Postele z masívu

Usporiadať podľa:

Posteľ s výsuvným lôžkom Oli Grey - typ B

Posteľ Oli Grey - typ B je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€275,00

Posteľ TOMEK so zábranou

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€279,00

Posteľ do detskej izby TOMEK

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€249,00

Posteľ z masívu Inga

Posteľ INGA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 3 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€240,00

Posteľ z masívu Klára

Posteľ KLÁRA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 2 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€679,00

Posteľ z masívu Sofia

Posteľ SOFIA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 7 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€249,00

Posteľ z masívu Tandem

Rozkladacie jednolôžko TANDEM z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakované ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných prevedení a niekoľkých variánt čiel postele. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€859,00

Detská posteľ Neo Plus

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ so šmýkačkou vo farbe prírodná borovica a jelša alebo biela.
€215,00

Jednolôžko FIORD

Jednolôžko FIORD je celodrevená jednolôžková posteľ vyrobená z masívu. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení. Súčasťou postele sú rošt aj matrac.
€119,00

Jednolôžko LAGUNA

Celodrevené jednolôžko LAGUNA je vyrobené z masívu. Môžete si vybrať z 3 farebných prevedení. Súčasťou postele je matrac a rošt.
€195,00
€129,00
-33%

Poschodová posteľ DAMIAN

Detská poschodová posteľ Damian s výsuvným lôžkom a úložným priestorom je vyrobená z borovicového masívu.
€325,00

Poschodová posteľ DAREK

Drevená poschodová posteľ zmasívu DAREK s úložným priestorom v širokej ponuke úpravy dreva. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€295,00

Postele z masívu, zaujmú najmä tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Kvalitné tvrdé bukové drevo a jeho kvalitné spracovanie dotvára luxusný vzhľad postele. V našej ponuke masívnych postelí nájdete ako manželské, tak ajdetské či jednolôžkové postele.