Poschodové postele

Usporiadať podľa:

Poschodová posteľ Oskar - komplet

Pre chlapcov i dievčatá vhodná drevená poschodová posteľ s úložným priestorom a matracmi v cene a v širokej ponuke úpravy dreva.
€439,00

Poschodová posteľ Pluto - komplet

Jednoduchá poschodová drevená posteľ s matracmi v cene a v širokej ponuke úpravy dreva.
€439,00

Poschodová posteľ REA PIKACHU

Detská poschodová posteľ REA PIKACHU je dostupná v 9 dekoroch. Posteľ neplní iba praktickú funkciu, ušetríte priestor v izbe, ale aj estetickú funkciu vďaka modernému dizajnu a širokej škále farebných prevedení. Navyše Vás poteší úložný priestor. Posteľ je od slovenského výrobcu.
€552,00

Trojlôžková poschodová posteľ DOMEK

Detská poschodová posteľ DOMEK s výsuvným lôžkom a úložným priestorom je vyrobená z borovicového masívu. Dostupných je viacero farebných prevedení.
€419,00

Poschodová posteľ so zábranou ERYK - SKLADOM

Detská celodrevená poschodová posteľ so zábranou a úložným priestorom. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi.
€474,00

Poschodová / rozkladacia posteľ Luini

Posteľ Luini je poschodová a zároveň rozkladacia posteľ s rolovanými roštami. Možnosť upevniť rebrík na pravej alebo ľavej strane.
€349,00

3-lôžková poschodová posteľ Tedro

Kvalitná 3-lôžková poschodová posteľ TEDRO je vyrobená z borovicového masívu. Dostupná v 4 farebných prevedeniach a 2 rozmeroch.
€489,00

Poschodová posteľ Ada

Kvalitná poschodová posteľ ADA je vyrobená z borovicového masívu. Dostupná v 4 farebných prevedeniach. Súčasťou postele sú rošty a 2 zásuvky. Posteľ je dostupná v 2 rozmeroch.
€429,00

Poschodová posteľ s výsuvným lôžkom Aldo

Kvalitná poschodová posteľ ALDO s tretím výsuvným lôžkom je vyrobená z borovicového masívu. Dostupná v 4 farebných prevedeniach. Súčasťou postele sú rošty a 2 zásuvky. Posteľ je dostupná v 2 rozmeroch.
€449,00

Kovová poschodová posteľ BUNKY

Poschodová posteľ BUNKY je pevná posteľ vyrobená z kovu, ktorá sa dá rozložiť na 2 samostatné jednolôžka. Posteľ je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
€200,00

Poschodová posteľ DAMIAN - SKLADOM

Detská poschodová posteľ Damian s výsuvným lôžkom a úložným priestorom je vyrobená z borovicového masívu.
€389,00

Poschodová posteľ je obľubeným typom postele už niekoľko desaťročí. Je skvelým riešením ak máte viac detí a obmedzený priestor. Ušetrí Vám priestor napríklad v malej detskej izbe v byte. Vaše deti tak budú mať viac miesta na hru. Poschodové postele sa tešia veľkej obľube aj na chate či chalupe. 

Vzhľad aj funkcie poschodovej postele sa časom zmenil. V súčasnosti to už nie je iba posteľ. Moderná poschodová posteľ Vám poskytne úložný priestor v skrinkách či na poličkách. Súčasťou postele je často aj písací stolík. 

Poschodová posteľ pre troch je pomenovanie pre poschodovú posteľ s prístelkou. Pod spodným lôžkom môže byť úložný priestor, pomocou zásuviek. Alebo je súčasťou postele výsuvné lôžko. Je to plnohodnotné lôžko, ktoré počas dňa jednoducho schováte.