Posteľ Boxspring

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Box Spring Lucia

Manželská posteľ Lucia je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca. jedinečný dizajn postele získate vďaka možnosti výberu typu a farebného prevedenia nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Manželská posteľ Box Spring Marco

Manželská posteľ Marco je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca, typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Manželská posteľ Box Spring Murano

Manželská posteľ Murano je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca. Jedinečný dizajn postele získate aj vďaka možnosti výberu typu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Manželská posteľ Box Spring Rialto

Manželská posteľ Rialto je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca, typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Postele typu Boxspring sú označované aj ako kontinentálne postele. Z Ameriky prenikli pred niekoľkými rokmi aj na európsky trh. Posteľ Boxspring je charakteristická výškou a pohodlnosťou. Pozostáva až z troch vrstiev matracov. Spodný matrac je zvyčajne pričalúnený k rámu postele. Tento matrac má v posteli nahradiť rošt. Druhý matrac je voľne uložný na spodnom matraci. Tretiu vrstvu tvorí topper. Topper je tenký matrac, ktorý ešte viac podporí pohodlnosť postele.
Postele typu Boxspring Vám poskytnú maximálny komfort pri spánku a oddychu. Zabezpečia Vám pohodlie. Zároveň však pôsobia dizajnovo.