Jednolôžková posteľ

Usporiadať podľa:

Posteľ REA POPPO

Posteľ REA POPPO je 1-lôžková posteľ s bohatým úložným priestorom. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 9 moderných dekoroch. Je dodávaná s laťkovým roštom. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€242,00

Posteľ REA GARY 90/120

Posteľ REA GARY je kvalitná jednolôžková posteľ s úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek. Má moderný dizajn a vyrába sa v 8 zaujímavých dekoroch a 2 veľkostných prevedeniach. Možnosť výberu ľavého alebo pravého prevedenia. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€225,00

Posteľ REA MISTY 90/120

Posteľ REA MISTY je jednolôžková posteľ. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Je vhodná do detských či študentských izieb. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. Môžete si vybrať z 2 veľkostných variánt. Posteľ má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€158,00

Posteľ s úložným priestorom REA KAKUNA

Posteľ REA KAKUNA je jednolôžková posteľ s úložným priestorom v 1 zásuvke. Moderná posteľ spĺňa nielen súčasné dizajnové požiadavky, ale aj bezpečnostné, vďaka oblým okrajom čiel postele. Posteľ sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€170,00

Váľanda (posteľ) ETILE 2 - 90

Váľanda ETILE 2 s úložným priestorom v modernom dizajne. Váľanda má bočné a zadné čelo. Môžete si vybrať z 2 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€219,00

BRUNO posteľ 07

Posteľ 07 je jednolôžková posteľ z moderného sektorového systému BRUNO. Je dodávaná s roštom bez matraca. Navyše Vám poskytne praktický úložný priestor v zásuvkách. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€129,00

Detská posteľ Neo Plus

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ so šmýkačkou vo farbe prírodná borovica a jelša alebo biela.
€215,00

GUMI posteľ G13

Jednolôžková posteľ so zásuvkou na kolieskach a po stranách s policami z detského sektoru GUMI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€152,00

INEZ PLUS posteľ

Posteľ IP21, 22 a 23 s roštovou doskou a úložným priestorom zo sektoru INEZ plus. Možnosť výberu z 3 veľkostných prevedení. Manželská posteľ je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý.
€135,00

Jednolôžko FIORD

Jednolôžko FIORD je celodrevená jednolôžková posteľ vyrobená z masívu. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení. Súčasťou postele sú rošt aj matrac.
€119,00

Jednolôžko LAGUNA

Celodrevené jednolôžko LAGUNA je vyrobené z masívu. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení. Súčasťou postele je matrac a rošt.
€195,00
€129,00
-33%

Jednolôžková posteľ REA LARISA 90/120/140

Posteľ REA LARISA je moderná posteľ s úložným priestorom a vstavaným nočným stolíkom. REA LARISA je vhodná do detskej či študentskej izby. Farebné prevedenie si môžete vybrať až z 9 moderných dekorov a 3 veľkostných prevedení. Posteľ je produktom slovenského výrobcu. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€215,00

Ako už naznačuje jej názov, jednolôžková posteľ je určená pre jednu osobu. Najčastejšie sa vyrába v rozmeroch 90x200 cm alebo 80x200 cm. 

Jednolôžková posteľ s úložným priestorom

Určite to poznáte z vlastných skúsenosti, že úložného priestoru nie je nikdy dosť. Keď máte malú panelákovú detskú izbu, určite má pre Vás priestor pod posteľou veľký potenciál. Aj v našej ponuke nájdete jednolôžkové postele s odkladacím priestorom. Pričom úložný priestor pod posteľou môže byť vo forme zásuvky alebo Vám vieme ponúknuť jednolôžkovú posteľ s výklopným matracom. Takýto odkladací priestor musí byť správne odvetraný. Potom je už iba na Vás či si pod posteľ uložíte sezónne oblečenie alebo naučíte Vaše deti aby si každé ráno ustlali posteľ.

Čalúnené jednolôžkové postele

Výrobcovia v súčasnoti ponúkajú postele v rôznych dizajnoch, farebných prevedeniach či materiáloch. Pre niekoho sú čalúnené postele možno prežitok, či pohlcovač prachu a obydlie roztočov. Ale nie je to pravda. Váľandy, ako sa nazývajú jednolôžkové čalúnené postele, sú stále veľmi obľúbené a vidíme to aj v našom obchode. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej škály poťahových látok, môžu si látky kombinovať podľa vlastného výberu. Sme si vedomí, že farebné zobrazenie monitorov je rôzne. Našim zákazníkom preto pomáhame zasielaním vzoriek látok poštou. Aby ste vedeli, ako Vami vybraná látka vyzerá v skutočnosti, a predšili tak nepríjemnému prekvapeniu pri doručení váľandy.

Jednolôžkové postele do detskej izby

Detská či študentská izba je miesto kam naši zákazníci najčastejšie nakupujú jednolôžkové postele. V podstate aj poschodová posteľ sú dve jednolôžka uložené nad sebou. :-) Takže by sme sem mohli pokojne zaradiť aj poschodové postele do detskej izby. Tie Vám poskytnú priestor na spanie pre dve deti a pritom v detskej izbe zaberú priestor jenodlôžkovej postele. 

Na základe dlhoročných skúsenoti môžeme povedať, že veľmi obľúbené sú jednolôžkové postele s výsuvným lôžkom. Počas dňa budete mať v izbe klasickú jednolôžkovú posteľ a večer, jednoduchým manévrom, Vám pribudne plnohodnotné lôžko. V takomto prípade, však musíte oželieť úložný priestor pod posteľou. Alebo možno ani nie. Opýtajte sa nás na posteľ Tomek. :-)

Jednolôžkové postele pre seniorov

Jednolôžkové postele pre seniorov sú samostatnou kategóriou postelí. Musia spĺňať špeciálne kritéria. Tým najdôležitejším je výška postele. Pre staršieho človeka je vhodná vyššia posteľ, aby sa mu jednoduchšie vstávalo. Slovenskí výrobca čalúnených postelí pre nás vyrába špeciálny typ postele pod názvom Váľanda Senior.