Skrine so závesnými dverami

Usporiadať podľa:

DERBY skriňa

2-dverová vešiaková skriňa so zrkadlom z predsieňovej zostavy DERBY je kvalitná vešiaková skriňa. Skriňa má moderný dizajn doplnený veľmi obľúbeným dekorom s vysokým leskom.
€180,00

KENTA vešiaková skriňa

1-dverová vešiaková skriňa s 2 zásuvkami z predsieňovej zostavy KENTA. Vešiaková skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub coney/champagne.
€124,00

KLAUDIUS skriňa 01

Skriňa 01 je kvalitná 4-dverová skriňa s 2 zásuvkami a veľkým množstvom úložného priestoru. Skriňa má zaujímavý a moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Skriňa 01 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€124,00

KLAUDIUS skriňa 02

Skriňa 02 je kvalitná 2-dverová vešiaková skriňa s 2 zásuvkami a veľkým množstvom úložného priestoru. Skriňa má zaujímavý a moderný dizajn. Je dostupná vo farebnom prevedení jaseň v kombinácii so zelenou. Skriňa 02 je súčasťou sektorovej detskej izby KLAUDIUS.
€124,00

KOMBINO skriňa

1-dverová vešiaková skriňa s policu z predsieňovej zostavy KOMBINO je kvalitná vešiaková skriňa. Skriňa má moderný dizajn doplnený veľmi obľúbeným farebným prevedením dub sonoma.
€103,00

MARIANA skriňa MX 20

Skriňa MX 20 je kvalitná 1-dverová vešiaková skriňa z predsieňového sektoru Mariana. Skriňa je dostupná vo farebnom prevedení dub canyon v kombinácii s bielou.
€127,00

Policová skriňa Vira-Mecki

2-dverová policová skriňa z predsieňovej zostavy Vira-Mecki je kvalitná policová skriňa. Skriňa má moderný dizajn doplnený veľmi obľúbeným farebným prevedením dub sonoma v kombinácii s bielou.
€65,00

SMILE rohová skriňa 07

1-dverová kombinovaná rohová skriňa 07 so zásuvkou je súčasťou sektorovej detskej izby SMILE. Rohová skriňa poskytne izbe dostatok úložného priestoru. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€168,00

SMILE skriňa 01

2-dverová vešiaková skriňa 01 so zásuvkou je súčasťou sektorovej detskej izby SMILE. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€154,00

SMILE skriňa 09

1-dverová policová skriňa 09 so zásuvkou je súčasťou sektorovej detskej izby SMILE. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€102,00

SMILE skriňa 13

3-dverová kombinovaná skriňa 13 so zásuvkou je súčasťou sektorovej detskej izby SMILE. Skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Farebné prevedenie: dub craft biely / sivá.
€194,00

SMYK skriňa 2D 06

Skriňa 2D 06 je praktická priestranná kombinovaná 2-dverová skriňa, ktorá je súčasťou moderného sektorového systému SMYK do detskej alebo študentskej izby. Skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€133,00

Skrine so závesnými dverami ponúkajú taktiež dostatok úložného priestoru. Rozloženie skrine si môžete vybrať sami podľa toho, čo Vám najviac vyhuvuje. V ponuke máme vešiakové skrine, policové skrine, kombinované skrine a taktiež skrine s nadstavcami.