V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Atypické postele

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ CARMEN

Moderná manželská posteľ CARMEN s vystuženým odvetrateľným bielym úložným priestorom. Môžete si vybrať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€429,00

Manželská posteľ DUO

Manželská posteľ DUO s úložným priestorom a možnosťou rozloženia na dve samostatné postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu. Môžete si vybrať matrac: pružinový, sendvičový alebo molitanový. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu.
€429,00

Manželská posteľ EDO 7

Manželská posteľ EDO 7 s úložným priestorom a molitanovým, sendvičovým alebo pružinovým matracom. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€429,00

Manželská posteľ ETILE 160

Manželská posteľ ETILE na nožičkách s úložným priestorom. Môžete si vybrať zo 4 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€439,00

Manželská posteľ ETILE 180

Manželská posteľ ETILE na nožičkách s úložným priestorom. Môžete si vybrať zo 4 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€489,00

Manželská posteľ GENOVA

Manželská posteľ GENOVA s úložným priestorom a molitanovým, pružiovým alebo sendvičovým matracom podľa Vášho výberu. Čalúnenie matraca ako aj samotného korpusu si môžete zvoliť podľa vlastnej predstavy. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok. Môžete si vybrať z 2 veľkostných prevedení postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€569,00

Manželská posteľ JARKA 180

Luxusná manželská posteľ JARKA s úložným priestorom. Farebné prevedenie si môžete zvoliť sami z našej širokej ponuky poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. K dispozícií máme 4 druhy matracov: molitanový, pružinový, sendvičový alebo Štandard 7 zónový. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€699,00

Manželská posteľ KASVO

Manželská posteľ KASVO s úložným priestorom a možnosťou výberu typu matraca. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu si môžete zvoliť z našej širokej ponuky poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€389,00

Manželská posteľ MAJA

Manželská posteľ Maja s úložným priestorom. Môžete si vybrať z 3 druhov matraca a 2 veľkostných prevedení pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€569,00

Manželská posteľ MILANO

Manželská posteľ MILANO s úložným priestorom na nožičkách. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu s molitanovým, pružinovým alebo sendvičovým matracom. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu t.j. spodnej časti postele si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Môžete si vybrať z 2 veľkostných prevedení postele.
€569,00

Manželská posteľ PETRA

Manželská posteľ PETRA s úložným priestorom. Farebné prevedenie si môžete zvoliť sami z našej širokej ponuky poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. K dispozícií máme 2 druhy matracov: molitanový alebo pružinový. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€359,00

Manželská posteľ ROMA I

Manželská polohovateľná posteľ ROMA I s lamelovým roštom a úložným priestorom. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu t.j. spodnej časti postele si môžete vybrať podľa vlastnej predstavy z našej širokej ponuky poťahových látok. Kvalitná manželská posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€929,00

Potrebujete širšiu, dlhšiu, vyššiu či spevnenú posteľ? V tejto kategórii je možné upravvať rozmery týchto postelí tak, aby vyhovovali Vašim potrebám. Nielen že Vám výrobca vie upraviť rozmer, ale je možné posteľ aj spevniť, čo je výhodou v prípade, ak potrebujete posteľ pre osobu s vyššou hmotnosťou.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.