Poschodové postele

Usporiadať podľa:

Detská posteľ KAMIL KA_1

Drevená detská posteľ z masívu KAMIL KA-1 so vstavaným výsuvným písacím stolíkom v širokej ponuke úpravy dreva.
€249,00

Detská posteľ Neo

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ z masívu s farebnými závesmi s okienkami vo farbe prírodná borovica alebo jelša.
€203,00

Detská posteľ Neo Plus

Detská vyvýšená jednolôžková posteľ so šmýkačkou vo farbe prírodná borovica a jelša alebo biela.
€217,00

GUMI detská poschodová posteľ G15

Detská poschodová posteľ s výsuvným písacím stolíkom a množstvom odkladacieho priestoru pre školáka z detského sektoru GUMI.
€319,00

GUMI detská poschodová posteľ G19

Detská poschodová posteľ s výsuvným písacím stolíkom a s rozšíreným množstvom odkladacieho priestoru pre školáka z detského sektoru GUMI.
€379,00

KOMI poschodová posteľ KM19

Poschodová posteľ KM19 s množstvom odkladacích políc a 2 výsuvnými zásuvkami zo sektorovej izby Komi.
€389,00

KOMI posteľ so stolíkom KM20

Posteľ KM20 so zabudovanou skriňou, odkladacími poličkami a písacím stolíkom zo sektorovej izby Komi.
€389,00

KOMI posteľ so stolíkom KM21

Posteľ KM21 so zabudovaným písacím stolíkom a odkladacími policami zo sektorovej izby Komi.
€368,00

MOBI poschodová posteľ MO19

Poschodová posteľ s množstvom odkladacieho priestoru z detskej izby MOBI dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.Posteľ je dodávaná s roštami, bez matracov.
€389,00

MOBI posteľ s písacím stolíkom MO20

Vyvýšená posteľ so skriňou, množstvom odkladacieho priestoru a písacím stolíkom z detskej izby MOBI dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.Posteľ je dodávaná s roštom, bez matraca.
€389,00

MOBI posteľ s písacím stolíkom MO21

Vyvýšená posteľ so skriňou, množstvom odkladacieho priestoru a písacím stolíkom z detskej izby MOBI dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.Posteľ je dodávaná s roštom, bez matraca.
€369,00

Poschodová posteľ Bravo

Poschodová posteľ Bravo je masívna poschodová posteľ. Súčasťou postele je úložný priestor v 2 zásuvkách. Posteľ Bravo je dodávaná s roštami a matracmi. Vyrába sa vo viacerých farebných prevedeniach.
€289,00

Poschodová posteľ je obľubeným typom postele už niekoľko desaťročí. Je skvelým riešením ak máte viac detí a obmedzený priestor. Ušetrí Vám priestor napríklad v malej detskej izbe v byte. Vaše deti tak budú mať viac miesta na hru. Poschodové postele sa tešia veľkej obľube aj na chate či chalupe. 

Vzhľad aj funkcie poschodovej postele sa časom zmenil. V súčasnosti to už nie je iba posteľ. Moderná poschodová posteľ Vám poskytne úložný priestor v skrinkách či na poličkách. Súčasťou postele je často aj písací stolík. 

Poschodová posteľ pre troch je pomenovanie pre poschodovú posteľ s prístelkou. Pod spodným lôžkom môže byť úložný priestor, pomocou zásuviek. Alebo je súčasťou postele výsuvné lôžko. Je to plnohodnotné lôžko, ktoré počas dňa jednoducho schováte.