V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Postele čalúnené

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Milo 160

Manželská posteľ Milo je moderná čalúnená posteľ. Má prešívané čelo doplnené o kryštáliky. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok. Posteľ je možné objednať v rozmere 160x200 cm.
€619,00

Boxspringová posteľ VENETO

Boxspringová posteľ VENETO z PREMIOVEJ rady Vám ponúka jedinečný komfort. Postele typu boxspring už nie sú len súčasťou hotelov. Stali sa súčasťou domovov aj vďaka ručnému spracovaniu a kvalite. Posteľ je dostupná v širkokej škále poťahových látok. Posteľ je možné objednať v niekoľkých variantách a rozmeroch. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK
€395,00

Jednolôžková posteľ Cassandra 120

Manželská posteľ Cassandra 120 je moderná jednolôžková posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej čierno-bielej kombinácií. Je potiahnutá ekokožou.
€355,00
€319,00
-10%

Manželská posteľ ALENA 180

Moderná manželská posteľ ALENA s úložným priestorom, polohovacím roštom a ortopedickým matracom. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie korpusu postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€769,00

Manželská posteľ AVA CHELLO 160/180

Manželská posteľ AVA CHELLO je moderná manželská posteľ. Má zaujímavý dizajn a je celočalúnená. Vyrába sa v širokej škále poťahových látok a ekokoží, ktoré si môžete nakombinovať podľa vašich predstáv. Je dodávaná s laťkovým roštom. Možnosť výberu z dvoch veľkostných prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€252,00

Manželská posteľ AVA EAMON UP 160

Manželská posteľ AVA EAMON UP je moderná čalúnená posteľ. Posteľ má jednoduché, čisté línie a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Posteľ má aj praktický úložný priestor. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€446,00

Manželská posteľ AVA EAMON UP 180

Manželská posteľ AVA EAMON UP je moderná čalúnená posteľ. Posteľ má jednoduché, čisté línie a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Posteľ má aj praktický úložný priestor. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€481,00

Manželská posteľ AVA LERYN 160

AVA LERYN je dizajnová čalúnená manželská posteľ. Posteľ má jednoduché, čisté línie a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Posteľ má aj praktický úložný priestor. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝRBOK.
€429,00

Manželská posteľ AVA LERYN 160 + LED

AVA LERYN LED je dizajnová posteľ s LED osvetlením. Posteľ má jednoduché, čisté línie a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Posteľ má praktický úložný priestor. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€530,00

Manželská posteľ AVA LERYN 180

AVA LERYN je dizajnová čalúnená manželská posteľ. Posteľ má jednoduché, čisté línie a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Posteľ má aj praktický úložný priestor. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€436,00

Manželská posteľ AVA LERYN 180 + LED

AVA LERYN LED je dizajnová posteľ s LED osvetlením. Posteľ má jednoduché, čisté línie a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Posteľ má praktický úložný priestor. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€533,00

Manželská posteľ BRIGITA

Manželská posteľ BRIGITA s úložným priestorom. Môžete si vybrať až zo 4 druhov matraca a 2 veľkostných prevedení pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€409,00

Čalúnené postele majú super vlastnosť: ich dizajn si dotvoríte Vy sami. K dispozícií máte zvyčajne širokú škálu poťahových látok. Môžete si vybrať jednu látku na celú posteľ alebo kombináciu látok. Na rám  postele a úložný priestor je vhodná jednofarebná látka. Tú môžete doplniť vzorovanou látkou na matraci. Ale výber a kombinovanie látok je v konečnom dôsledku iba na Vás. Chápeme, že každý monitor zobrazuje látky odlišne. Je ťažké vybrať si látku iba na základe obrázka či fotografie. My máme vzorky látok na predajni. Vieme Vám teda bližšie popísať farbu či štruktúru látok. Ak si stále nebudete istí, vieme Vám Vami vybrané vzorky látok zaslať poštou.

Čalúnená posteľ pôsobí v miestnosti mohutne. Posteľ sa stane stredobodom izby. Vďaka tomu, že si poťahové látky vyberiete Vy, posteľ Vás bude priam volať aby ste si ľahli.

Samozrejme, posteľ nie je iba o dizajne. Nestačí aby sa Vám iba páčila. Musí Vám tiež poskytnúť pohodlie. Dôležitý je teda aj matrac. Pri čalúnených posteliach je matrac očalúnený látkou. Výrobcovia však ponúkajú možnosť vybrať si molitánový, pružinový alebo sendvičový matrac.

Ďalšou výhodou čalúnených postelí je úložný priestor. K úložnému priestoru sa zvyčajne dostanete vyklopením matraca. Môže Vám poslúžiť na uloženie vankúšov a perín.