V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Váľandy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie váľandy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Polohovateľná posteľ (váľanda) EMA 80 s čelom

Polohovateľná posteľ EMA s čelom na nožičkách. Moderná posteľ disponuje úložným priestorom. Matrac je osadený na polohovateľnom lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať presne podľa Vašich predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok. Možnosť výberu rozmeru postele 80x200. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€409,00

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€179,00

Váľanda (posteľ) ETILE 2 - 110

Váľanda ETILE 2 s úložným priestorom v modernom dizajne. Váľanda má bočné a zadné čelo. Môžete si vybrať z 3 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€359,00

Váľanda (posteľ) ETILE 2 - 120

Váľanda ETILE 2 s úložným priestorom v modernom dizajne. Váľanda má bočné a zadné čelo. Môžete si vybrať z 3 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€399,00

Váľanda (posteľ) PERLA

PERLA je moderná čalúnená váľanda. Má podrúčky a praktický úložný priestor. Poťahovú látku respektíve kombináciu poťahových látok ako aj typ matraca si môžete vybrať sami. Váľanda je produktom slovenského výrobcu.
€349,00

Polohovateľná váľanda (posteľ) KAVY

Polohovateľná váľanda KAVY s úložným priestorom, otvárajúcim sa od nôh. Poteší Vás praktické čelo, ktoré ochráni Vašu stenu pred ošúchaním a Vás pred chladom zo steny. Matrac na lamelovom rošte môže byť molitanový alebo sendvičový, pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete zvoliť podľa Vašich predstáv. K dispozícií je široká škála poťahových látok. Kavy je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€399,00

Polohovateľná váľanda (posteľ) NAPOLI

Váľanda NAPOLI s krátkym čelom a úložným priestorom. Váľanda má molitanový matrac uložený na polohovacom lamelovom rošte. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv, k dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. NAPOLI je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€319,00

Rozkladacia váľanda (posteľ) KATKA

Rozkladacia váľanda KATKA s podrúčkou v modernom dizajne. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie celej váľandy. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Molitanový matrac poskytuje dostatočné pohodlie. KATKA je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€469,00

Rozkladacia váľanda (posteľ) KATKA MINI

Rozkladacia váľanda KATKA MINI s úložným priestorom. Molitanový matrac zabezpečuje dostatočné pohodlie. Vďaka širokej ponuke poťahových látok na čalúnenie si môžete farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu vybrať podľa Vašich predstáv. Praktické čelo váľandy ochráni Vašu stenu pred ošúchaním, a Vás pred chladom zo steny. KATKA MINI je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€369,00

Váľanda (posteľ) EDO 12

Váľanda EDO 12 je váľanda s pružinovým matracom a úložným priestorom. Môže byť celočalúnená alebo poločalúnená. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€155,00

Váľanda (posteľ) EDO 2 - SKLADOM

Váľanda EDO 2 je váľanda s molitanovým matracom a úložným priestorom. Váľanda má čalúnený matrac a drevený korpus. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€149,00

Váľanda (posteľ) EDO 3

Váľanda EDO 3 s úložným priestorom. Matrac môže byť pružinový, molitanový alebo sendvičový pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv z našej širokej ponuky poťahových látok. Poteší Vás čelo, ktoré plní nielen estetickú, ale praktickú funkciu. Čelo váľandy ochráni Vašu stenu pred ošúchaním a Vás pred chladom zo steny. Váľanda EDO 3 je kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€269,00

Váľandy sú špecifickou kategóriou nábytku. Je to typ, druh postele. Najčastejšie je váľanda celočalúnená. Pričom si môžete vybrať poťahovú látku na celú posteľ alebo kombináciu látok. Jednu látku použijete na čalúnenie matraca a druhou látkou bude očalúnená spodná časť, teda úložný priestor. Druhou variantou je váľanda v kombinácií látky a dreva. Na matrac si môžete vybrať ľubovoľnú poťahovú látku z nášho vzorkovníka. Spodná časť váľandy, úložný priestor, je v dekore dreva. 

Váľanda je vhodná do detskej či študentskej izby, na chatu, do hosťovskej izby či pre starších ľudí. Vďaka širokej škále poťahových látok bude dokonale ladiť práve vo Vašej izbe.

Prínosom váľandy je úložný priestor, ku ktorému sa dostanete vyklopením matraca. Odkladací priestor je zvyčajne z bieleho lamina a je odvetraný. Nemusíte sa teda báť plesní či vzniku zápachu. 

Aby Vám váľanda zabezpečila maximálne pohodlie, výrobcovia Vám ponúkajú možnosť vybrať si typ matraca. Zvyčajne si môžete vybrať pružinový, molitánový alebo sendvičový matrac.

Váľanda Vám okrem priestoru na spanie môže poslúžiť aj ako pohovka. Dizajn pohovky je navrhnutý aj na sedenie vďaka zadnému a bočnému čelu. Budete sa môcť pohodlne oprieť a relaxovať. Alebo váľandu ako pohovku oceníte napríklad na chate. Počas dňa Vám poslúži na posedenie či pohostenie návštevy a v noci na nej môžete pohodlne prenocovať.