S úložným priestorom

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík NINA

Moderný konferenčný stolík NINA pôsobí elegantne najmä vďaka svojej kombinácii tmavého dreva a svetlého čalúnenia. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky.
€147,00

Konferenčný stolík AUREA

Netradičný tvar, otočný plát a úložný priestor ponúka konferenčný stolík v kombinácii ocele a dreva v bielom prevedení. Stolík má praktický úložný priestor.
€240,00

Konferenčný stolík AUREA 3

Netradičný tvar, otočný plát a úložný priestor ponúka konferenčný stolík v kombinácii maľovanej ocele a dreva v prevedení dub zlatý. Stolík má praktický úložný priestor.
€192,00

Konferenčný stolík IMPALA

Zaujímavý štýlový prvok do moderného interiéru vo farebnom prevedení biela + beton. Konferenčný stolík má taktiež praktický úložný priestor, ktorý je možné jednoducho skryť.
€176,00

Konferenčný stolík AHG-384 OAK

Konferenčný stolík AHG-384 OAK je moderný konferenčný stolík. Má veľmi zaujímavý dizajn. Vyrába sa vo farebnom prevedení čierny lak a divoký dub.
€120,00
€108,00
-10%

Konferenčný stolík AHG-620 WT

Stolík AHG-620 WT je moderný konferenčný stolík. Vyrába sa v prevedení bielom. Stôl ma praktické poličky.
€166,00

Konferenčný stolík AHG-622 WT

Stolík AHG-622 WT je moderný konferenčný stolík. Vyrába sa v prevedení bielom v kombinácií s dekorom betónu. Stôl ma praktické poličky.
€180,00

Konferenčný stolík KS REA 6

Konferenčný stolík REA 6 je praktický konferenčný stolík s úložným priestorom. Vďaka modernému, nadčasovému dizajnu skvele doplní Váš nábytok v dome či byte. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€161,00

Konferenčný stolík DILANO

Konferenčný stolík s jednoduchým dizajnom a praktickým úložným priestorom v podobe zásuvky a skrinky. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€129,00

Konferenčný stolík GALIA

Praktický konferenčný stolík so zaujímavým dizajnom sa vyrába až v 3 farebných prevedeniach. Ponúka taktiež praktickú poličku na odloženie Vašej obľúbenej knihy. Poteší taktiež skrytým úložným priestorom.
€65,00

Konferenčný stolík TULUZA

Kvalitný dizajnovo zaujímavý a moderný konferenčný stolík TULUZA s dvoma praktickými zásuvkami. Stolík je dostupný v prevedení čierny kov + orech medový.
€96,00