Postele z masívu

Usporiadať podľa:

Posteľ z masívu SOŇA

Posteľ SOŇA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení a zo 7 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€249,00

Posteľ z masívu TÁŇA DUO

Rozkladacie jednolôžko TÁŇA DUO z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakované ekolakmi. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení a niekoľkých variánt čiel postele. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€829,00

Manželská posteľ Tivoli + 2x rošt

Kvalitná manželská posteľ TIVOLI je navrhnutá kombináciou dvoch hrúbok materiálu. Posteľ Vám poskytne veľký úložný priestor, ktorý je tiež výhodou tejto postele. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení. Súčasťou postele sú aj rošty.
€549,00

Detská posteľ KAMIL KA_1

Drevená detská posteľ z masívu KAMIL KA-1 so vstavaným výsuvným písacím stolíkom v širokej ponuke úpravy dreva.
€235,00

Detská posteľ Neo

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ z masívu s farebnými závesmi s okienkami vo farbe prírodná borovica alebo jelša.
€189,00

Detská posteľ Neo Plus

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ so šmýkačkou vo farbe prírodná borovica a jelša.
€201,00

Detská rozkladacia posteľ - TOMI TO-9

Detská rozkladacia posteľ s úložným priestorom zo sektoru TOMI.
€279,00

Jednolôžko FIORD

Jednolôžko FIORD je celodrevená jednolôžková posteľ vyrobená z masívu. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení. Súčasťou postele sú rošt aj matrac.
€104,00

Jednolôžko LAGUNA

Celodrevené jednolôžko LAGUNA je vyrobené z masívu. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení. Súčasťou postele je matrac a rošt.
€195,00
€119,00
-38%

Jednolôžková posteľ z masívu ELA

Jednolôžková posteľ ELA je kvalitná posteľ vyrobená z masívu. Možnosť výberu postele z 8 farebných prevedení morenia.
€167,00

Manželská posteľ Eliška + 2x rošt

Kvalitná manželská posteľ ELIŠKA má jednoduchý, ale zároveň moderný dizajn. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení. Súčasťou postele sú aj rošty.
€409,00

Manželská posteľ z masívu MELISA

Posteľ MELISA je kvalitná posteľ vyrobená z bukového masívu s vysokou kvalitou dielenského spracovania. Možnosť výberu čela postele. Možnosť výberu postele z 8 farebných prevedení morenia.
€599,00
€519,00
-13%

Postele z masívu, zaujmú najmä tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Kvalitné tvrdé bukové drevo a jeho kvalitné spracovanie dotvára luxusný vzhľad postele. V našej ponuke masívnych postelí nájdete ako manželské, tak ajdetské či jednolôžkové postele.