RSS

Blog príspevky z '2020' 'jún'

Najlepšie postele. Najpohodlnejšie a najkrajšie postele.

Hovorí sa: ,,Sto ľudí, sto chutí." Niekto si pod pojmom najlepšia posteľ, predstaví drevenú posteľ, iný zase čalúnenú posteľ. Nevieme presne definovať, ktoré postele sú najlepšie. Vieme Vám, ale priniesť názor našich zákazníkov. Za posledné mesiace sa totiž veľkej obľube tešia vysoké čalúnené postele, boxspringové postele, alebo, ak chcete, kontinentálne postele. Všetky tri názvy označujú jeden typ postelí. 

ilustračné foto - Manželská posteľ Boxspring Marco

Teší nás, že Vám ich teraz môžeme ponúknuť vo výraznej zľave -50%

látka 12 (pléd v látke 144, vankúše 12, 144 a 52) - Manželská posteľ Boxspring Belo

 

Pri opätovnej komunikácií so zákazníkmi nám hovoria, aké sú boxspringové postele úžasné. Sú krásne. Zákazníci si chvália pohodlie. Cítia sa v nich ako králi. 

Kontinentálne postele

Zákazníci sa nás v poslednej dobe čoraz viac pýtajú na vysoké čalúnené postele. Niektorí ich označujú ako postele s vysokými matracmi či kontinentálne postele. Jedna zákazníčka nám dokonca povedala, že hľadá: ,,posteľ ako z amerického filmu." Mala tým na mysli, posteľ s vysokým čalúneným čelom a vysokými matracmi. V našom e-shope s nábytkom ich nájdete pod označením Boxspringové postele.

Jasmine 90 - Manželská posteľ Aderito 160/180

Kontinentálne postele sú obľúbené kvôli svojmu dizajnu. Naviac majú veľký úložný priestor. Poteší Vás, že postele sú dodávané ako komplet. Teda rám postele a matrace.

Omega 68 - Manželská posteľ Adel 160/180

Krásne postele

Kontinentálne postele k nám prišli zo zahraničia. Niekoľko rokov či desaťročí sme boli zvyknutí na váľandy či drevené postele. Na trh prišli boxspringové postele, ktoré sú skutočne veľké. Sú vysoké. Pôsobia mohutne a stanú sa stredobodom pozornosti vo Vašej spálni. Sú to čalúnené postele s vysokým čelom. Postele majú drevené nožičky, pričom ich farbu si môžete vybrať sami. 

ilustračné foto - Manželská posteľ Balvin 160/180

Pôsobia skutočne mohutne, a zároveň veľmi pohodlne. Priam Vás volajú, aby ste si na ne ľahli. 

Orinoco 80 - Manželská posteľ Vincenzo 160/180

 

látka 228 (pléd v látke 227, vankúše 241, 227 a 230) - Manželská posteľ Boxspring Reto

Najpohodlnejšie postele

Naši zákazníci považujú postele za skutočne veľmi pohodlné. To kvôli matracom. Boxspringové postele majú matrac vysoký 28 cm. Matrac je pevný, nie však tvrdý. Je dostatočne pevný, aby Vám poskytol oporu. Spodný matrac je zvyčajne pružinový. Takže je dostatočne pružný. Nepredstavujte si ale staré pružinové matrace, z ktorých vytŕčajú pružiny. Súčasne pružinové matrace sú kvalitné. Pružiny zabezpečujú tvarovú stálosť matraca.

látka 241 (pléd v látke 240, vankúše 232, 239 a 240) - Manželská posteľ Boxspring Coralo

 

látka 77 (pléd v látke 234, vankúše 47 a 241) - Manželská posteľ Boxspring Diva

Na pružinovom matraci je topper. Je to tenký druh matraca, zvyčajne z HR studenej peny. Niektoré kontinentálne postele majú až 3 druhy matracov uložených na sebe. Záleží na výrobcovi. 

ilustračné foto - Manželská posteľ Boxspring Rialto

 Napíšte nám. Páčia sa Vám tieto vysoké postele? 

Detské lampy. Dizajnové LED lampy do detskej izby.

Do našej ponuky sme zaradili NOVINKU. Krásne, dizajnové HANDMADE detské lampy. Detská lampa v tvare zvieratká sa stane, dizajnovým doplnkom detskej izby. Zároveň je však plne funkčná. Každá lampa je ručne vyrábaná, každá lampa je teda originál! Sú to LED lampy, sú teda úsporné. Pozrite si našu ponuku.

detská lampička panda - sivá - Detská dekoračná lampa Panda biela + oranžová - Detská dekoračná lampa Líštička

Dizajnová lampa do detskej izby

Krásna, farebná detská izba podporuje rozvoj Vašich detí. Príjemné prostredie detskej izby podporí fantáziu a kreativitu. Vaše deti sa v nej budú cítiť príjemne. A aj učenie im pôjde od ruky. Okrem samotného nábytku v detskej izbe sú dôležité aj doplnky. Lampa v detskej izbe môže slúžiť na osvetlenie, a zároveň môže byť moderným doplnkom. Detská lampa v tvare lamy či sovy. Alebo sa pozrite na rozkošné lampy líštičky do detskej izby.

detská lampička lama - Detská dekoračná lampa Lama ilustračné foto - Detská dekoračná lampa Líštička

Ako naučiť dieťa spať samé v izbe?

Ako naučiť dieťa, aby zaspávalo samé vo svojej izbe? Dopomôcť Vám k tomu môžu aj naše dizajnové lampy. Mnoho odboborníkov odporúča, aby ste dieťaťu nechali v izbe zasvietené. LED svetlo v tvare zajačika či líšky je ideálnym riešením. Príjemné, jemné LED svetlo nepôsobí rušivo. Vaše dieťa sa tak nebude budiť na svetelnú žiaru. Zároveň vytvára pocit bezpečia. Dieťa sa hneď po prebudení bude vedieť zoorientovať.

biela + ružová - Detská dekoračná lampa Zajačik

 

biela + ružová - Detská dekoračná lampa Zajačik

Tieto detské lampy pôsobia cez deň ako dekorácia, a pri zaspávaní sú praktickým pomocníkom. Páči sa Vám detská lampa v tvare mačičky? Je roztomilá však? :) Čo by na ňu povedala Vaša dcérka či vnučka? 

mačička - biela - Detská dekoračná lampa Mačička

 

mačička - sivá - Detská dekoračná lampa Mačička ilustračné foto - Detská dekoračná lampa Mačička

Detské lampy

V každej detskej izbe je detská lampa potrebná. A nielen v detskej izbe. Lampa v tvare buldoga určite zaujme aj staršie deti. Alebo lampa v tvare labute?

lampa buldog biela + sivá - Detská dekoračná lampa Buldog

 labuť pri vypnutom svetle - Detská dekoračná lampa Labuť labuť pri zapálenom svetle - Detská dekoračná lampa Labuť

Detská lampa dinosaurus

Máte doma malého milovníka dinosaurov? Máme niečo aj pre Vás. Krásne, dizajnové detské lampy pre chlapcovDetská lampa v tvare dinosaura krásne doplní zbierku dinosaurov v izbe. 

malý dinosaurus + veľký dinosaurus - Detská dekoračná lampa Malý Dinosaurus

Poďte na našu stránku a pozrite si aj ďalšie motívy detských lámp. Radi Vám poradíme.

medvedík čistotný - Detská dekoračná lampa Medvedík čistotný psík v šálke - tmvomodrá - Detská dekoračná lampa Psík v šálke