V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Posteľ Boxspring

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Calipso 160/180

Nádherná manželská boxspringová posteľ Calipso s úložným priestorom. Nechajte sa uniesť do ríše snov a užite si luxus, ktorý Vám bude dopriaty s Calipsom. Dostupná v 2 veľkostiach a širokej palete poťahových látok.
€717,00

Manželská posteľ Candice 160/180

Exkluzívna boxspringová manželská posteľ Candice s úložným priestorom. Doprajte si zmenu vo veľkom štýle. Posteľ je dostupná v 2 veľkostiach a širokej škále poťahových látok.
€1073,00

Posteľ SCALA

Boxspringová moderná posteľ SCALA s úložným priestorom v 4 veľkostiach. Prineste do svojej spálne elegantný štýl. Dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.
€419,00

Boxspringová posteľ VENETO

Boxspringová posteľ VENETO z PREMIOVEJ rady Vám ponúka jedinečný komfort. Postele typu boxspring už nie sú len súčasťou hotelov. Stali sa súčasťou domovov aj vďaka ručnému spracovaniu a kvalite. Posteľ je dostupná v širkokej škále poťahových látok. Posteľ je možné objednať v niekoľkých variantách a rozmeroch. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK
€395,00

Manželská posteľ Boxspring Belo

Manželská posteľ Belo je moderná posteľ typu boxspring. Má veľký úložný priestor. Má zaujímavý dizajn a možnosť výberu farby zo širokej ponuky látok. Jedinečný dizajn postele získate aj vďaka možnosti výberu typu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€639,00

Manželská posteľ Boxspring Coralo

Manželská posteľ Coralo je moderná posteľ typu boxspring. Má veľký úložný priestor. Má zaujímavý dizajn a možnosť výberu farby zo širokej ponuky látok. Jedinečný dizajn postele získate aj vďaka možnosti výberu typu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€639,00

Manželská posteľ Boxspring Diva

Manželská posteľ Diva je moderná posteľ typu boxspring. Má veľký úložný priestor. Má zaujímavý dizajn a možnosť výberu farby zo širokej ponuky látok. Jedinečný dizajn postele získate aj vďaka možnosti výberu typu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€639,00

Manželská posteľ Boxspring Lucia

Manželská posteľ Lucia je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca. Jedinečný dizajn postele získate vďaka možnosti výberu typu a farebného prevedenia nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€928,00

Manželská posteľ Boxspring Marco

Manželská posteľ Marco je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca, typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€928,00

Manželská posteľ Boxspring Murano

Manželská posteľ Murano je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca. Jedinečný dizajn postele získate aj vďaka možnosti výberu typu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€928,00

Manželská posteľ Boxspring Reto

Manželská posteľ Reto je moderná posteľ typu boxspring. Má veľký úložný priestor. Má zaujímavý dizajn a možnosť výberu farby zo širokej ponuky látok. Jedinečný dizajn postele získate aj vďaka možnosti výberu typu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€640,00

Manželská posteľ Boxspring Rialto

Manželská posteľ Rialto je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca, typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€928,00

Postele typu Boxspring sú označované aj ako kontinentálne postele. Z Ameriky prenikli pred niekoľkými rokmi aj na európsky trh. Posteľ Boxspring je charakteristická výškou a pohodlnosťou. Pozostáva až z troch vrstiev matracov. Spodný matrac je zvyčajne pričalúnený k rámu postele. Tento matrac má v posteli nahradiť rošt. Druhý matrac je voľne uložný na spodnom matraci. Tretiu vrstvu tvorí topper. Topper je tenký matrac, ktorý ešte viac podporí pohodlnosť postele.
Postele typu Boxspring Vám poskytnú maximálny komfort pri spánku a oddychu. Zabezpečia Vám pohodlie. Zároveň však pôsobia dizajnovo.