RSS

Blog

Sadnime si za okrúhly stôl.

Jedálenský stôl je dôležitou súčasťou každej domácnosti. Slúži nám sa trávenie spoločných chvíľ s rodinou a priateľmi. Spoločne si vychutnávame raňajky, aby sme nabrali energiu do nového dňa. Pri spoločnej večeri sa môžme porozprávať o tom, čo sme zažili. Jedálenský stôl sa v mnohých domácnostiach používa aj ako písací stôl. Písanie úloh s deťmi, či homeoffice? Áno, jedálensky stôl je dôležitý. Teraz vyvstáva otázka, aký jedálenský stôl si kúpiť. Oválny, štvorcový, obdĺžnikový. A čo tak okrúhly jedálenský stôl? Z nášho pohľadu predajcu nábytku sú okrúhle jedálenské stoly dosť obľúbené a vyhľadávané.

ilustračné foto stola Lungo a stoličiek - Okrúhly jedálenský stôl LUNGO

Keď sme spolu s našou zákazníčkou Mirkou hľadali jej stôl, na úvod povedala, že chce okrúhly stôl. Lebo to nie je ,,klasika" a jedáleň podľa nej pôsobí útulnejšie. Nakoniec si vybrala stôl Pixel 2. Moderný okrúhly jedálenský stôl v kombinácií Zlatý dub a čierny kov. Dizajnové nohy mu dodávajú jedinečný šmrnc. 

dub zlatý + čierny kov - Okrúhly jedálenský stôl PIXEL 2

Aj dizajnéri zastávajú názor, že oblé hrany a tvary pôsobia v priestore ,,mäkšie". Miestnosť potom pôsobí útulnejšie.

Ilustračne foto, stoličky K430 - Rozkladateľný jedálenský stôl Mercy

Opticky zaberie okrúhly stôl v priestore menej miesta. Aj keď v skutočnosti to tak celkom nie je.  Potrebujete priestor okolo celého stola.

Okrúhly jedálenský stôl RAYMOND

Za okrúhlym stolom sme si všetci rovní. Áno, je to tak. A tento fakt je predsa známi už z histórie. Mnohí obľubujú okrúhle stoly práve preto. Každý vidí na každého, rozhovor je teda veľmi príjemný.

Okrúhly stôl nie je vhodný na homeoffice

Nemusíme pripomínať, že táto doba mnohých prinútila pracovať z domu. Homeoffice. Možno aj u Vás sa objavili nejaké praktické problémy. Napríklad naša kolegyňa zistila, že okrúhly jedálenský stôl nie je vhodný na prácu s počítačom. Posťažovala sa nám, že na pravo ani na ľavo nemá priestor, kde by si mohla uložiť papiere vedľa počítača.

čierna matná - Okrúhly jedálenský stôl FONDI

Ale inak svoj okrúhly jedálenský stôl zbožňuje. Vybrala si ho preto, že si okrúhly jedálenský stôl pamätá z detstva. Jej starí rodičia mali tento typ stola. A ona ma na tie spoločné rodinné chvíle za týmto stolom len tie najkrajšie spomienky.

Rozkladací okrúhly jedálenský stôl

Za okrúhly stôl za zmesti 6 ľudí, respektíve 4. Závisí od veľkosti stola. Výrobcovia, ale ponúkajú aj rozkladacie okrúhle jedálenské stoly. Stôl rozložíte vkladom a vznikne Vám oválny stôl.

Stôl Ricardo + Stoličky K448 - Okrúhly jedálenský stôl RICARDO

 

Okrúhly jedálenský stôl RICARDO po rozložení - Okrúhly jedálenský stôl RICARDO

 

Páči sa Vám tento typ jedálenského stola? Napíšte nám Váš názor.

Kúpeľňový nábytok. Nábytok do kúpeľne, ktorý poslúži a zaujme.

Kúpeľňa patrí k tým miestnostiam v domácnosti, ktorú nebudete renovavať často, ak vôbec. Preto pri jej zariaďovaní musíte myslieť na budúcnosť, aby bola Vaša kúpeľňa krásna aj niekoľko rokov. Skvelým riešením môže byť, zvoliť si neutrálne obkladačky a priestor zútulniť, dodekorovať nábytkom do kúpeľne. Nábytok do kúpeľne môžete po čase vymeniť a Vaša kúpeľňa dostane nový vzhľad.

ilustračné foto 2 - REA REST - kúpeľňový sektorový systém

Nábytok do kúpeľne

Ani nábytok do kupeľne sa nevyhol módnym trendom. Kedysi ste v kúpeľni našli skrinku so zrkadlom a bielu skrinku pod umývadlom. Dnešný kúpeľnový nábytok ponúka viac. Rôzne typy skriniek a hlavne rôzne farebné prevedenia. Pre časom boli najvyhľadavanejšie lesklé biele či čierne kúpeľňové skrinky. Dnes sa už do popredia viac dostáva drevený dekor, prípadne kombinácia dreva a bielej farby.

dub bardolino + biela - Kúpeľňová zostava REA REST IV

 

dub sonoma - NATALI - kúpeľňový sektorový systém

 

Drevený kúpeľňový nábytok, respektíve nábytok v dekore dreva, vnesie do Vašej kúpeľne pocit harmónie prírody a pokoja. Páči sa Vám svetlé alebo tmavé drevo? Túžite po nábytku s výraznou štruktúrou? Výrobcovia Vám ponúkajú skutočne širokú škálu drevených dekorov pre kúpeľňový nábytok. Výber je iba na Vás.

možnosť výberu z týchto farebných prevedení - Kúpeľňová zostava REA REST III

 

Závesný kúpeľňový nábytok

Najviac sa stretnete s kúpeľnovým nábytkom zaveseným na stenu. Kúpeľna je zvyčajne malý priestor, a práve takto riešený nábytok môže opticky zväčšiť priestor. A v neposledom rade Vám to uľahčí upratovanie kúpeľne. Určite dobre viete, že v kúpeľni sa práve na podlahe a pod skrinkami ukladá najviac prachu a nečistôt. Kúpeľňové skrinky zavesné na stene Vám umožnia jednoducho vytrieť celú podlahu v kúpeľni.

Biela matná a čierny lesk - Kúpelňová zostava Porto BL 01

Kúpeľňové zostavy

Rovnako ako v obývačke, detskej izbe či spálni, aj v kúpeľni môžete mať všetko nábytok ladený v rovnakom dizajne a farebnom dekore. Kúpeľňové zostavy a sektorový nábytok do kúpeľne, tieto kategórie nábytku Vám odporúčame. Vaša kúpeľňa bude pôsobiť ako z módneho časopisu. Začínať deň v krásnom prostredí musí byť skvelé, však?
Kúpeľňové zostavy pozostávajú z vybraných skriniek. Zvyčajne je súčasťou kúpeľňovej zostavy skrinka pod umývadlo, zrkadlo, či zrkadlová skrinka, a ďalšia samostatná skrinka. Kúpeľňové zostavy nájdete v rôznych variáciach.

wenge - Kúpeľňová zostava REA REST II  wenge - Kúpeľňová zostava REA REST III ilustračné foto - Kúpelňová zostava Porto WH 01

Veľkou výhodou sektorového nábytku je, že Vy sami si vyberiete kúpeľňové skrinky. Vyberiete si skrinky aké potrebujete, a koľko ich chcete mať. Nábytok príspôsobíte Vašej kúpeľni.

Kúpeľňové skrinky

Keď sme hovorili o sektorovom nábytku do kúpeľne, hovorili sme, že si môžete vybrať skrinky, aké potrebujete. Áno, dnes je aj ponuka kúpeľnových skriniek väčšia ako kedysi. Základom je skrinka pod umývadlo. Hľadáte skrinku s umývadlom alebo budete mať umývadlo uložené na skrinke, na doske skrinky? 

wenge - PORTO skrinka pod umývadlo WE 13  wenge - Kúpeľňová zostava REA REST III

Úložneho priestoru nie je asi nikdy dosť, a to platí aj o kúpeľni. Budete potrebovať odkladací priestor na uteráky, osušky či drogériu. Vysoká kúpeľňová skrinka na stenu alebo veľká skriňa, do ktorej odložíte aj žehliacu dosku. Veľmi prehľadné uložené veci môžete mať v zásuvkovej komode. Čo poviete?

biela - NATALI - kúpeľňový sektorový systém

 

Musíme spomenúť aj špeciálne kúpeľňové skrinky. Napríklad skrinka na práčku. Mnoho z nás má práčku v kúpeľni. Určite budete súhlasiť, že práčka zaberá priestor. A kam si uložíte prací prášok či aviváž, ktorú potrebujete mať blízko práčky? Skrinka na práčku je skvelým riešením. Nad práčkou budete mať otvorené aj uzatvorené poličky. 

dub sonoma - Skrinka na práčku Natali TYP1

 

Kúpeľňová skrinka s košom na bielizeň je ďalšie praktické riešenie úložného priestoru v kúpeľni. Zabudnite na veľké prútené koše alebo umelé koše na bielizeň. Vaša kúpeľne bude vďaka tejto skrinke pôsobiť veľmi moderne a upratane. Špinavú bielizeň ľahko ukryjete do skrinky.

kôš na bielizeň - Skrinka REA REST 4 - kôš na bielizeň

Aký nábytok máte v kúpeľni Vy? Čo by ešte výrobcovia mohli vymyslieť?

 

Plastové jedálenské stoličky. Moderné, farebné, obľúbené.

Plastové jedálenské stoličky sú veľmi obľúbené aj medzi našimi zákazníkmi, tak sme sa bližšie pozreli nato, prečo je to tak. Zabudnite nato, že plastové stoličky patria do reštaurácie. S Vašim interiérom narobia zázraky. Farebnosť. Jednou z mnohých výhod je, že sa vyrábajú v širokej škále farieb. Nie ste obmedzení farbami poťahovych látok. A farba je na celej sedacej časti aj opierke. V jedálni teda budete mať výrazný farebný prvok, ktorý určite zaujme na prvý pohľad. Ak si vyberiete žltú ci zelenú jedálenskú stoličku určite prežiari a ,,omladí" Váš interiér.

buk + žltá - Stolička CT-758buk + zelená - Stolička K201     dub + modrá - Stolička Kris - dub

Dizajnové jedálenské stoličky

Naša zákazníčka, pani Janka nám povedala, že si ich objednáva pre ich dizajn. Ako sama povedala: ,,Je to niečo iné." Plastové jedálenské stoličky majú skutočne jedinečný vzhľad, jemné oblé tvary.

buk + sivá - Stolička CT-752 buk + sivá - Stolička CT-752
Optický pôsobia trošku mohutnejšie. Dizajnový oblý tvar stiloličky vytvára krásny pohľad pre oči, ale zároveň zabezpečuje pohodlie pri sedení. Stolička je ,,vykrojená" tak, aby sa čo najlepšie prispôsobila Vášmu telu a pri sedení Vám tak poskytla čo najväčšie pohodlie. Tvarovaná je sedacia časť, ale aj chrbtová opierka. Najedzte sa, a potom sa pokojne oprite, a odfúknite si po dobrom jedle. 😉

sivá - Stolička CT-742

Mnohí zákazníci sa nás pýtajú, či sú plastové stoličky dostatočne pevné, či sa nezlomia, keď sa oprú pri sedení. Tento mýtus hneď vyvraciame. Vznikol, zrejme preto, že keď sa povie plastová stolička, tak mnohí z Vás si predstavia bielu plastovú stoličku na terase, zrejme najpredávanejšiu plastovú stoličku v dejinách. Hýbala sa pri každom pohybe. Plastové stoličky do jedálne sa vyrábajú z tvrdeného plastu. Nemáte sa teda čoho obávať. Platí pre nich úplne rovnaká nosnosť ako pre drevenú či kovovú jedálenskú stoličku.

Stolička do každého interiéru

Áno, je to stolička do koča aj do voza😄 Môže mať rôznu farbu aj nohy. Hrubšie drevené nohy vnesú do Vášho interiéru kúsok prírody a útulnosti.

buk + latte - Stolička CT-752

Plastová stolička, ale môže pôsobiť aj industrialne ,,chladno". Zvoľte si čierne drevené nohy alebo kovové nohy. Výzor stoličky sa hneď zmení.

čierne drevo + čierna ekokoža - Stolička Kris II žltá - Stolička Tim 

Takže hovorme o jej nohách. Keď má byť stolička dizajnová, tak od hlavy až po päty. Dizajnéri nezabudli ani na štýlové nohy. Štyri nohy sú postavené šikmo. Pôsobí to veľmi zaujímavo a k modernému materiálu, akým je plast sa to dokonale hodí. Drevené nohy prepojené kovovými tyčami pôsobia výnimočne, a zároveň zabezpečujú ešte väčšiu stabilitu stoličky.

biela - Jedálenské kreslo ALBINA  buk + červená - Stolička CT-758


Keď hovoríme o širokej škále farieb musíme spomenúť aj bezfarebné stoličky. Hovoríme o priesvitnej plastovej stoličke. Vyzerá ako sklenená, teda pôsobí elegantne a luxusne. Krásne môže vyzerať v modernom interiéri s čiernym lesklým nábytkom, čo poviete.

biele nohy + priesvitná + biela ekokoža - Stolička K245 buk + siválátka + priesvitný polykarbonát - Stolička K342 zadná strana - Stolička K246

Údržba plastovej stoličky

Áno, aj to je nesmierne dôležitá časť. Mohla by to byť tá najkrajšia štýlová stolička na svete, ale ak by sa zle udržiavala, tak by ste si zrejme jej kúpu dobre rozmysleli. Plastové jedálenské stoličky sú skoro bezúdržbové. Ak ju zašpiníte alebo sa Vám na ňu niečo vyleje, stačí ak to pretriete handričkou. Na umývanie Vám postačí handrička a čistá voda. Pre gazdinky je to skutočne potešujúca správa. 😊

chróm + sivá - Stolička Aurora chróm + sivá - Stolička Aurora

Nebojte sa o pohodlie pri sedení. Ak sa Vám páči tento typ stoličiek, ale bojíte sa tvrdého sedenia, máme pre Vás kompromis. Plastovú jedálenskú stoličku s čalúneným sedákom. Sedacia časť je zvyčajne očalúnená ekokožou, ktorá sa rovnako ako plast ľahko udržiava. Čalúnený sedák zabezpečí, že sa Vám bude sedieť mäkko, pohodlne.

ilustračné foto so stolom prometheus - Stolička K201

A aký je Váš názor na plastové jedálenské stoličky? Máte ich doma, páčia sa Vám? Alebo ste prívržencami drevených stoličiek? Napíšte nám.

 

Príručný stolík. Prečo ho musíte mať doma?

Poznáte tento typ stolíkov alebo sa pýtate, čo to je za novinku? Nie je to novinka na trhu, ale momentálne o nich môžete počuť častejšie, pretože sú veľmi trendy. Príručný stolík je praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom. Príručný stolík je ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje. Preto ho môžete mať pri sedačke a budete mať svoju kávu či pohár vína hneď na dosah. Ak už nebude pri sedačke potrebný, premiestnite ho napríklad k stene či do rohu izby. Príručné stolíky majú zvyčajne zaujímavý dizajn, a tak sú vlastne sami o sebe dizajnovým doplnkom. Kde všade v domácnosti využijete príručný stolík?

Výrobcovia nedelia príručné stolíky na stolíky k sedačke a príručné stolíky k posteli. Tento typ stolík má univerzálny dizajn, vďaka čomu sú príručné stolíky vhodné do obývačky, do spálne, ale aj do študentskej izby, či na chodbu. Svoje využitie nájdu prakticky kdekoľvek vo Vašom dome či byte. A ak Vám práve nemusia slúžiť ako stolík, môžete ich ľahko kamkoľvek premiestniť, a poslúžia Vám zatiaľ ako dekorácia.

Príručný stolík k sedačke

Obývačka. Ako sme už spomínali, príručný stolík môže byť samotným dizajnovým doplnkom v obývačke. Spodná ,,pletená“ kovová časť v kombinácií s dreveným plátom vnesú do Vašej obývačky nádych prírody, ale aj industrializmu. Spodnú časť môžete využiť aj ako úložný priestor na vankúše či deky. Možno ste si všimli, že ste práve takýto stolík videli na nejakej fotke moderného interiéru. V skutku sú príručné stolíky veľmi moderným doplnkom.

ilustračné foto - Príručný / konferenčný stolík NANCER TYP 1

Príručný stolík Vám poslúži aj ako praktický pomocník. Vo väčšine obývačiek dnes nájdeme rohové či veľké ,,účkové“ sedacie súpravy. Sú krásne a poskytujú veľký priestor na sedenie aj relax. Ale, nie z každého miesta sedačky máte rovnako dobrý prístup ku konferenčnému stolíku. Pohár s vodou či kávu tak zrejme budete musieť držať v ruke. Tu prichádza na pomoc príručný stolík. Jednoducho ho položte na jeden či druhý koniec sedačky a Vaša návšteva, ale aj Vy budete mať odkladací priestor hneď po ruke. Aj naši zákazníci v našom e-shope často hľadajú, práve príručný stolík k sedačke.

biela - ilustračné foto - Príručný stolík NIDEN

Príručný stolík k posteli

Poviete si, že k posteli predsa patria nočné stolíky. Dnes to už nie je samozrejmosť. Práve príručný stolík pri posteli dodá Vašej spálni jedinečný vzhľad. Bude dizajnovým doplnkom, a zároveň vynahradí nočný stolík. Príručný stolík Vám poskytne praktický odkladací priestor pri posteli. Môžete si na neho položiť lampu, pohár vody, knihu či mobilný telefón.

čierna + orech - Príručný stolík NUBIRA-S  dub prírodný + čierny kov - Príručný stolík YAVA

Príručný stolík ku kreslu

Okrem rohovej sedačky, dnes v mnohých obývačkách nájdeme kreslá. Musíme uznať, že na kresle sa oddychuje veľmi dobre, zvlášť keď máte aj podnožku či taburetku. Kreslo je skutočne takou Vašou súkromnou oázou oddychu. Ale vráťme sa späť k príručným stolíkom. V rámci oddychu v kresle si možno budete vychutnávať kávu, čaj alebo víno. Príručný stolík sa postará, že všetko budete mať hneď po ruke. Nemusíte z kresla vstávať ku konferenčnému stolíku. Čo Vy nato?

čierny kov + plát grafit - Príručný / konferenčný stolík BATIS

 

Okrúhly príručný stolík

Okrúhly príručný stolík je zrejme najbežnejším tvarom. Pričom rozmery a tvary sú skutočne rôzne. Kovové nohy čierne, biele, zlaté, či medené? Okrúhly plát môže byť sklenený či drevený. Výber je skutočne veľký. Poďte si vybrať.

meď + sklo - Príručný stolík MIRA čierny kov + prírodná - Príručný stolík NATURO

Set príručných stolíkov

Aj v našej ponuke nájdete sety príručných stolíkov. Set znamená, že za jednu cenu dostanete dva či tri príručné stolíky. Tie sa navzájom dopĺňajú. Majú jednotný dizajn, ale napríklad rôzne veľkosti. Môžete ich mať uložené spoločne, vedľa seba a vznikne Vám tak veľký stolík, ktorý plnohodnotne nahradí aj konferenčný stolík. Alebo si ich rozmiestnite ľubovoľne po obývačke. Jeden Vám môže poslúžiť ako stojan pod kvetináč, druhý zase na odloženie dekorácií.

čierny kov + šedé sklo + hnedé sklo - Príručný / konferenčný stolík TWINS

 

čierny kov + plát dub - Set konferenčných stolíkov RIMBO bambus + vzor - Príručné stolíky TEQUILA

Máte doma príručný stolík? Alebo si ho plánujete kúpiť? Viete už kde by ste ho u Vás doma využili? Napíšte nám. 

Detská izba pre prváka

Prázdniny sú v polovici a Vy, rodičia by ste už mali začať myslieť na nový školský rok. Ak plánujete meniť nábytok v detskej či študentskej izbe, alebo potrebujete premeniť detskú izbu na študentskú, je najvyšší čas začať. Vypratať izbu, prípadne vymaľovať, poskladať nový nábytok, zariadiť izbu, plus je potrebné zarátať dodaciu dobu nábytku. My Vám dnes chceme ukázať načo by ste mali pri zariaďovaní izby pre školáka myslieť.

Ako zariadiť detskú izbu pre prváka

Vaše dieťa čaká dôležitý životný krok, stane sa z neho školák. Hračky vymení za knihy a zošity. Už nebude väčšinu času tráviť na zemi v detskej izbe pri hraní, ale pri písaní úloh za stolom. Tejto zmene musíte prispôsobiť aj jeho izbu. Ale keďže Vaše dieťa bude aj naďalej dieťa, musí mu zostať aj priestor na hranie. Čo všetko teda musíte ,,vtesnať“ do detskej izby? Posteľ, písací stôl, detská stolička, skriňa, regál či poličky.

biely briliant + dub nash - LORENTO - detský sektorový systém

Úložný priestor v detskej izbe

Skriňa na oblečenie je zrejme samozrejmosťou. Ak máte v detskej izbe regál či knihovnicu, tak predpokladáme, že doteraz slúžila na ukladanie hračiek. Je čas, hračky zložiť a pripraviť priestor pre šlabikár, zošity či iné školské pomôcky. A kam uložiť hračky? Čo tak úložný box na hračky. Hračky budú pekne ukryté v truhlici a detská izba bude veľmi rýchlo vyzerať ako izba skutočného školáka.

Ďalšou možnosťou je kombinovaná skriňa s regálom. Takáto skriňa má police aj uzatvorený priestor. Je už iba na Vás čo a kam uložíte.

biela / grafit / enigma - BRUNO komoda 05 biela / tyrkysová - MOBI komoda MO9

Môžete teda kúpiť skriňu, regál, komodu aj kombinovanú skriňu. Ideálne je, aby všetok nábytok v detskej či študentskej izbe bol dizajnovo aj farebne rovnaký. Rozhodne si teda musíte pozrieť sektorový nábytok do detskej či študentskej izby.

Najskôr porozmýšľajte čo všetko potrebujete v detskej izbe uskladniť:

 •        Oblečenie
 •        Knihy, zošity, školské pomôcky
 •        Rozprávkové knihy či encyklopédie
 •        Hračky veľké/malé, Lego rozložené/poskladané

Keď už viete, čo všetko chcete do detskej izby uložiť, môžete si vybrať formu, teda typ nábytku. Určite s budete rozhodovať aj podľa veľkosti detskej izby či množstva vecí, ktoré chcete uložiť. Nezabúdajte ale, že úložný priestor nie je jediná vec, na ktorú musíte myslieť. Posteľ, písací stôl so stoličkou, priestor na hranie či kreslo na oddych?

SK02 / SK13 - Sedací vak FLOWER medium

 

 

Sektorový nábytok do detskej izby

Pri zariaďovaní detskej či študentskej izby odporúčame našim zákazníkom pozrieť sa na sektorový nábytok. Sektorový nábytok sa skladá z množstva samostatných komponentov. Skrine, regále, komody, ale aj postele, písacie stoly, či nočné stolíky. Celá detská izba môže byť zariadená v rovnakom, jednotnom štýle. Verte, že aj táto stránka detskej izby je veľmi dôležitá. Aby sa dieťa mohlo správne koncentrovať na učenie, je dôležité aby detská izba pôsobila harmonicky. Ak vyberiete farebný detský nábytok, podporíte detskú tvorivosť, hravosť a fantáziu. Farebná detská izba bude pôsobiť veselo a optimisticky, aj v ťažkých chvíľach učenia.

biela / žltá - MOBI detský sektorový nábytok

 

Prečo hovoríme o detských aj o študentských izbách? Detské izby sú určené pre menšie deti, môžeme k ním prirátať aj školákov na základnej škole. Ale skôr len žiakov na prvom stupni. Žiakov na druhom stupni a stredoškolákov môžeme nazývať študentmi.

Zostava do detskej izby BRUNO

Detské izby sú farebnejšie. Výrobcovia dbajú aj na oblé hrany, kvôli bezpečnosti detí. Študentská izba je viac ,,dospelácka“. Najčastejšie sa vyrába v dekore dreva alebo v kombinácií s bielou.

ilustračné foto 1 - REA TEENY - sektorový systém

Študentskú izbu môžete kúpiť aj pre dieťa. Môže to byť takzvaná rastúca izba. Nábytok teda bude rásť spolu s Vašim dieťaťom. Keď je dieťa maličké zvoľte farebné doplnky do detskej izby, prípadne veselé nálepky na stenu.

Písací stôl pre školáka

V reálnom živote, zrejme mnohí rodičia uprednostňujú písania domácich úloh na jedálenskom stole. Žiak či študent by ale mal mať svoj vlastný priestor, kde bude mať po ruke všetky potrebné knihy či pomôcky. Zároveň bude mať ticho, aby sa mohol plne sústrediť.

Ponuka písacích stolov pre deti je pomerne široká. Najčastejší výber je pevný detský písací stôl. Môže, ale nemusí mať úložný priestor. Výber je iba na Vás.

vnútro stolíka - LORENTO PC stolík L10 sivá + biela + ružová - SMYK II PC stolík 08

Samostatnou kategóriou sú rastúce písacie stoly. Ich výhodou je, že budú skutočne rásť s Vašim dieťaťom, a tak mu zabezpečia maximálny komfort pri písaní. Doska stola sa dá výškovo nastaviť, a zároveň sa dá aj sklopiť.

biela + ružová + zelená - Rastúci písací stôl Collorido biela + modré alebo ružové doplnky - Rastúci písací stôl Baru

Skvelým využitím priestoru v detskej izbe je rohový písací stôl.

dub santana + sivá - GUMI detský rohový stolík G11 jaseň coimbra + fialová - LORENTO detský rohový stolík L11

Detská otočná stolička

Lakte v pravom uhle, pevná opora chrbtice, atď. Neplatí to len pre dospelých pracujúcich v kancelárií. Aj naše deti si zaslúžia zdravé sedenie, a preto by ste nemali zabúdať na kvalitnú detskú stoličku. Ponúkame Vám detské otočné stoličky s podrúčkami alebo bez podrúčok.

ružová ekokoža - Detské kreslo Gonzo 2 sivá - Detské kreslo PURE

Detské kancelárske stoličky sú zvyčajne farebné, hravé, čo taktiež podporuje fantáziu Vášho dieťaťa.

Freestyle - Detská stolička IBIS Detská stolička Gol ilustračné foto - Detská stolička Kitty 2

 Čo by podľa Vás ešte nemalo chýbať v detskej izbe prváka? Zahrnuli sme všetko potrebné? Napíšte nám.

Najpredávanejšie sedacie súpravy. Fotky aj od našich spokojných zákazníkov.

Sedacia súprava by mala byť krásna, pre Vás, a zároveň pohodlná, pre Vás. Za viac ako 10 rokov, čo náš e-shop funguje sme sa naučili, že každý zákazník je iný. Pre každého z nás, Vás je krásne či pohodlné niečo iné. Preto aj v našej ponuke nájdete rôzne sedacie súpravy, aby ste si mohli vybrať. Dnes Vám chceme ukázať najpredávanejšie sedačky v našom e-shope. Sedacie súpravy, ktoré Vám ukážeme sú u našich zákazníkov veľmi obľúbené vďaka svojmu dizajnu, pohodliu a cene. Reálne fotky sedačiek našich zákazníkov nájdete na našom Facebooku. Poďte sa pozrieť!

spokojní zákazníci

A teraz sa už pozrite, ktoré sedacie súpravy sú Vaše najobľúbenejšie.

Rohová sedacia súprava Anton

Moderná rohová sedacia súprava Anton od nás, je už v desiatkách či stovkách domovov. Sedacia súprava Anton je moderná rohová sedacia súprava v rôznych poťahových látkach. Môžete si vybrať jednu látku na celú sedaciu súpravu alebo si vyberte kombináciu látok.

ilustračné foto - Sedacia súprava Anton

Ontario 81 / ekokoža Soft 29 - Sedacia súprava Anton

Pri výbere poťahovej látky Vám veľmi radi pomôžeme, poradíme, odporučíme. Ak budete potrebovať, radi Vám vzorky látok zašleme poštou. Vybranú poťahovú látku tak bude vidieť reálne, ešte pred záväznou objednávkou.

Sedačka Anton má moderný dizajn. Má prešívanú sedaciu časť, kovové nohy a čisté línie. Dizajn sedačky je moderný, a zároveň nadčasový. Vo Vašej obývačke, preto bude ladiť aj niekoľko rokov. Polohovateľné opierky hlavy jednoduchým manévrom zmenia výzor sedačky a aj celého interiéru.

detail opierky hlavy - Sedacia súprava Anton

 

Sedacia súprava Anton je veľmi obľúbená aj vďaka svojej cene. Za rozumnú cenu získate modernú a pohodlnú sedačku. Áno, je v skutku pohodlná. To nám potvrdili aj zákazníci. Rohová sedacia súprava Anton je pohodlná vďaka pružine Bonell a kvalitnej visco-elastickej pene.

detail podrúčky - Sedacia súprava Anton

 

Sedacie súpravy v tvare U

Vašou azda najobľúbenejšou sedacou súpravou v tvare U je Vento. Veľká, priestranná, moderná sedačka v ,,učkovom" tvare za skvelú cenu. Nemá síce úložný priestor, ale rozhodne Vás poteší, že je rozkladacia. Veľmi jednoduchým manévrom ju premeníte na veľkú posteľ. Alebo si ju rozložte len tak, aby ste mali celá rodina pohodlie pri spoločnom sledovaní filmu.

Berlin 01 + ekokoža Soft 011 - Sedacia súprava Vento

Rovnako, ako pri ostatných sedačkách, aj pri sedacej súprave Vento si môžete vybrať poťahovú látku alebo kombináciu látok. Stále platí naša ponuka, že Vám radi poradíme a zašleme vzorky látok.

Berlin 01 - Sedacia súprava Vento

 

Obľúbená klasická sedacia súprava

Nie každý hľadá moderný dizajn. Veľa z Vás si u nás zakúpili sedaciu súpravu Benano. Táto klasická sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Je to veľmi vyhľadávaná rohová sedacia súprava, práve kvôli klasickému, tradičnému dizajnu. 

Berlin 02 + Berlin 10, ĽAVÁ - Sedacia súprava Benano

 

Keď hovoríme o klasických sedacích súpravách musíme spomenúť sedaciu súpravu Lord. Je to kombinácia pohovky a dvoch kresiel. Kombinácia 3+1+1 je vhodná do väčšieho priestoru. Kreslá s drevenými prvkami nielen pôsobia, ale aj sú mohutnejšie. 

Monolith 09 - Sedacia súprava Lord 3+1+1

 

Moderná sedacia súprava v roku 2021

Novinka v našej ponuke a už je veľmi obľúbená. Predstavujeme Vám modernú rohovú sedaciu súpravu Cornelia. Krásna rohová sedacia súprava na kovových nožičkách. Veľké vankúše priam vyžarujú pohodlie. Vedeli by ste si ju predstaviť vo Vašej obývačke?

Cornelia Pravá Zaria 4 - Sedacia súprava Cornelia

 

Zaujala Vás nejaká sedacia súprava? Alebo hľadáte niečo iné? Pokojne nám napíšte na online chat alebo na e-mail: obchod@nonstop-nabytok.sk. Radi Vám poradíme a pomôžeme pri výbere. 

 

 

 

Farebné stoličky do kuchyne.

Hovorí sa, že nejem iba ústami, ale aj očami. Áno, zvyčajne je to adresované na jedlo. Teda jedlo má vyzerať pekne a vábivo. Ale aj miesto kde budeme jesť by malo ,,chutiť“ našim očiam. Poriadok a čistota, a krásny nábytok. A ako vyzerá taký krásny nábytok v kuchyni či jedálni? To je predsa iba na Vás, na Vašom vkuse. Niekomu lahodí moderný štýl, niekto sa cíti skvele v elegantnej kuchyni, iný zase preferuje vintage štýl.

My Vám dnes chceme ukázať malú, milú inšpiráciu od našej zákazníčky. S nákupom v našom e-shope bola veľmi spokojná a poslala nám fotky produktov, ktoré si u nás zakúpila. Za čo sme jej nesmierne vďační. Vždy nás veľmi potešia fotky od Vás, našich zákazníkov. Potom sa môžeme presvedčiť, že naša práca a snaha vybaviť Vašu objednávku k Vašej maximálnej spokojnosti nevyšla nazmar.

Vráťme sa k našej zákazníčke. Prišla nám objednávka na barové stoličky v bielej farbe. Pre jednu stoličku si zákazníčka vybrala poťahovú látku Awilla 17 a pre druhú Awilla 19. Jedna látka je žltá a druhá petrolejová. Úprimne, kombinácia nás zaujala. Zákazníčka mala už jasno v tom, ako by mala jej kuchyňa, či jedálenský kút vyzerať. Fotky, ktorá nám poslala nás ohúrili. Zákazníčka má skvelý cit pre dizajn a farebné barové stoličky vniesli do jej kuchyne sviežosť a veselosť. Čo poviete Vy?

farebné stoličky do jedálne

farebné barové stoličky farebné stoličky

žltá čalúnená stolička

Vintage barové stoličky

Barová stolička Hoker HX je drevená barová stolička. Môžete si vybrať verziu celodrevenú alebo s čalúneným sedákom. Potom si vyberiete dekor dreva a poťahovú látku, alebo ekokožu. Výber je naozaj veľký, takže barovú stoličku Hoker HX určite doladíte aj do Vašej kuchyne. Stolička je vyššia, teda je ideálna k barovým pultom či kuchynským ostrovčekom.

ilustračné foto - Barová stolička Hoker HX

Stolička Hoker HX má nádych vintage štýlu. Postačí ak si vyberiete bielu farbu dreva a stolička bude krásne ladiť vo Vašom vintage interiéry.

s čalúneným sedákom - Barová stolička Hoker HX vintage stoličky

Žltá stolička

Nebojte sa farebných stoličiek! Dnes sú trendy zelená či žltá sedacia súprava. Ľudia chcú vniesť do svojich domovov farby a neboja sa ani veľkých farebných plôch akým sú sedačky či kreslá. Farbu a sviežosť si zaslúži aj jedáleň či kuchyňa. Pravé vďaka farbám ,,ožije“ Váš domov a bude pôsobiť mlado.

žltá jedálenská stolička

Výrobcovia reagujú na tento dopyt zákazníkov a aj v našej ponuke nájdete moderné farebné jedálenské stoličky, taburetky či barové stoličky.

ilustračné foto so stolom prometheus - Stolička K201

Moderná kuchyňa

Ako vyzerá moderná kuchyňa dnes? Ako predajcovia nábytku Vám môžeme povedať, že zákazníci dnes nakupujú prevažne bielu kuchynskú linku, prípadne bielu kuchynskú linku v kombinácií s drevom. Rovnakú krásnu a modernú kombináciu má aj naša zákazníčka. U našej zákazníčky táto kuchyňa pôsobí sviežo a mladistvo, a to práve vďaka farebným stoličkám. Nápad našej zákazníčky sa nám nesmierne páči. Žltá a petrolejová čalúnená stolička vniesla do jej kuchyne niečo jedinečné, a to aj napriek tomu, že ide iba o malý kúsok nábytku.

farebné stoličky

Stoličky už dávno neplnia iba praktickú funkciu: na sedenie. Tým, že sa prepojil priestor kuchyne, jedálne a obývačky, majú, a musia mať stoličky aj dizajnovú funkciu. Jedálenské stoličky by mali ladiť s kuchynskou linkou, a zároveň sedacou súpravou, obývacou stenou, stolom, kreslami.

Ak nemáte dostatok odvahy na farebnú sedačku, tak farebné stoličky môžu byť niečo pre Vás. Skutočne urobia s Vašim interiérom zázrak. Nebojte sa vybrať si každú stoličku inej farby, tak ako to urobila naša zákazníčka.

A čo poviete Vy na jej nápad?

Kreslá do detskej izby

Detské kreslá sú čoraz obľúbenejším kúskom nábytku v izbe Vašich detí. Vďaka farbám rozžiaria detskú izbu a sú samozrejme aj praktické. Aké kreslá do detskej či študentskej izby sú momentálne na trhu? Z čoho si teda môžete vyberať? Radi Vám to v nasledujúcich riadkoch ukážeme.

Lana 85 / Dot 15 - Rozkladacie kreslo Keny zelená látka + zelená sieťovina - Kancelárska stolička Novello White

Rozkladacie kreslo pre deti

Rozkladacie kreslá do detskej či študentskej izby sú veľmi obľúbené aj praktické. Počas dňa kreslo skvelo poslúži na leňošenie, čítanie knihy, učenie sa či hranie. V prípade potreby kreslo jednoducho rozložíte a vznikne Vám plnohodnotná jednolôžková posteľ pre príležitostné spanie. Pohodlne sa tak u Vás vysppí Vaša návšteva či kamarát Vášho dieťaťa. Rozkladacie kreslá pre deti či študentov zvyčajne disponujú aj úložným priestorom. Deku, vankúš či prikrývku tak budete mať hneď po ruke. Posteľ pre Vášho hosťa bude rýchlo pripravená. :)

Radi Vám predstavíme rozkladacie kreslo Zeta. Je to rozkladacie kreslo pre študentov, ale je vhodné aj na chatu či chalupu, alebo do hosťovskej izby. Môžete si vybrať zo 7 farebných prevedení. Zeta je kvalitné kreslo od slovenského výrobcu.

ilustračné foto - Rozkladacie kreslo ZETA

Rozkladacie kreslo Keny je už nejakú tú dobu jedno z najobľúbenejších kresiel v našej ponuke. Rozkladacie kreslo Keny je kreslo do detskej, ale aj študentskej izby. Počas dňa poskytuje skvelý priestor na oddych, relax, leňošenie či učenie sa. Kreslo Keny sa jednoducho rozloží a vznikne Vám plnohodnotná posteľ. Bonusom je úložný priestor. Rozkladacie kreslo Keny sa vyrába v 9 farebných kombináciách, takže si máte z čoho vyberať.

Sawana 21 / Tokio Red - Rozkladacie kreslo Keny Sawana 14 / Grafity 2 - Rozkladacie kreslo Keny

Ak hľadáte rozkladacie kreslo do detskej izby, ale túžite po niečom výnimočnom, potom máme pre Vás kreslo Kaja I. Krásne rozkladacie kreslo, a opäť s úložným priestorom. Veľkou výhodou kresla Kaja I. sú podrúčky. Vďaka nim sa môžete v kresle pohodlne usadiť, podoprieť si ruky. Rozkladacie kreslo Kaja I. bude dokonale ladiť práve vo Vašom interiéri, pretože si môžete vybrať zo širokého spektra poťahových látok. Kreslo Kaja I. nie je určené výlučne pre deti, je to aj skvelé rozkladacie kreslo pre študentov. Záleží iba na Vašom výbere poťahovej látky. Dizajn kresla je univerzálny, takže kreslo môžete pokojne využiť aj na chate či chalupe.

Sova 1 / Blanca 2310 - Rozkladacie kreslo KAJA I

Detské relaxačné kreslo

Aj deti si radi doprajú relax v kresle ako my, dospelí. Doprajte im vlastné relaxačné kreslo. Do našej ponuky sme zaradili ružové hojdacie kreslo pre dievčatá, alebo modré hojdacie kreslo pre chlapcov. Ak máte doma chlapca aj dievča môžete si vybrať červené hojdacie kreslo. Dizajn kresla je jednoduchý, vďaka čomu je vhodné aj pre prívržencov minimalizmu.

biela + ružová - Detské kreslo QR-06 prírodné morenie + modrá látka - Detské kreslo QR-06

 

Kancelárske stoličky do detskej izby

Či už pri kreslení alebo písaní domácich úloh, Vaše dieťa by malo sedieť v správnej polohe a so správnou oporou. Práve preto, výrobcovia kancelárskych stoličiek myslia aj na deti. Aj v našej ponuke nájdete kancelárske stoličky pre deti či študentov. Uprednostníte dizajnovú detskú kancelársku stoličku, ktorá je pohodlná, a zároveň bude štýlovým doplnkom? Alebo hľadáte ,,klasickú" kancelársku stoličku s podrúčkami? Výber je iba na Vás, poďte si pozrieť našu ponuku detských kancelárskych kresiel

biela + ružová - Detské kreslo MATRIX 3 sivá + zelená - Detské kreslo Andy

Našli ste čo ste hľadali? Ak nie, pokojne nám napíšte, aj tu v pravo dole na online chate. My Vám radi poradíme a pomôžeme.

Skvelý nápad našej zákazníčky. Pozrite sa!

Jednoduchý nápad, ale nás veľmi zaujal, a chceme sa o neho s Vami podeliť. Možno inšpiruje aj Vás. Je to príbeh dvoch malých taburetiek.

Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste. Bez spokojných zákazníkov by náš e-shop nemohol fungovať už viac ako 10 rokov. Po doručení objednávky sme zavolali našej zákazníčke, či objednávka aj doručenie prebehlo v poriadku. Chceli sme vedieť či je zákazníčka s tovarom spokojná, či sú taburetky podľa jej predstáv. Potešilo nás, že zákazníčka je veľmi spokojná a taburetky sa jej páčia. Dokonca bola taká milá a zaslala nám fotky.
Poviete si, veď si objednala iba 2 malé taburetky, aký už nápad Vám tu chceme ukázať?! Jednoduchý, ale šikovný, a pre minimalistov dokonalý.
Naša zákazníčka si u nás kúpila taburetky na drevených nohách Hoker H-5. Ako nám napísala, taburetky má v predsieni, na chodbe. Taburetka na chodbe Vám poslúži pri obúvaní sa. Podľa nášho názoru aj zútulnia priestor. Čo poviete?

drevené taburetky

Drevená čalúnená taburetka Hoker H-5 má výšku 48 cm. Je to výška sedu klasickej jedálenskej stoličky. A práve to využila naša zákazníčka. Ak teda potrebuje ďalšie miesto pri jedálenskom stole, jednoducho presunie taburetky k jedálenskému stolu do kuchyne. Z jedálenského kúta pre dvoch sa tak rýchlo a jednoducho stane plnohodnotný jedálenský set pre 4 osoby.

drevená taburetka v kuchyni

Drevená taburetka

Áno, je to skutočne jednoduchý nápad, ale my si myslíme, že skvelý! Skvelé riešenie do malého bytu alebo pre milovníkov minimalizmu. Taburetka je v podstate multifunkčný nábytok. Kde všade môžete taburetku využiť? Začnime od dverí. :) Už naša zákazníčka nám aj Vám ukázala, že drevená čalúnená taburetka môže byť skvelým pomocníkom na chodbe. Pohodlne sa posadíte pri obúvaní či vyzúvaní. Veľkým trendom sú lavice do predsiene. Alternatívou môže byť aj taburetka či taburetky na chodbu

 

 

Lavica Indian Tyrkys sivá + prírodné drevo - Set 2 taburetiek PULA

Taburetka je obľúbeným kúskom nábytku aj v obývačke. Taburetka ku kreslu alebo len tak, ku konferenčnému stolíku. Do detskej izby sú špecifické taburetky pre deti, či už farebné alebo v taburetky v tvare zvieratka. A spálňa? Taburetky do spálne rozhodne patria. Postavte ju pred posteľ alebo blízko skrine, aby ste si pri obliekaní mohli sadnúť. Mnohí používajú taburetku v spálni ako ,,vešiak". Večer jednoducho uložia oblečenie na taburetku. Poznáte to? Máte v spálni podobný ,,vešiak"?

Lacná taburetka

Drevenú taburetku s čalúneným sedákom nájdete v našom e-shope za skvelú cenu. Môžete si vybrať poťahovú látku aj dekor dreva. Taburetka Hoker H-5 tak bude dokonale ladiť vo Vašom dome či byte. Vyberte si farbu dreva pre nohy taburetky a následne dolaďte poťahovú látku. Alebo chcete ladiť čalúnenú taburetku podľa poťahovej látky? Pokojne si prezrite naše vzorkovníky. V prípade akýchkoľvek otázok nám pokojne napíšte alebo zavolajte. Radi Vám zašleme aj vzorky látok.

Drevená taburetka Hoker H-5

 

V našom e-shope nájdete rôzne typy taburetiek. Hľadáte taburetku s úložným priestorom alebo háčkovanú taburetku? Klasickú drevenú taburetku alebo dizajnovú taburetku? Poďte sa pozrieť na našu stránku. Radi Vám aj poradíme.

Farba roka 2021 v interiéri.

Vyhlásenie farby pre nasledujúci rok, to je už viac ako 20 ročná tradícia spoločnosti Pantone Color Institute. Táto dôležitá chvíľa pre dizajnérsky priemysel prebieha už v decembri. Mnoho ľudí zrejme ani netuší, že sa niečo také deje. Že každý rok vládne v našej spoločnosti iná farba. Rozhodnutie spoločnosti Pantone má vplyv na dizajnérsky priemysel, oblečenie, nábytok, bývanie, ale aj priemyselnú či potravinársku výrobu. Takže akosi podvedome ovplyvňuje zrejme každého z nás.

Pozor, nie je to náhodný výber farby zo vzorkovníka. Vybraná farba roka odráža aktuálnu sociálnu, politickú aj ekonomickú situáciu. Všetci vieme, že predchádzajúci rok bol náročný. Spoločnosť Pantone tak chcela farbou vyjadriť túžbu, že bude lepšie. Aj my v to veríme.

Tento rok 2021, bude rokom žltej a sivej farby. Pozor, farby nemáte vnímať oddelene, ale ako celok, farebnú kombináciu. Táto farebná kombinácia má byť symbolom odolnosti, optimizmu, nádeje a pozitívneho myslenia.

farba roka 2021

Zdroj: Pantone

Nie je to iba žltá farba. Konkrétne je to odtieň Illuminating 13-0647. Tento odtieň žltej spoločnosť Pantone vybrala ako farbu pre rok 2009. Rovnako mala navodiť optimizmus po ekonomickej kríze v rokoch 2007 a 2008. Tentokrát ju predstavili v kombinácií so šedou, odtieň Ultimate Gray 17-5104.

Farbami pre rok 2021  sú teda žiarivá žltá a základná sivá. Ich kombinácia bude nasledujúce mesiace vládnuť v obchodoch. Aj v tom našom nájdete pár kúskov, s ktorými si vytvoríte trendy interiér pre rok 2021.

Žltá sedacia súprava

Žltá sedačka nie je žiadnou novinkou v našej ponuke. Veľa našich výrobcov majú vo svojom vzorkovníku aj žiarivú žltú látku alebo horčicovú.

Omega 68, LAVÉ - Sedacia súprava Eduardo U

Nezabudnite na našu službu zaslania vzoriek látok priamo k Vám domov. Mnohým našim zákazníkom to pomohlo pri výbere látky. Látku tak videli naživo a pri doručení sedačky tak nenastalo nemilé prekvapenie. Pokojne sa nás na zaslanie vzoriek látok opýtajte!

A teraz už naspäť k žltej sedacej súprave. Ako bude vyzerať žltá sedačka vo Vašej obývačke? Rozhodne to bude výrazný prvok celej miestnosti. Žltá farba rozžiari celú miestnosť, denne Vás bude nabíjať pozitívnou energiou. Pri pohľade na žltú sedačku Vás zaplaví teplo a optimizmus. 

Omega 68, PRAVÁ - Sedacia súprava Trevisco

Ak sa rozhodnete pre žltú sedačku, tak si musíte dať pozor na výber ďalšieho nábytku. Výrazný kontrast a eleganciu dosiahnete v kombinácií s čiernou, napríklad čiernou lesklou obývacou stenou. Ak túžite po modernom interiéri so žltou sedačkou, siahnite po svetlom dreve a bielej farbe. Táto kombinácia nebude tak výrazná. Práve naopak, Váš interiér bude pôsobiť hravo, veselo, optimisticky, vzdušne.

Omega 68 - Sedacia súprava Federico 

Ako sme už spomínali, tento rok by ste mali siahnúť po žlto-sivej kombinácií. Sivá je neutrálna farba a môžete ju zvoliť aj na väčšiu plochu, napríklad stenu. Namaľujte jednu stenu na sivú alebo si vyberte sivú tapetu. Žltá farba na veľkej ploche je zrejme iba pre odvážnych. Aj žltá sedačka nie je pre každého. Môžete pokojne siahnuť aj po menšom kuse nábytku ako je žlté kreslo či taburetka.

ilustračné foto - Kreslo AVA JIM 1ALR Soro 40 - Kreslo AVA NATY

Sivá rohová sedačka

Sivá rohová sedačka je veľmi obľúbená aj medzi našimi zákazníkmi. Je univerzálna a nadčasová, skvele sa hodí do akéhokoľvek priestoru. Sivá sedacia súprava sa ľahko kombinuje s ďalšim nábytkom a farbami. 

ilustračné foto - Sedacia súprava Asgard L

Žlto-sivú kombináciu v obývačke dosiahnete aj sivou sedačkou doplnenou žltými vankúšmi či žltou dekou. Táto jemnejšia kombinácia farieb roka 2021 pôsobí vzdušne a elegantne. Zároveň vytvoríte modernú obývačku. Budúci rok bude farbou roka iná farba, stačí teda ak vymeníte vankúše či iné doplnky. Sivá skutočne ladí s väčšinou farieb.

Monolith 84, PRAVÉ PREVEDENIE - Sedacia súprava Kairos

 

Sivá obývacia stena

Sivá či betón je v obývačke obľúbená už niekoľko rokov. Je charakteristická pre obľúbený mestský či industriálny štýl. Preto aj v našej ponuke nájdete vyhľadávané sivé obývacie steny. ,,Nudnú" sivú obývačku oživte žltou vázou, fotorámčekom, sviečkami, či inými drobnosťami. Uvidíte ako rýchlo sa zmení celkový vzhľad obývačky.

perla grey + dub wellington (28 DWPG SK) - Obývacia stena SILK + LED

 

sivá + san remo - Obývacia stena KORFU

 

Sivá kuchynská linka

Farby roka by sa mali odzrkadliť v celom interiéri. Nielen v obývačke. Môžete si vytvoriť aj trendy spláňu pre rok 2021 alebo kuchyňu. Sivá kuchyňa je moderná a krásna. :) Aj tu stačia doplnky v žltej farbe. Pre odvážnejších máme v ponuke aj žlté jedálenské stoličky

ilustračné foto 2 - Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

 

buk + žltá - Stolička K201

 

ilustračné foto 1 - Sektorová kuchynská linka GREY

Páči sa Vám tohtoročná farebná kombinácia? Možno už máte doma sivú sedaciu súpravu či žlté doplnky. Napíšte nám, inšpirujte ďalších.