Váľandy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie váľandy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Váľanda ETILE 1 - 110

Váľanda ETILE 1 s úložným priestorom v modernom dizajne. Môžete si vybrať z 3 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€339,00

Váľanda ETILE 1 - 90

Váľanda ETILE 1 s úložným priestorom v modernom dizajne. Môžete si vybrať zo 4 druhov matracov pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok, čo Vám umožňuje vybrať si farebné prevedenie čalúnenia matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašich predstáv. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€289,00

Váľanda Parys

Váľanda Parys je moderná váľanda. Váľanda je s úložným priestorom a čelom. Na výber sú 3 odtiene dreva a 3 prevedenia poťahovej látky.
€189,00

Posteľ (váľanda) AVA NAVI 120

Posteľ AVA NAVI je moderná celočalúnená posteľ. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie a má praktický úložný priestor. AVA NAVI má čelá, ktoré ochránia pred chladom Vašu stenu pred poškodením. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály látok v našich vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€539,00

Posteľ (váľanda) AVA NAVI 90

Posteľ AVA NAVI 90 je moderná celočalúnená posteľ. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie a má praktický úložný priestor. AVA NAVI má čelá, ktoré ochránia Vašu stenu pred poškodením. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály látok v našich vzorkovníkov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€389,00

Manželská posteľ DUO / 2x váľanda

Manželská posteľ DUO z modelovej rady EXTRA je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok. Môžete si taktiež vybrať typ roštu, matraca ako aj tvar a výšku nôh.
€578,00

Váľanda (posteľ) KASVO

Váľanda KASVO s praktickým úložným priestorom. Môžete si vybrať matrac: pružinový, molitanový alebo sendvičový pre Vaše maximálne pohodlie. Farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv, k dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. KASVO je kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€169,00

Váľanda BED 106

Kvalitná jednolôžková váľanda s veľkým úložným priestorom. Váľanda je s dvoma čelami a malým vankúšikom. Na výber je množstvo rôznych poťahových látok.
€239,00

Váľanda BED 107

Kvalitná jednolôžková váľanda s veľkým úložným priestorom. Váľanda je s dvoma čelami a malým vankúšikom. Na výber je množstvo rôznych poťahových látok.
€279,00

Váľandy sú špecifickou kategóriou nábytku. Je to typ, druh postele. Najčastejšie je váľanda celočalúnená. Pričom si môžete vybrať poťahovú látku na celú posteľ alebo kombináciu látok. Jednu látku použijete na čalúnenie matraca a druhou látkou bude očalúnená spodná časť, teda úložný priestor. Druhou variantou je váľanda v kombinácií látky a dreva. Na matrac si môžete vybrať ľubovoľnú poťahovú látku z nášho vzorkovníka. Spodná časť váľandy, úložný priestor, je v dekore dreva. 

Váľanda je vhodná do detskej či študentskej izby, na chatu, do hosťovskej izby či pre starších ľudí. Vďaka širokej škále poťahových látok bude dokonale ladiť práve vo Vašej izbe.

Prínosom váľandy je úložný priestor, ku ktorému sa dostanete vyklopením matraca. Odkladací priestor je zvyčajne z bieleho lamina a je odvetraný. Nemusíte sa teda báť plesní či vzniku zápachu. 

Aby Vám váľanda zabezpečila maximálne pohodlie, výrobcovia Vám ponúkajú možnosť vybrať si typ matraca. Zvyčajne si môžete vybrať pružinový, molitánový alebo sendvičový matrac.

Váľanda Vám okrem priestoru na spanie môže poslúžiť aj ako pohovka. Dizajn pohovky je navrhnutý aj na sedenie vďaka zadnému a bočnému čelu. Budete sa môcť pohodlne oprieť a relaxovať. Alebo váľandu ako pohovku oceníte napríklad na chate. Počas dňa Vám poslúži na posedenie či pohostenie návštevy a v noci na nej môžete pohodlne prenocovať.