Postele čalúnené

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ PRIMA

PRIMA je moderná manželská posteľ vo vysokej kvalite. Je celočalúnená v zaujímavej kombinácií ekokože a látky. Sendvičový matrac tvorený z 3 druhov pien Vám poskytne maximálne pohodlie. Možnosť výberu z 3 veľkostných prevedení a 2 typov roštu.
€439,00

Jenolôžková posteľ Cassandra 120

Manželská posteľ Cassandra 120 je moderná jednolôžková posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej čierno-bielej kombinácií. Je potiahnutá ekokožou.
€281,00

Manželská posteľ ACCORD

Manželská posteľ ACCORD je kvalitná manželská posteľ s úložným priestorom a relaxačným polohovateľným matracom. Posteľ je na chrómových nožičkách a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z nášho vzorkovníka.
€485,00

Manželská posteľ ACERO

Manželská posteľ ACERO z modelovej rady TOP EXCLUSIVE je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia.
€695,00

Manželská posteľ ADELE

Manželská posteľ ADELE z modelovej rady LUXUS je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia o širokej škály poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Manželská posteľ ALENA 180

Moderná manželská posteľ ALENA s úložným priestorom, polohovacím roštom a ortopedickým matracom. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie korpusu postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€699,00

Manželská posteľ AVA CHELLO

Manželská posteľ AVA CHELLO je moderná manželská posteľ. Má zaujímavý dizajn a je celočalúnená. Vyrába sa v širokej škále poťahových látok a ekokoží, ktoré si môžete nakombinovať podľa vašich predstáv. Je dodávaná s laťkovým roštom a je kvalitným produktom slovenského výrobcu. Možnosť výberu z dvoch veľkostných prevedení.
€236,00

Manželská posteľ AVA CHELLO - AKCIA

Manželská posteľ AVA CHELLO je moderná manželská posteľ. Má zaujímavý dizajn a je celočalúnená. Je dodávaná s laťkovým roštom a je kvalitným produktom slovenského výrobcu. Možnosť výberu z dvoch veľkostných prevedení. Posteľ je dostupná v kombinácii bielej a čiernej ekokože.
€236,00
€216,00
-8%

Manželská posteľ AVA EAMON

Manželská posteľ AVA EAMON je moderná čalúnená posteľ. Jej zaujímavý dizajn je podporený širokou škálou poťahových látok a ekokoží, ktoré si môžete nakombinovať podľa vašich predstáv. Posteľ je dodávaná s roštom a je produktom slovenského výrobcu. Možnosť výberu rozmeru.
€275,00

Manželská posteľ AVA EAMON - AKCIA

Manželská posteľ AVA EAMON je moderná čalúnená posteľ. Posteľ je dodávaná s roštom a je produktom slovenského výrobcu. Možnosť výberu rozmeru. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€275,00
€253,00
-8%

Manželská posteľ BARBARA

Manželská posteľ BARBARA z modelovej rady LUXUS je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok a ekokoží.
€575,00

Manželská posteľ BRAVA

Manželská posteľ BRAVA je vysokokvalitná manželská posteľ BRAVA s úložným priestorom a relaxačným polohovateľným matracom. Má zaujímavý moderný dizajn a jej farebné prevedenie si môžete vybrať z nášho vzorkovníka.
€485,00

Čalúnené postele majú super vlastnosť: ich dizajn si dotvoríte Vy sami. K dispozícií máte zvyčajne širokú škálu poťahových látok. Môžete si vybrať jednu látku na celú posteľ alebo kombináciu látok. Na rám  postele a úložný priestor je vhodná jednofarebná látka. Tú môžete doplniť vzorovanou látkou na matraci. Ale výber a kombinovanie látok je v konečnom dôsledku iba na Vás. Chápeme, že každý monitor zobrazuje látky odlišne. Je ťažké vybrať si látku iba na základe obrázka či fotografie. My máme vzorky látok na predajni. Vieme Vám teda bližšie popísať farbu či štruktúru látok. Ak si stále nebudete istí, vieme Vám Vami vybrané vzorky látok zaslať poštou.

Čalúnená posteľ pôsobí v miestnosti mohutne. Posteľ sa stane stredobodom izby. Vďaka tomu, že si poťahové látky vyberiete Vy, posteľ Vás bude priam volať aby ste si ľahli.

Samozrejme, posteľ nie je iba o dizajne. Nestačí aby sa Vám iba páčila. Musí Vám tiež poskytnúť pohodlie. Dôležitý je teda aj matrac. Pri čalúnených posteliach je matrac očalúnený látkou. Výrobcovia však ponúkajú možnosť vybrať si molitánový, pružinový alebo sendvičový matrac.

Ďalšou výhodou čalúnených postelí je úložný priestor. K úložnému priestoru sa zvyčajne dostanete vyklopením matraca. Môže Vám poslúžiť na uloženie vankúšov a perín.