Rozkladacie / S výsuvným lôžkom

Usporiadať podľa:

LORENTO detská rozkladacia posteľ L16

Detská rozkladacia posteľ s výsuvným lôžkom, so zásuvkou a po stranách s policami z detského sektoru LORENTO. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€205,00

Detská rozkladacia posteľ REA TEENY 2

Kvalitná 2-lôžková rozkladacia posteľ s bohatým úložným priestorom. Jej dizajn je podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Navyše ponúka možnosť doplniť o čielka farebné čielka z 8 dekorov UNI Color. Posteľ je vybavená nerezovými úchytkami, plnovýsuvnými zásuvkami a ABS hranami. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€461,00

Posteľ REA CROBAT

Posteľ REA CROBAT je kvalitná rozkladacia posteľ s úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek doplnená o praktický perinák za dlhým čelom postele. Po rozlložení sú obe lôžka v rovnakej výške. Má moderný dizajn a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch s možnosťou doobjednania farebných čielok pre zásuvky. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€498,00

Posteľ REA HOPPIP

Posteľ REA HOPPIP je kvalitná rozkladacia posteľ s úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek. Po rozlložení sú obe lôžka v rovnakej výške. Má moderný dizajn a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch s možnnosťou doobjednania farebných čielok pre zásuvky. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€399,00

Rozkladacia posteľ ANTIKO

Posteľ ANTIKO je kvalitná rozkladacia posteľ s úložným priestorom v podobe troch zásuviek. Má zaujímavý antický dizajn a je dostupná vo farbe antická biela.
€335,00

Rozkladacia posteľ AUSTIN NEW

Posteľ AUSTIN NEW je kvalitná rozkladacia posteľ s úložným priestorom v podobe troch zásuviek. Má zaujímavý antický dizajn a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€329,00

Rozkladacia posteľ GORETA

Posteľ GORETA je kvalitná rozkladacia posteľ s úložným priestorom v podobe troch zásuviek. Po rozlložení sú obe lôžka v rovnakej výške. Má moderný dizajn a vyrába sa v 3 dekoroch.
€399,00

Detská posteľ so zábranou CARINO 2

Detská celodrevená posteľ so zábranou a výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Možnosť výberu až z 5 farebných prevedení.
€269,00

Poschodová posteľ Oli 3 - typ A

Poschodová posteľ OLI 3 je moderná posteľ s 3 plnohodnotnými lôžkami. Posteľ má výsuvné lôžko a praktický úložný priestor v zásuvkách. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Vyrába sa v 5 farebných kombináciách.
€379,00

Detská rozkladacia posteľ REA ABRA

Detská rozkladacia posteľ REA ABRA v 9 moderných dekoroch. Jednolôžko s druhým výsuvným jednolôžkom Vám skvelo poslúži v detskej či študentskej izbe. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€240,00

GUMI detská rozkladacia posteľ G16

Detská rozkladacia posteľ s výsuvným lôžkom so zásuvkou na kolieskach a po stranách s policami z detského sektoru GUMI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€245,00

Poschodová posteľ DAMIAN

Detská poschodová posteľ Damian s výsuvným lôžkom a úložným priestorom je vyrobená z borovicového masívu.
€359,00