S úložným priestorom

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík PANTERA

Konferenčný stolík PANTERA je vhodný do moderne, ale aj klasicky zariadených obývačiek a hál. Disponuje šuflíkom, ktorý výborne poslúži na odloženie drobností. Dostupný v dvoch farebných prevedeniach.
€109,00

Konferenčný stolík CLARA

Konferenčný stolík CLARA je moderný stolík v industriálnom štýle. Obsahuje skrytý úložný priestor.
€193,00

Konferenčný stolík BARMIO

Konferenčný stolík BARMIO je minimalistický stolík s moderným dizajnom. Je skvelým doplnkom k akémukoľvek dekoru. S otvoreným úložným priestorom.
€109,00

BRILLO grey konferenčný stolík ST

Konferenčný stolík so zásuvkou zo sektorového systému BRILLO. BRILLO grey je sektorový systém vhodný na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Vneste trochu retro nádychu do Vášho interiéru vďaka systému BRILLO. Dostupný v kombinácii biely mat a sivý lesk.
€139,00

BRILLO dub ribeck konferenčný stolík ST

Konferenčný stolík so zásuvkou zo sektorového systému BRILLO. BRILLO dub ribeck je sektorový systém vhodný na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Vneste trochu retro nádychu do Vášho interiéru vďaka systému BRILLO. Dostupný v prevedení dub ribeck + biela.
€139,00

Konferenčný stolík SANTI

Konferenčný stolík z moderného sektorového systému SANTI. Stolík má praktickú poličku na odloženie novín, kníh alebo ovládača.
€89,00

Konferenčný stolík NOTTE

Konferenčný stolík zo sektoru Notte. Stolík má úložný priestor v podobe zásuvky a police.
€123,00

Konferenčný stolík Oslo O11

Konferenčný stolík OSLO O11 je praktický moderný konferenčný stolík s odkladacím priestorom. Konferenčný stolík je súčasťou sektorového systému Oslo.
€85,00

Konferenčný stolík ADAGIO 10

Konferenčný stolík ADAGIO 10 so zásuvkou je súčasťou sektorového nábytku ADAGIO. Elegantný stolík s čistým a jednoduchým dizajnom. Dostupný v prevedení dub castello a bieleho lesku.
€152,00