Penové

Usporiadať podľa:

Matrac SARAH

Pohodlný matrac Sarah je vyrobený z BIO peny s ultrafresh úpravou obohatenou o esenciálne oleje. Matrac sa vyznačuje výborným prevzdušnením a elasticitou. Má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€199,00

Set matracov BIANA 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Kvalitný obojstranný ortopedický penový matrac s 5-zónovou profiláciou. Jadro matraca má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Trimtex, vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€289,00

Set matracov BRAVIA 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Luxusný matrac s vysoko kvalitnej studenej peny s profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien, vystužením jadra komfortnou PUR penou a prírodnou kokosovou vrstvou. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€415,00

Set matracov CALIOPA 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Obľúbený matrac s obojstrannou 5-zónovou profiláciou. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Trimplex vyrobený zo 100% polyesteru.
€308,00

Set matracov GALLUS 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Cenovo dostupný, extra priedušný matrac z monobloku. Je vyrobený z kvalitnej a dobre elastickej PUR peny. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€309,00

Set matracov KALISTA 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Vysoký 22 cm luxusný matrac je vyrobený z pamäťovej VISCO peny a značkovej PUR peny. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€455,00

Set matracov KERIN 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Kvalitný obojstranný ortopedický penový matrac s 5-zónovou profiláciou. Jadro matraca má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Trimtex, vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€359,00

Set matracov LEA 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Kvalitný, zdravotný matrac z pamäťovej peny a PUR peny. V strede matraca je umiestnená kokosová platňa, ktorá zabezpečí jeho dlhú životnosť a optimálne rozloženie váhy. Matrac má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€419,00

Set matracov SARAH 1+1

AKCIA 1+1 ZDARMA. Pohodlný matrac Sarah je vyrobený z BIO peny s ultrafresh úpravou obohatenou o esenciálne oleje. Matrac sa vyznačuje výborným prevzdušnením a elasticitou. Má dvojitú tuhosť. Súčasťou matraca je snímateľný poťah Aloe Vera SIlver vyrobený z materiálov najvyššej kvality.
€379,00

Matrac AKIRA MEMORY

Matrac AKIRA MEMORY je kvalitný matrac pevnejšieho charakteru. Je vyrobený z Memory Foam peny (lenivá pena)a Poly Foam peny (tvrdšej peny). Matrac má dvojitú tuhosť - mäkšia a tvrdšia strana matraca. Súčasťou matraca je poťah Aloe Vera s antibakteriálnou úpravou.
€205,00

Matrac ARAGON

Obojstranný penový matrac je vyrobený z kvalitnej HY a PUR peny vyššej hustoty. Matrac je dodávaný s poťahom Micro podšitým dutým polyesterovým vláknom, ktorý je snímateľný a prateľný.
€255,00

Matrac BAMBINO

Matrac BAMBINO je ortopedický detský matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Má 2 strany, tvrdšiu a mäkšiu. Matrac sa tak prispôsobí rastu a potrebám Vášho dieťaťa.
€79,00