Rozkladacie kreslá

Usporiadať podľa:

Kreslo KAJA I

Samostatné rozkladacie kreslo KAJA I. Kreslo má podrúčky ak dispozícií máte širokú škálu poťahových látok.
€149,00

Kreslo KAJA II

Samostatné rozkladacie kreslo KAJA II. Kreslo má moderný dizajn a aby ešte viac ladilo vo Vašom dome či byte, môžete si vybrať zo širokej škály poťahových látok.
€179,00

Kreslo PALERMO

Samostatné rozkladacie kreslo PALERMO.
€219,00

Kreslo ZETA

ZETA je rozkladacie kreslo. Má moderný dizajn a čisté línie. Vyrába sa vo 8 farebných prevedeniach a súčasťou kresla je vzorovaný vankúš. ZETA nájde svoje využitie v detskej či študentskej izbe, ale aj na chalupe.
€229,00

Rozkladacie kreslo Keny

Rozkladacie kreslo Keny je kvalitné rozkladacie kreslo v modernom dizajne s úložným priestorom v 8 farebných prevedeniach.
€149,00

Rozkladacie kreslo PAĽO

Rozkladacie kreslo PAĽO s molitanovým matracom. Opierka má rovnakú výplň ako sedacia časť, aby bolo zabezpečené rovnomerné spanie na celej ploche lôžka po rozložení. Vďaka širokej škále poťahových látok na čalúnenie si môžete vybrať farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašej predstavy. Kvalitné kreslo od SLOVENSKÉHO výrobcu. Pri objednaní troch kusov kresiel PAĽO a jedného rohového kresla PAĽO si môžete vyskladať variabilnú rohovú, rozkladaciu súpravu. Rozmer: 770 x 770 x 720 mm
€119,00

Rozkladacie kreslo PAĽO 2

Rozkladacie kreslo PAĽO 2 s molitanovým matracom. Opierka má rovnakú výplň ako sedacia časť, aby bolo zabezpečené rovnomerné spanie na celej ploche lôžka po rozložení. Vďaka širokej škále poťahových látok na čalúnenie si môžete vybrať farebné prevedenie matraca ako aj koordinátu presne podľa Vašej predstavy. PAĽO 2 je kvalitné kreslo od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: 1100 x 770 x 750 mm
€163,00

Rozkladacie kreslo je veľmi praktickým kúskom nábytku. Rozkladacie kreslo slúži ako klasické kreslo na sedenie. Poskytne Vám pohodlie pri pozeraní televízie, čítaní knihy či oddychu. Po rozložení vznike praktické jednolôžko. Kreslo tak môžete využiť na príležitostné spanie.
Rozkladacie kreslá sú vhodné do detských či študentských izieb. Počas dňa bude kreslo zložené a v izbe tak budú mať Vaše deti dostatočný priestor na hru. Večer kreslo jednoducho rozložíte. Rozkladacie kreslo určite nájde svoje využitie aj na chate či chalupe či na internáte.
Farebné prevedenie poťahových látok si môžete vybrať zo vzorkovníka. Kreslo tak bude presne podľa Vašich predstáv a skvele zapadne do akéhokoľvek priestoru.