Dizajnové stoličky

Usporiadať podľa:

Jedálenské kreslo K399

Elegantné jedálenské kreslo čalúnené zamatovou látkou. Stolička disponuje opierkami, ktoré Vám zabezpečia pohodlné sedenie. Látka je kosoštvorcovo prešívaná v chrbtovej časti. Stolička je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€108,00

Jedálenské kreslo K428

Krásne jedálenské kreslo čalúnené svetlosivou poťahovou látkou. Veľmi príjemný materiál Vám zabezpečí pohodlné sedenie či už pri jedálenskom stole, ale aj pri toaletnom stolíku.
€87,00

Jedálenské kreslo K435

Jedálenské kreslo K435 čalúnené svetlosivou poťahovou látkou so zaujímavým prešitím na operadle, ktoré mu dodáva jemný vzhľad.
€121,00

Jedálenské kreslo K439

Novinka medzi kreslami. Krásne kreslo industriálneho štýlu s neštandardným tvarom. Pohodlné a funkčné kreslo sa hodí k jedálenskému stolu, ako aj toaletnému stolíku. Ponúkané v troch farebných prevedeniach. Látka s prešívaním pôsobí mimoriadne zaujímavo.
€108,00

Jedálenské kreslo TOLEDO

Jedálenské kreslo TOLEDO je elegantného vzhľadu. Ideálne pre zariadenie jedální a obývacích izieb. Ponúkané vo viacerých farebných prevedeniach.
€111,00

Jedálenské kreslo TOLEDO 2

Jedálenské kreslo TOLEDO 2 je elegantného vzhľadu. Ponúkané v štyroch farebných prevedeniach.
€118,00

Stolička Clarion

Stolička Clarion je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je dostupná v 3 farbách pre nožičky a taktiež pre čalúnenie.
€84,00

Stolička Sorbus

Stolička Sorbus je moderná dizajnová jedálenská stolička. Na výber máte 2 farebné prevedenia.
€111,00

Stolička Verdi

Stolička Verdi je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je v bielej farbe doplnená o sedák v sivej látke.
€133,00

Stolička Wenanty

Stolička Wenanty je moderná dizajnová jedálenská stolička. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€177,00

Stolička Tim

Stolička Tim je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože, jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička Tim je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Nohy stoličky sú vyrobené z kovu. Možnosť výberu stoličky z 5 farebných prevedení.
€56,00
€52,00
-7%

Jedálenské kreslo CT-723 PW2

Stolička CT-723 PW2 je je kvalitná dizajnová stolička v modernom patchworkom prevedení.
€91,00