Posteľ Boxspring

Usporiadať podľa:

Posteľ Boxspring Lucia

Manželská posteľ Lucia je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca.
€815,00

Posteľ Boxspring Murano

Manželská posteľ Murano je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca.
€815,00

Posteľ Boxspring Rialto

Manželská posteľ Rialto je moderná posteľ typu boxspring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca.
€815,00

Postele typu Boxspring sú označované aj ako kontinentálne postele. Z Ameriky prenikli pred niekoľkými rokmi aj na európsky trh. Posteľ Boxspring je charakteristická výškou a pohodlnosťou. Pozostáva až z troch vrstiev matracov. Spodný matrac je zvyčajne pričalúnený k rámu postele. Tento matrac má v posteli nahradiť rošt. Druhý matrac je voľne uložný na spodnom matraci. Tretiu vrstvu tvorí topper. Topper je tenký matrac, ktorý ešte viac podporí pohodlnosť postele.
Postele typu Boxspring Vám poskytnú maximálny komfort pri spánku a oddychu. Zabezpečia Vám pohodlie. Zároveň však pôsobia dizajnovo.