Penové

Usporiadať podľa:

Matrac Classic

Matrac Classic je kvalitný ortopedický matrac. Je vyrobený zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Vašej chrbtici zabezpečí vhodnú ortopedickú podporu a svalom dostatočnú relaxáciu. Súčasťou matraca je poťah z prírodnej antialergickej bavlny.
€93,00

Matrac Dual Relax

Kvalitný matrac z ortopedickej peny vyššej tuhosti. Matrac poskytuje vhodnú ortopedickú podporu chrbtice a svalom zaisťuje dostatočnú relaxáciu. Poťah matraca je zipsovateľný, antialergický a prateľný.
€135,00

Matrac Memory Basic

Matrac Memory Basic je kvalitný ortopedický penový matrac. Jadro matraca má dvojitú tuhosť a vo vrchnej časti je pamäťová pena. Súčasťou matraca je poťah s klimatizačnou výplňou.
€116,00

Matrac AKIRA MEMORY

Matrac AKIRA MEMORY je kvalitný matrac pevnejšieho charakteru. Je vyrobený z Memory Foam peny (lenivá pena)a Poly Foam peny (tvrdšej peny). Matrac má dvojitú tuhosť - mäkšia a tvrdšia strana matraca. Súčasťou matraca je poťah Aloe Vera s antibakteriálnou úpravou.
€239,00
€170,00
-28%

Matrac ARAGON

Obojstranný penový matrac je vyrobený z kvalitnej HY a PUR peny vyššej hustoty. Matrac je dodávaný s poťahom Micro podšitým dutým polyesterovým vláknom, ktorý je snímateľný a prateľný. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€158,00

Matrac BAMBINO

Matrac BAMBINO je ortopedický detský matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Má 2 strany, tvrdšiu a mäkšiu. Matrac sa tak prispôsobí rastu a potrebám Vášho dieťaťa.
€71,00

Matrac BLACK

Obojstranný penový matrac je vyrobený z vysokoelastickej PUR peny. Poťah matraca je so zipsom. Možnosť výberu veľkosti matraca.
€99,00

Matrac DANA 1+1

Matrac DANA je kvalitný matrac sendvičového typu. Obidve strany matraca obsahujú Poly Foam penu s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Nosné jadro tvorí spojená Pur pena. Súčasťou matraca je poťah Basic s protiroztočovou a antialergickou úpravou.
€205,00

Matrac DANA XXL

Matrac DANA XXL je kvalitný matrac sendvičového typu. Obidve strany matraca obsahujú Poly Foam penu s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Nosné jadro tvorí spojená Pur pena. Súčasťou matraca je poťah Basic s protiroztočovou a antialergickou úpravou.
€149,00
€119,00
-20%

Matrac GINA

Matrac GINA je kvalitný obojstranný matrac. Je tvorený Memory Foam penou (lenivá pena), Poly Foam penou (tvrdšej/nosnej peny) a Poly Foam penou s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Súčasťou matraca je poťah Lurex s antibakteriálnou úpravou.
€190,00
€155,00
-18%

Matrac MEMORY BAMBOO

Matrac MEMORY BAMBOO je kvalitný matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac má povrchovú vrstvu Memory Foam tzv. pamäťovú penu.
€229,00

Matrac MEMORY COMFORT

Matrac MEMORY COMFORT je ortopedický matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Matrac je kombináciou studenej peny a peny Memory Foam.
€215,00