Postele z masívu

Usporiadať podľa:

Posteľ s výsuvným lôžkom OLI GREY

Posteľ Oli Grey - typ B je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€339,00

Posteľ TOMEK so zábranou

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€339,00

Posteľ do detskej izby TOMEK

Posteľ TOMEK je detská celodrevená posteľ s výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s matracmi a roštami. Poteší Vás praktický úložný priestor v 2 zásuvkách pod posteľou.
€319,00

Posteľ z masívu Inga

Posteľ INGA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 3 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€361,00

Posteľ z masívu Klára

Posteľ KLÁRA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 2 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€961,00

Posteľ z masívu Sofia

Posteľ SOFIA z masívu od kvalitného slovenského výrobcu lakovaná ekolakmi. Možnosť výberu zo 6 farebných a 7 veľkostných variánt. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€378,00

Detská posteľ TIPI

Oblúbená kvalitná detská posteľ v tvare tipi bude krásnym doplnkom v detskej izbe. Posteľ je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€235,00

Poschodová posteľ DAMIAN

Detská poschodová posteľ Damian s výsuvným lôžkom a úložným priestorom je vyrobená z borovicového masívu. Dostupných je viacero farebných prevedení.
€389,00

Poschodová posteľ DAREK

Drevená poschodová posteľ z masívu DAREK s úložným priestorom v širokej ponuke úpravy dreva. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€335,00

Posteľ s výsuvným lôžkom Borys B1 + lôžko B3

Kvalitná drevená posteľ z masívu praktickým výsuvným lôžkom a s úložným priestorom. Posteľ je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€395,00

Posteľ s výsuvným lôžkom DOMEK

Detská posteľ DOMEK s výsuvným lôžkom a úložným priestorom je vyrobená z borovicového masívu. Dostupných je viacero farebných prevedení.
€359,00

Rozkladacia posteľ MIA

Kvalitná drevená posteľ, ktorá po rozložení vytvorí plochu manželskej postele 160x200 v jednej rovine. Posteľ je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€499,00

Postele z masívu, zaujmú najmä tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Kvalitné tvrdé bukové drevo a jeho kvalitné spracovanie dotvára luxusný vzhľad postele. V našej ponuke masívnych postelí nájdete ako manželské, tak ajdetské či jednolôžkové postele.