V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Atypické postele

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ VENEZIA LUX

Kvalitná manželská posteľ VENEZIA LUX so 7-zónovými ortopedickými matracmi na ekorošte. Lôžko poskytuje možnosť voľby 5 polôh hlavy pre Vaše maximálne pohodlie. Vďaka modernému dizajnu pôsobí posteľ luxusne, a aby bola posteľ VENEZIA LUX pre Vás ešte dokonalejším kusom nábytku vo Vašej spálni, môžete si farebné prevedenie celej postele vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. VENEZIA LUX je kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€1039,00

Manželská posteľ VENEZIA ŠTANDARD

Kvalitná manželská posteľ VENEZIA štandard so 7-zónovými ortopedickými matracmi na lamelovom rošte s piestom. Možnosť objednať posteľ aj bez matracov. K posteli sa dodávajú 2 oválne vankúše pod hlavu. Vďaka modernému dizajnu pôsobí posteľ luxusne. Aby bola posteľ ešte dokonalejším doplnkom nábytku vo Vašej spálni, môžete si vybrať farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu podľa Vašich predstáv. K dispozícií je široká škála poťahových látok. VENEZIA štandard je kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€1039,00

Polohovateľná posteľ (váľanda) EMA 120 s čelom

Polohovateľná posteľ EMA 120 s čelom na nožičkách. Moderná posteľ disponuje úložným priestorom. Matrac je osadený na lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€539,00

Polohovateľná posteľ (váľanda) EMA 80 s čelom

Polohovateľná posteľ EMA s čelom na nožičkách. Moderná posteľ disponuje úložným priestorom. Matrac je osadený na polohovateľnom lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Možnosť výberu rozmeru postele 80x200. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€409,00

Polohovateľná váľanda (posteľ) KAVY

Polohovateľná váľanda KAVY s úložným priestorom, otvárajúcim sa od nôh. Poteší Vás praktické čelo, ktoré ochráni Vašu stenu pred ošúchaním a Vás pred chladom zo steny. Matrac na lamelovom rošte môže byť molitanový alebo sendvičový, pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete zvoliť podľa Vašich predstáv. K dispozícií je široká škála poťahových látok. Kavy je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€399,00

Polohovateľná váľanda (posteľ) NAPOLI

Váľanda NAPOLI s krátkym čelom a úložným priestorom. Váľanda má molitanový matrac uložený na polohovacom lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv, k dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. NAPOLI je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€319,00

Rozkladacia váľanda (posteľ) KATKA

Rozkladacia váľanda KATKA s podrúčkou v modernom dizajne. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie celej váľandy. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Molitanový matrac poskytuje dostatočné pohodlie. KATKA je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€469,00

Rozkladacia váľanda (posteľ) KATKA MINI

Rozkladacia váľanda KATKA MINI s úložným priestorom. Molitanový matrac zabezpečuje dostatočné pohodlie. Vďaka širokej ponuke poťahových látok na čalúnenie si môžete farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu vybrať podľa Vašich predstáv. Praktické čelo váľandy ochráni Vašu stenu pred ošúchaním, a Vás pred chladom zo steny. KATKA MINI je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€369,00

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) EDO 12

Váľanda EDO 12 je váľanda s pružinovým matracom a úložným priestorom. Môže byť celočalúnená alebo poločalúnená. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€155,00

Váľanda (posteľ) EDO 2 - SKLADOM

Váľanda EDO 2 je váľanda s molitanovým matracom a úložným priestorom. Váľanda má čalúnený matrac a drevený korpus. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€149,00

Váľanda (posteľ) EDO 3

Váľanda EDO 3 s úložným priestorom. Matrac môže byť pružinový, molitanový alebo sendvičový pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv z našej širokej ponuky poťahových látok. Poteší Vás čelo, ktoré plní nielen estetickú, ale praktickú funkciu. Čelo váľandy ochráni Vašu stenu pred ošúchaním a Vás pred chladom zo steny. Váľanda EDO 3 je kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€269,00

Potrebujete širšiu, dlhšiu, vyššiu či spevnenú posteľ? V tejto kategórii je možné upravvať rozmery týchto postelí tak, aby vyhovovali Vašim potrebám. Nielen že Vám výrobca vie upraviť rozmer, ale je možné posteľ aj spevniť, čo je výhodou v prípade, ak potrebujete posteľ pre osobu s vyššou hmotnosťou.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.