Farba roka 2023: cyklamenová v interiéri

Netradičný odtieň pre netradčnú dobu! Tak opísali farbu pre rok 2023 v inštitúte Pantone, ktorá každoročne vyhlasuje farbu roka. Spoločnosť Pantone po celý rok sleduje sociálne, politické aj ekonomické dianie vo svete. Na základe toho vyhodnocuje, aká farba by bola vhodná pre ďalší rok. Farbou roka 2023 je Vivat - Magenta 18-1750. Je to fialová alebo ružová? Túto otázku si kládlo mnoho ľudí. Je to vraj odtieň medzi modrou a červenou, medzi studenou a teplou farbou.

Farba roka 2023

Farba roka 2023 má so sebou priniesť energiu a elán. Pochádza z prírody, konkrétnejšie, až z prapôvodu sveta, a tak nás má priviesť k našim koreňom. 

Farba roka 2023: Inštitút Pantone zvolil netradičný odtieň pre netradičnú  dobu - KAMzaKRASOU.sk 

Zdroj: spoločnosť PANTONE 

Farba roka 2023 v interiéri

Túto výraznú farbu bude zrejme veľmi ťažké, a zároveň aj odvážne, zakomponovať do interiéru. Môžete jednu stenu nafarbiť práve touto farbou a sledujte tú zmenu v interiéri. Sviežosť a energia. Každé ráno by Vás táto farba mala nabiť energiou do nového dňa. Farba roka 2023 je výrazná a zrejme ju využijete skôr pri doplnkoch. Možno vankúše na pohovke alebo sedačke? Ale s akou farbou ju kombinovať? Určite nič nepokazíte s klasickou sivou sedacou súpravou a veľmi zaujímavo môže táto výrazná farba pôsobiť s tmavomodrou sedacou súpravou.

Soro 76, ĽAVÁ - Sedacia súprava Armando

ĽAVÁ - Sedacia súprava Bonett

V kuchyni môžete zvoliť napríklad kuchynské pomôcky v tejto výraznej farbe alebo napríklad utierky. Vhodným doplnkom je napríklad aj cyklamenový kvet. 

Cyklamenová sedačka

Modrá, zelená či horčicová sedacia súprava. Zabudnite na klasicku, ktorá tu bola niekoľko rokov. Cyklamenová rohová sedacia súprava vnesie do Vašej obývačky niečo výnimočne. Nebojte sa, žeby fialová, či červená rohová sedacia súprava pôsobila žensky. Táto farba vo vhodnom odtieni vnesie do Vášho interiéru nádych luxusu a elegancie.

ĽAVÁ, Matt Velvet 68 - Sedacia súprava Corner 156

Kronos 02 + Zigzag 60 - Sedacia súprava Asgard 3+1

 

Monolith 59 - Sedacia súprava Aspen U

 

A čo hovoríte Vy na farbu roka 2023? Mali by ste odvahu na cyklamenová sedačku? 

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€179,00
Zanechajte svoj komentár