Postele z masívu

Usporiadať podľa:

Posteľ s výsuvným lôžkom Oli Grey - typ B

Posteľ Oli Grey - typ B je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€309,00

Posteľ TOMEK so zábranou

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€299,00

Posteľ do detskej izby TOMEK

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€269,00

Posteľ z masívu Inga

Posteľ INGA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 3 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€361,00

Posteľ z masívu Klára

Posteľ KLÁRA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 2 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€961,00

Posteľ z masívu Sofia

Posteľ SOFIA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 7 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€378,00

Detská posteľ Neo Plus

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ so šmýkačkou vo farbe prírodná borovica a jelša alebo biela.
€289,00

Poschodová posteľ DAMIAN

Detská poschodová posteľ Damian s výsuvným lôžkom a úložným priestorom je vyrobená z borovicového masívu.
€359,00

Poschodová posteľ DAREK

Drevená poschodová posteľ z masívu DAREK s úložným priestorom v širokej ponuke úpravy dreva. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€325,00

Poschodová posteľ Sam

Jednoduchá poschodová posteľ z masívu s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení. K posteli je možné doobjednať úložný priestor v podobe zásuviek.
€395,00

Posteľ TOMI

Detská rozkladacia posteľ s úložným priestorom zo sektoru TOMI. Možnosť výberu z viacerých farebných prevedení.
€333,00

Posteľ Borys B1 + lôžko B3

Drevená posteľ z masívu Borys B1+lôžko B3 praktickým výsuvným lôžkom a s úložným priestorom v 4 prevedeniach.
€383,00

Postele z masívu, zaujmú najmä tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Kvalitné tvrdé bukové drevo a jeho kvalitné spracovanie dotvára luxusný vzhľad postele. V našej ponuke masívnych postelí nájdete ako manželské, tak ajdetské či jednolôžkové postele.