Dizajnové stoličky

Usporiadať podľa:

Jedálenské kreslo K477

Moderné jedálenské kreslo K477 čalúnené látkou "bouclé", ktorá je momentálne jedným z najväčších trendov. Dostupné v krémovom a sivom prevedení.
€97,00

Jedálenské kreslo Marino

Jedálenské kreslo Marino sa svojou silutetou a zaujímavým lemovaním stane výrazným doplnkom Vašej jedálne alebo kancelárie. Dostupné v 5 farebných prevedeniach.
€129,00

Jedálenské kreslo K399

Elegantné jedálenské kreslo čalúnené zamatovou látkou. Stolička disponuje opierkami, ktoré Vám zabezpečia pohodlné sedenie. Látka je kosoštvorcovo prešívaná v chrbtovej časti. Stolička je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€97,00

Jedálenské kreslo K428

Krásne jedálenské kreslo čalúnené svetlosivou poťahovou látkou. Veľmi príjemný materiál Vám zabezpečí pohodlné sedenie či už pri jedálenskom stole, ale aj pri toaletnom stolíku.
€81,00

Jedálenské kreslo K435

Jedálenské kreslo K435 čalúnené svetlosivou poťahovou látkou so zaujímavým prešitím na operadle, ktoré mu dodáva jemný vzhľad.
€109,00

Jedálenské kreslo K439

Novinka medzi kreslami. Krásne kreslo industriálneho štýlu s neštandardným tvarom. Pohodlné a funkčné kreslo sa hodí k jedálenskému stolu, ako aj toaletnému stolíku. Ponúkané v troch farebných prevedeniach. Látka s prešívaním pôsobí mimoriadne zaujímavo.
€92,00

Jedálenské kreslo TOLEDO

Jedálenské kreslo TOLEDO je elegantného vzhľadu. Ideálne pre zariadenie jedální a obývacích izieb. Ponúkané v 2 farebných prevedeniach.
€111,00

Jedálenské kreslo TOLEDO 2

Jedálenské kreslo TOLEDO 2 je elegantného vzhľadu. Ponúkané v 6 farebných prevedeniach.
€119,00

Stolička Clarion

Stolička Clarion je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je dostupná v 3 farbách pre nožičky a taktiež pre čalúnenie.
€84,00

Stolička Sorbus

Stolička Sorbus je moderná dizajnová jedálenská stolička. Na výber máte 2 farebné prevedenia.
€119,00

Stolička Verdi

Stolička Verdi je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je v bielej farbe doplnená o sedák v sivej látke.
€135,00

Stolička Wenanty

Stolička Wenanty je moderná dizajnová jedálenská stolička. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€189,00