Na každodenné spanie

Usporiadať podľa:

Pohovka DeLuxe

DeLuxe je kvalitná rozkladacia pohovka s elegantným moderným dizajnom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€669,00

Pohovka Evo

Evo je kvalitná priestranná rozkladacia pohovka s veľkým úložným priestorom a podrúčkami. Pohovka poteší funkciou každodenného spania. Má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky zo širokej ponuky látok.
€316,00

Pohovka Fino

Fino je kvalitná rozkladacia pohovka s moderným dizajnom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€399,00

Pohovka Futon

Futon je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný a zaujímavý dizajn. Možnosť výberu poťahovej látky.
-8%
€285,00 €262,00

Pohovka Gino

Pohovka Gino je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Možnosť výberu pohovky z 5 farebných prevedení.
€385,00

Pohovka Joy

Joy je kvalitná pohovka s moderným dizajnom a možnosťou rozloženia. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€399,00

Pohovka Lana

Lana je kvalitná rozkladacia pohovka s jednoduchým moderným dizajnom. Pohovka poteší nielen praktickým úložným priestorom, ale aj svojou funkciou na každodenné spanie. Pohovka ponúka možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení.
€329,00

Pohovka Luiza

Pohovka Luiza je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Možnosť výberu pohovky z 5 farebných prevedení.
€397,00

Pohovka Lumia

Lumia je rozkladacia pohovka s veľkým úložným priestorom a podrúčkami. Pohovka poteší funkciou každodenného spania. Má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky zo širokej ponuky látok.
-3%
€226,00 €217,00

Pohovka Maxim

Maxim je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Má moderný a zaujímavý dizajn s možnosťou výberu poťahovej látky zo širokej ponuky látok.
-6%
€286,00 €267,00

Pohovka Play XL

Play XL je kvalitná rozkladacia pohovka s moderným dizajnom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás nielen praktický úložný priestor, ale aj polohovateľné podrúčky a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€508,00

Pohovka Rico

Rico je kvalitná rozkladacia pohovka s drevenými detailami so zaujímavým dizajnom a podrúčkami. Pohovka poteší nielen praktickým úložným priestorom, ale aj svojou funkciou na každodenné spanie. Pohovka ponúka možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení.
€440,00

Pohovky sú vhodné aj na každodenné spanie. Ich mechanizmus rozkladania a výplň matraca sú prispôsobené na každodenné spanie.