Kombinované skrine

Usporiadať podľa:

SMILE rohová skriňa 07

1-dverová kombinovaná rohová skriňa 07 so zásuvkou je súčasťou sektorovej detskej izby SMILE. Rohová skriňa poskytne izbe dostatok úložného priestoru. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€168,00

SMILE skriňa 13

3-dverová kombinovaná skriňa 13 so zásuvkou je súčasťou sektorovej detskej izby SMILE. Skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€194,00

SMYK skriňa 2D 06

Skriňa 2D 06 je praktická priestranná kombinovaná 2-dverová skriňa, ktorá je súčasťou moderného sektorového systému SMYK do detskej alebo študentskej izby. Skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€133,00

SPACE skriňa

Vešiaková skriňa s policami z predsieňovej zostavy SPACE. Skriňa je dostupná v modernom dekore biely mat / biely vysoký lesk.
€199,00

TIMO skriňa 11

Skriňa 11 je kvalitná moderná 2-dverová kombinovaná skriňa so zásuvkou zo sektorovej detskej izby TIMO. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru. Je dostupná v modernom farebnom prevedení Northland / Sonoma Trufla.
€135,00

ALEX skriňa AX21

Skriňa AX21 je kvalitná 5-dverová skriňa so zrkadlom zo spálňového kompletu Alex. Skriňa je vyhotovená v jednoduchom elegantnom a najmä modernom dizajne. Skriňa AX21 Vás určite zaujme nielen veľkým úložným priestorom ale aj svojim kombinovaným systémom. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€302,00

BLOG skriňa BL4

4-dverová policová skriňa BL4 z detskej izby Blog. Skriňa je kombinovaná s možnosťou využitia zatvorenej alebo otvorenej policovej časti.
€149,00

DEVON NEW skriňa

2-dverová skriňa s posuvnými dverami je kvalitná moderná priestranná kombinovaná skriňa zo spálňového kompletu DEVON NEW. Skriňa je dostupná v modernom farebnom prevedení biela v kombinácii s čiernym sklom.
€399,00

DOMINO II skriňa 06

Skriňa 06 je kombinovaná skriňa zo sektorovej detskej izby DOMINO II. Skriňa má jednoduché línie a moderným dizajn. Skriňa 06 je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
-10%
€148,00 €132,00

DOMINO II skriňa 3D 19

Skriňa 3D 19 je kombinovaná skriňa zo sektorovej detskej izby DOMINO II. Skriňa má jednoduché línie a moderným dizajn. Skriňa 3D 19 je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
-9%
€186,00 €169,00

DOMINO skriňa 2D 06

2-dverová 2-farebná kombinovaná skriňa 2D 06 je súčasťou sektorovej detskej izby DOMINO. Skriňa má hravé 2 farebné prevedenie, čím krásne oživí každú detskú izbu. Možnosť výberu farebného prevedenia dreva jaseň v kombinácii s ružovou alebo zelenou farbou.
€159,00

Kombinovaná skrinka IP5-INEZ plus

Kombinovaná skrinka IP5 zo sektoru INEZ plus. Tento komponent nábytku má netradičný a zaujímavý dizajn. Je kombináciou otvorených políc, uzavretej skrinky a skrinky s presklenými dvierkami.
€149,00

Kombinovaný typ skrine pratrí medzi najpraktickejší model, najmä čo sa týka vnútorného rozloženia skrine. Takýto typ skrine tvorí policová a vešiaková časť. Vešiakovú časť tvoria najčastejšie 1 až 2 vešiakové tyče. Ich počet závisí od veľkosti skrine. Skrine s väčšími rozmermi môžu obsahovať aj dve vešiakové časti s takýmto počtom tyčí. Policovú časť skrine tvorí 3-5 políc. Pri niektorých skriniach je taktiež možnosť dokúpenia ďalších políc. Polica sa taktiež nachádza vo väčšine skríň aj vo vešiakovej časti a to v jej vrchnej časti. V každom prípade je takýto typ skrine veľmi obľúbený a to najmä vďaka svojmu rôznorodému úložnému priestoru.