sivá farba na stenách alebo šedá pohovka? Vám sa to páči alebo nie? Môžeme povedať, že zrejme ako vo všetkom, aj sivá farba v interiéri rozdelila ľudí do dvoch skupín.

Nadšenci šedej farby ju obhajujú. Je to neutrálna farba, jednoducho kombinovateľná. Stačí vymeniť farebné vankúše a iné doplnky, a interiér je opäť trendy. Napríklad tohto roku by ste mohli zvoliť fialové doplnky, fialová je totiž farbou roka 2018. 

A čo nato odporcovia sivej farby? Keď sa povie šedá farba, tak si predstavia betón. Chladný, ošúchaný stavebný betón. Pre mnohých sa sivá stena v interiéri môže javiť ako nedokončená. Očakávajú, že by ju bolo treba namaľovať alebo by sa na ňu hodila tapeta. 

A náš pohľad? Ako predajcovia nábytku Vám môžeme povedať, že sivá farba patrí k trom najobľúbenejším farbám našich zákazníkov. Popri hnedej a čiernej, si zákazníci vyberajú práve šedé sedacie súpravy. Obľúbené sú aj sivé postele či kreslá.

 

S akou farbou kombinovať sivú?

Sivá farba je zemitá a neutrálna. Ako kombinovať sivú farbu a aké výsledky dosiahnete?

Sivú farbu kombinujte s hnedou či béžovou. Do bytu Vám táto kombinácia prinesie vzor prírody a zeme. Zemité farby v interiéri navodia pocit bezpečia, stability a jednotnosti. Ak sa teda rozhodnete pre sivú farbu na stenách izby, vyberte si nábytok vo farbe prírodného dreva. Príjemné pôsobí aj dekor Dub Sonoma, či drevo doplnené biely dvierkami.

Obývacia stena Folk Obývacia stena Jive SO01

Obývacia stena SKY

Ako oživiť interiér?

Sivá farba je skvelou voľbou ak sa Vám nechce príliš premýšľať ako kombinovať farby. Jednoducho si kúpte doplnky vo Vašej obľúbenej farbe a máte to! Sivá v kombinácií s červenou či žltou bude pôsobiť teplo, moderne a sviežo. 

 

 

Zelená farba v interiéri

Zelená farba ešte viac podporí pocit prírody v byte či dome. Z hľadiska psychológie bude kombinácia sivej a zelenej pôsobiť ukľudňujúco. Je vhodná do spálne, ale aj obývačky. Podľa štúdií dokonca pozitívne pôsobí na naše srdce či krvný obeh. 

 

 

Modrá farba v obývačke

Predstavte si sivo-modrú obývačku. Možno to na Vás pôsobí chladne. Sivá v kombinácií s kráľovskou modrou však bude pôsobiť elegantne a luxusne. Nemusíte sa báť modrej v interiéri. 

Sivá kuchynská linka

Sivá farba je vhodná do akejkoľvek miestnosti v dome či byte. Áno, je vhodná aj do kuchyne. Aj v našej ponuke nájdete moderné šedé kuchynské linky. 

Sektorová kuchynská linka GREY Sektorová kuchynská linka GREY 

 

Sivá kuchynská linka Grey je v našej ponuke obľúbená. Korpus je matne sivý a dvierka sú vo vysokom šedom lesku. Jej výhodou je, že si ju môžete vyskladať podľa Vašich potrieb, vďaka samostatným skrinkám. Môžete ju kombinovať s farebnými kuchynskými linkami Karmen, Rose či Bianka. 

Sektorová kuchynská linka KARMEN

 

Sektorová kuchynská linka ROSE

Páčila by sa Vám sivá kuchynská linka? A vôbec, patríte k zástancom alebo odporcom šedej farby v interiéri?