V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Farby jesene v interiéri.

Práve v tomto čase nám pani jeseň ukazuje tie najkrajšie farby. Žltá, horčicová, oranžová, červená, hnedá, zelená... Príroda sa pripravuje na zimný spánok, na zaslúžený oddych. Krásne jesenné farby aj v nás navodzujú pocit pokoja, oddychu a harmónie. Tak prečo si tento pokoj prírody nepreniesť aj do našich domovov? Myslíte si, že musíte byť odvážny nato, aby ste si kúpili žltú či červenú sedačku? Odvaha nie je potrebná. Ak túžite po obývačke, ktorá bude pôsobiť harmonicky a bude vyžarovať pokoj prírody, stačí si dobre vopred premyslieť ďalšie doplnky.

Jesenná obývačka

Dúfam, že nemyslíte hneď na jesenné dekorácie v obývačke! Nechceme hovoriť o farebných listoch vo váze či vresoch v kvetináči. My Vám ukážeme ako vniesť jeseň do Vašej obývačky prostredníctvom nábytku.

Hnedá sedacia súprava. Áno, máte pravdu, je to klasika. :D Ale záleží aj od toho akú hnedú si zvolíte. K jeseni patrí skôr medovo hnedá alebo gaštanová. Čo poviete? Vyzerá inak ako ,,hnedá sedačka"!

Palladium 9 - Sedacia súprava Jezzi

Červená sedacia súprava vnesie do Vašej obývačky eleganciu. Zvoľte sivé doplnky, alebo horčicové. Farebná sedačka dodá interiéru jedinečnosť a interiér tak nepôsobí nudne. 

Loco 25 - Sedacia súprava Larco

 

Ak si netrúfnete na farebnú sedaciu súpravu, skúste aspoň kreslo. Kreslo ušiak sa dokonale hodí k jeseni a k dlhým zimným večerom. Viete si predstaviť ako sa pohodlne usadíte a začítate sa do obľúbenej knihy? Ušiak je dokonalým kreslom na čítanie. Dôležitá je opierka v spodnej časti operadla. Váš chrbát tak bude v dokonalej polohe. Ruky si môžete oprieť a už len si len vychutnávajte večer. Ale vráťme sa ešte k farbe. Tehlová alebo žltá farba vnesie do Vašej obývačky pokoj prírody. 

ilustračné foto - Kreslo AVA JIM 1ALR  zlatá + bordová - Kreslo Crown

Harmonická spálňa

Tak ako pri obývačke, ani pri spálni nebudeme hovoriť o tom, ako vytvoriť harmonicku spálňu prostredníctvom doplnkov. Celkový dojem dotvárajú síce maličkosti, ale ako prvé Vám vo Vašej spálni udrie do očí posteľ. 

Aj v spálni môžete využiť farby jesene a vniesť do nej harmóniu a pokoj prírody. Niektorí dizajnéri to označujú ako prírodný štýl. Príroda je miesto kde načerpáme energiu, oddýchneme si, kde sa môžeme voľne pohybovať, kde vnímame iba krásu a pokoj. Preto mnohí, práve v tejto uponáhľanej dobe, túžia mať doma kúsok prírody.

Drevená posteľ je už sama o sebe kúskom prírody. Drevo sa veľmi ľahko kombinuje. Doplnky v spálni tak môžete mať vo Vašej obľúbenej farbe. Vytvoríte si tak Vašu dokonalú oázu pokoja.

drevená manželská postel

 

Jesenná spálňa

Jesennú spálňu vytvoríte jednoducho. Zvoľte krásne jesenné farby. Krásu a pokoj jesene tak budete mať doma celý rok. Verte, že v takejto spálni sa Vám bude krásne zasoávať a ešte krajšie prebúdzať. 

O drevenej posteli sme už písali. Teraz sa pozrime na čalúnené postele v jesenných farbách. Hnedá, zelená, či žltá čalúnená posteľ narobí vo Vašom interiéri divy. 

smaragdová posteľ

moderná čalúnená posteľmoderná čalúnená posteľ

A čo Vy? Máte radi jeseň? Ktorá je Vaša obľúbená farba?

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€179,00

Váľanda (posteľ) EDO 5 - SKLADOM

Váľanda EDO 5 je váľanda s úložným priestorom. Dostupná s kvalitným sendvičový matracom v dvoch prevedenia: buk + sivá vzorovaná látka.
€199,00
Zanechajte svoj komentár