Stoličky drevené

Usporiadať podľa:

Stolička CT-720

Stolička CT-720 je kvalitná stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z masívneho dreva. Stolička CT-720 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky z 2 farebných prevedení.
€40,00

Stolička K201

Stolička K201 je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z bukového dreva. Stolička K201 je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky z 8 farebných prevedení.
€47,00

Stolička Kris

Stolička Kris je kvalitná plastová stolička so sedákom z ekokože a pevnými nohami z dubového dreva. Stolička Kris je vhodná nielen do jedálne, k PC alebo kozmetickému stolíku, ale aj do kaviarní a pod. Možnosť výberu stoličky zo 4 farebných prevedení.
€56,00

Čalúnená drevená stolička sektoru CARMELO-C23

Čalúnená drevená stolička sektoru CARMELO-C23.
€69,00

Ćalúnená drevená stolička U-2

Pekná celo čalúnená drevená stolička s moderným zošikmeným sedákom v dolnej časti, dostupná v širokej ponuke farebného prevedenia.
€73,00

Ćalúnená drevená stolička U-5

Pohodlná celo čalúnená drevená stolička s úzkym rovným sedákom, dostupná v širokej ponuke farebného prevedenia.
€64,00

Ćalúnená drevená stolička U-6

Moderná celo čalúnená drevená stolička s atraktívnym zošikmeným sedákom v dolnej časti, dostupná v širokej ponuke farebného prevedenia.
€62,00

Ćalúnená drevená stolička U-6 so vsuvkou

Elegantná celo čalúnená drevená stolička s atraktívnym zošikmeným sedákom a zaujímavým detailom na zadnej časti operadla, dostupná v širokej ponuke farebného prevedenia.
€79,00

Ćalúnená drevená stolička U-7

Menšia celo čalúnená drevená stolička s rovným sedákom, dostupná v širokej ponuke farebného prevedenia.
€69,00

Detská stolička - NUKI NU16

Detská stolička zo sektoru NUKI.
€35,00

Drevená stolička CALDO 101

Drevená stolička CALDO 101 je kvalitná drevená stolička s čalúneným sedákom a operadlom. Stolička vynikne každej domácnosti a zároveň do nej vnesie luxusný dojem. Stôl má zaoblené hrany a je dostupný vo farebnom prevedení čerešňa primavera.
€91,00

Drevená stolička CALDO 102

Drevená stolička CALDO 102 je kvalitná drevená stolička s čalúneným sedákom, operadlom a podrúčkami. Stolička vynikne každej domácnosti a zároveň do nej vnesie luxusný dojem. Stôl má zaoblené hrany a je dostupný vo farebnom prevedení čerešňa primavera.
€125,00