Atypické postele

Usporiadať podľa:

Dvojváľanda (posteľ) NIKA

Vysúvacia dvojváľanda NIKA s možnosťou voľby matraca. Môžete si vybrať druh matraca a jeho farebné prevedenie z našej širokej škály poťahových látok na čalúnenie. Drevená časť môže byť v prevedení buk, jelša alebo čerešňa. Vrchné lôžko je pevné a spodné vyťahovacie. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 2000 x 900(800) x 450 mm Druhé lôžko: 1950 x 880(780) x 140 mm
€289,00

Manželská posteľ CARMEN

Moderná manželská posteľ CARMEN s vystuženým odvetrateľným bielym úložným priestorom. Môžete si vybrať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€299,00

Manželská posteľ DALAS

Manželská posteľ DALAS s úložným priestorom, 2 vankúšmi a kovovým čelom na nožičkách. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu s molitanovým alebo sendvičovým matracom, podľa Vášho výberu. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok.
€299,00

Manželská posteľ DUO

Manželská posteľ DUO s úložným priestorom a možnosťou rozloženia na dve samostatné postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Môžete si vybrať matrac: pružinový, sendvičový alebo molitanový. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu.
€299,00

Manželská posteľ EDO 7

Manželská posteľ EDO 7 s úložným priestorom a molitanovým, sendvičovým alebo pružinovým matracom. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€299,00

Manželská posteľ GENOVA

Manželská posteľ GENOVA s úložným priestorom a molitanovým, pružiovým alebo sendvičovým matracom podľa Vášho výberu. Čalúnenie matraca ako aj samotného korpusu si môžete zvoliť podľa vlastnej predstavy. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok. Môžete si vybrať z 2 veľkostných prevedení postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€389,00

Manželská posteľ JARKA 180

Luxusná manželská posteľ JARKA s úložným priestorom. Farebné prevedenie si môžete zvoliť sami z našej širokej ponuky poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. K dispozícií máme 3 druhy matracov: molitan, sendvičový alebo Štandard 7 zónový. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€485,00

Manželská posteľ KASVO

Manželská posteľ KASVO s úložným priestorom a pružinovým alebo molitánovým matracom. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu si môžete zvoliť z dvoch farebných kombinácií. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€265,00

Manželská posteľ Maja

Manželská posteľ Maja s úložným priestorom. Môžete si vybrať z 3 druhov matraca pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€389,00

Manželská posteľ MILANO

Manželská posteľ MILANO s úložným priestorom na nožičkách. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu s molitanovým, pružinovým alebo sendvičovým matracom. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu t.j. spodnej časti postele si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Môžete si vybrať z 2 veľkostných prevedení postele.
€389,00

Manželská posteľ PESCARA

Manželská posteľ PESCARA s úložným priestorom na nožičkách. Môžete si vybrať z 2 veľkostí postele. Matrac môže byť molitanový, pružinový alebo sendvičový. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu t.j. spodnej časti si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€389,00

Manželská posteľ ROMA I

Manželská polohovateľná posteľ ROMA I s lamelovým roštom a úložným priestorom. Súčasťou je sendvičový matrac. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu t.j. spodnej časti postele si môžete vybrať podľa vlastnej predstavy z našej širokej ponuky poťahových látok. Kvalitná manželská posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€639,00

Potrebujete širšiu, dlhšiu, vyššiu či spevnenú posteľ? V tejto kategórii je možné upravvať rozmery týchto postelí tak, aby vyhovovali Vašim potrebám. Nielen že Vám výrobca vie upraviť rozmer, ale je možné posteľ aj spevniť, čo je výhodou v prípade, ak potrebujete posteľ pre osobu s vyššou hmotnosťou.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.