V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

S úložným priestorom

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík PODIUM

Konferenčný stolík PODIUM s možnosťou prispôsobenia pracovnej dosky. Kvalitný a praktický konferenčný stolík je vyrábaný v kombinácii čiernej a prírodného dekoru dreva.
€222,00

Konferenčný stolík SEVILLA

Moderný konferenčný stolík SEVILLA zaujme svojim nadčasovým dizajnom a praktickým využitím. Dostupný v trendy farebnej kombinácii.
€435,00

Konferenčný stolík AUREA

Netradičný tvar, otočný plát a úložný priestor ponúka konferenčný stolík v kombinácii ocele a dreva v bielom prevedení. Stolík má praktický úložný priestor.
€269,00
€239,00
-11%

Konferenčný stolík AHG-620 WT

Stolík AHG-620 je moderný konferenčný stolík. Vyrába sa v prevedení bielom. Stôl ma praktické poličky. Stolík je na kolieskach.
€199,00

Konferenčný stolík TULUZA

Kvalitný dizajnovo zaujímavý a moderný konferenčný stolík TULUZA s dvoma praktickými zásuvkami. Stolík je dostupný v prevedení čierny kov + orech medový.
€114,00

Konferenčný stolík SWEDEN 3

Štýlový konferenčný stolík inšpirovaný škandinávskym štýlom. Konferenčný stolík je na nožičkách a môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€155,00

Konferenčný stolík FREGATA

Konferenčný stolík FREGATA je moderný a zároveň praktický konferenčný stolík s úložným priestorom. Stolík FREGATA sa vyrába vo farebnom prevedení orech medový.
€117,00

Konferenčný stolík CAMILA

S konferenčným stolíkom CAMILA vnesiete industriálny nádych do vašej miestnosti. Je to perfektná kombinácia štýlu a funkcie. Obsahuje čiastočne skrytý úložný priestor.
€122,00

Konferenčný stolík BARMIO

Konferenčný stolík BARMIO je minimalistický stolík s moderným dizajnom. Je skvelým doplnkom k akémukoľvek dekoru. S otvoreným úložným priestorom.
€99,00

BRILLO grey konferenčný stolík ST

Konferenčný stolík so zásuvkou zo sektorového systému BRILLO. BRILLO grey je sektorový systém vhodný na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Vneste trochu retro nádychu do Vášho interiéru vďaka systému BRILLO. Dostupný v kombinácii biely mat a sivý lesk.
€139,00

BRILLO dub ribeck konferenčný stolík ST

Konferenčný stolík so zásuvkou zo sektorového systému BRILLO. BRILLO dub ribeck je sektorový systém vhodný na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Vneste trochu retro nádychu do Vášho interiéru vďaka systému BRILLO. Dostupný v prevedení dub ribeck + biela.
€139,00

Konferenčný stolík Oslo O11

Konferenčný stolík OSLO O11 je praktický moderný konferenčný stolík s odkladacím priestorom. Konferenčný stolík je súčasťou sektorového systému Oslo.
€85,00