Do jedálne

Usporiadať podľa:

CALDO - sektorový systém

Sektorový systém CALDO je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Pozostáva zo 16 samostatných komponentov a je vhodný nielen do jedálne, ale aj do obývacej izby. Sektorový systém CALDO je dostupný vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Jednotlivé komponenty ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie.

CARMELO- sektorový obývačkový,spálňový a jedálenský systém

Moderný a univerzálny sektorový systém CARMELO vhodný pre zariadenie obývecej izby, jedálne, spálne, alebo pracovňe.

GLAMOUR - sektorový systém

GLAMOUR je sektorový systém v modernom dizajne. Sektorový systém GLAMOUR pozostáva z veľkého množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť nielen obývačku ale aj jedáleň podľa Vašich predstáv. GLAMOUR Vás zaujme moderným nadčasovým dizajnom vo farebnom prevedení dub sonoma a možnosťou dokúpenia LED osvetlenia.

LINO - sektorový systém

LINO - moderný sektorový systém vhodný do obývacích izieb a jedální. Sektor sa skladá zo šiestich samostatných prvkov, ktoré je možné v miestnosti ľubovoľne rozmiestniť.

LOFT - sektorový systém

LOFT je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný nielen do obývačky,ale aj do jedálne. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení čerešňa malaga v kombinácii a bielym vysokým leskom.

MAXIMUS - sektorový systém

MAXIMUS je moderný a praktický sektorový systém s množstvom voliteľných komponentov, vďaka ktorým si môžte zariadiť ktorúkoľvek izbu vo Vašom dome.

MONS - sektorový systém

MONS - moderný kvalitný sektorový systém je vhodný na zariadenie Vašej obývačky alebo jedálne. Sektorový systém pozostáva z 10 samostatných komponentov vďaka čomu si môžete nábytok rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv. MONS ponúka aj možnosť doobjednať LED osvetlenie s výberom z 2 farieb.

SKY - sektorový systém

SKY - moderný kvalitný sektorový systém vhodný do obývacích izieb a jedální. Sektor pozostáva z 8 samostatných komponentov, vďaka čomu môžete vyskladať obývačku alebo jedáleň podľa Vašich predstáv.

TIENEN - sektorový systém

TIENEN je moderný sektorový systém vhodný na zariadenie obývačky alebo jedálne. Sektorový systém pozostáva z 12 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Tienen je dostupný v 2 moderných farebných dekoroch, ktoré perfektne padnú do každého priestoru.

FINEZJA - sektorový systém

FINEZJA je moderný sektorový systém. Skladá sa z 24 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť spálňu, študentskú izbu, obývačku, jedáleň či dokonca aj kanceláriu. FINEZJA má moderný dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.

GALIA - sektorový systém

GALIA je sektorový systém vo vintage štýle. Pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť obývačku alebo jedáleň.

MALTA - sektorový systém

MALTA je moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE. Zaujme Vás svojim originálnym a unikátnym dizajnom, ktorý je naviac podporený bielym vysokým leskom v kombinácií s orechom. Vďaka širokej škále komponentov si môžete zariadiť obývaciu izbu alebo jedáleň. K jednotlivým komponentom je možné doobjednať LED osvetlenie.

Sektorový nábytok do jedálne je v súčasnosti veľmi obľúbený. Moderným trendom je totiž prepojenie kuchyne, obývačky a jedálne. Výrobcovia nábytku sa zamerali na tento fakt a vyrábajú sektorový nábytok, s ktorým si zariadite jedáleň a kuchyňu. Otvorený priestor v dome či byte tak budete mať zariadený v jednotnom dizajne. 

Súčasťou sektorového nábytku do jedálne je jedálenský stôl a stoličky, ale aj komody či vitríny. Do komody si môžete uložiť príbory a taniere. Všetké veci, ktoré potrebujete na servírovanie budete mať po ruke. Do vitríny si môžete vyložiť misky alebo poháre. Ak chcete dosiahnuť ešte modernejší efekt, dokúpte si k vitríne LED osvetlenie.

Výhodou sektorového nábytku je jeho variabilita a samostatnosť prvkov. Jednotlivé kusy nábytku si tak môžete rozmiestniť podľa Vašich potrieb, podľa toho, kde potrebujete úložný priestor. Vy sa rozhodnete, koľko úložného priestoru potrebujete v obývačke a jedálni a podľa toho si kúpite napríklad tri zásuvkové komody a jednu vitrínu.