Dizajnové stoličky

Usporiadať podľa:

Stolička Clarion

Stolička Clarion je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je dostupná v 2 farbách pre nožičky a taktiež pre čalúnenie.
€57,00

Stolička K294

Stolička K294 je moderná dizajnová jedálenská stolička z dielne Charaziak Design. Stolička je dostupná v kombinácii chrómu a čiernej ekokože.
€96,00

Stolička Sorbus

Stolička Sorbus je moderná dizajnová jedálenská stolička. Na výber máte 2 farebné prevedenia.
€103,00

Stolička Stan

Stolička Stan je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je dostupný v dekore dub medový alebo biela.
€53,00

Stolička Verdi

Stolička Verdi je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je v bielej farbe doplnená o sedák v sivej látke.
€89,00

Stolička Wenanty

Stolička Wenanty je moderná dizajnová jedálenská stolička. Konštrukcia stoličky je v dekore dub medový.
€159,00

Stolička Tim

Stolička Tim je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože, jednoduchými líniami a moderným nadčasovým dizajnom. Stolička Tim je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Nohy stoličky sú vyrobené z kovu. Možnosť výberu stoličky z 5 farebných prevedení.
€55,00

Jedálenské kreslo CT-723

Stolička CT-723 je je kvalitná dizajnová stolička v modernom patchworkom prevedení.
€97,00

Jedálenské kreslo DCH-256 GREY3 / BR3

Kreslo DCH-256 GREY3 / BR3 je moderné kreslo s podrúčkami v dvoch farebných prevedeniach.
€83,00

Stolička augusta WT/GREY

Stolička augusta WT/GREY je moderná, kvalitná stolička s vrúbkovanými líniami a moderným nadčasovým dizajnom.Stolička augusta WT/GREY je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Nohy stoličky sú vyrobené z masívu.
€36,00

Stolička Axel

Stolička Axel je kombináciou jednoduchosti, nadčasovosti a elegantného moderného dizajnu. Nohy stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového dreva v kombinácii s kovom. Možnosť výberu stoličky z troch farebných prevedení.
€45,00

Stolička CT-720 wt

Stolička CT-720 je kvalitná stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z masívneho dreva. Stolička CT-720 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod.
€43,00