S úložným priestorom

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík PODIUM

Konferenčný stolík PODIUM s možnosťou prispôsobenia pracovnej dosky. Kvalitný a praktický konferenčný stolík je vyrábaný v kombinácii čiernej a prírodného dekoru dreva.
€236,00

Konferenčný stolík SEVILLA

Moderný konferenčný stolík SEVILLA zaujme svojim nadčasovým dizajnom a praktickým využitím. Dostupný v trendy farebnej kombinácii.
€399,00

Konferenčný stolík ALISON

Kvalitný moderný konferenčný stolík vo vysokom lesku s chrómovými doplnkami.
€285,00

Konferenčný stolík AUREA

Netradičný tvar, otočný plát a úložný priestor ponúka konferenčný stolík v kombinácii ocele a dreva v bielom prevedení. Stolík má praktický úložný priestor.
€299,00

Konferenčný stolík AHG-620 WT

Stolík AHG-620 WT je moderný konferenčný stolík. Vyrába sa v prevedení bielom. Stôl ma praktické poličky. Stolík jena kolieskach.
€223,00

Konferenčný stolík AHG-622 WT

Stolík AHG-622 WT je moderný konferenčný stolík. Vyrába sa v prevedení bielom v kombinácií s dekorom betónu. Stôl ma praktické poličky a 2 úložné priestory v podobe zásuviek.
€253,00

Konferenčný stolík TULUZA

Kvalitný dizajnovo zaujímavý a moderný konferenčný stolík TULUZA s dvoma praktickými zásuvkami. Stolík je dostupný v prevedení čierny kov + orech medový.
€137,00

Konferenčný stolík FREGATA

Konferenčný stolík FREGATA je moderný a zároveň praktický konferenčný stolík s úložným priestorom. Stolík FREGATA sa vyrába vo farebnom prevedení orech medový.
€129,00

Konferenčný stolík VENOM U

Konferenčný stolík VENOM U je moderný stolík v industriálnom štýle. VENOM U má navyše aj úložný priestor, ktorý mu pridáva na funkčnosti.
€199,00

Konferenčný stolík VENOM X

Konferenčný stolík VENOM X je moderný stolík v industriálnom štýle. Má zaujímavý dizajn, stabilnú konštrukciu a ponúka aj dostatok úložného priestoru.
€199,00

Konferenčný stolík VENOM KW

Konferenčný stolík VENOM KW je moderný stolík s úložným priestorom. VENOM KW je vyrábaný v rustikálnom štýle, no hodí sa k akémukoľvek interiéru.
€185,00

Konferenčný stolík CAMILA

S konferenčným stolíkom CAMILA vnesiete industriálny nádych do vašej miestnosti. Je to perfektná kombinácia štýlu a funkcie. Obsahuje čiastočne skrytý úložný priestor.
€151,00