ANTER botník A04

Botník A04 je 4-dverový botník zo sektorovej zostavy ANTER. Dvierka sú výklopné. Botník sa vyrába v 2 farebných prevedeniach a poskytne Vám dostatočný úložný priestor.
*
€82,00

Botník A04 je 4-dverový botník s výklopnými dvierkami. Je súčasťou modernej sektorovej zostavy ANTER. Poskytne Vám dostatok úložného priestoru na odloženie Vašej obuvi. Predsieňová zostava ANTER pozostáva z 5 samostatných komponentov vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Materiál:

  • DTD laminovaná

Farebné prevedenie:

  • biela
  • dub sonoma

Rozmery:

  • výška / šírka / hĺbka (cm): 147/69/25

Dodacia doba je 4-6 týždňov.

 

Botník je súčasťou predsieňovej sektorovej zostavy ANTER. (kliknite na obrázok)

predsieňová zostava Anter

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

Sedacia súprava Folk

Sedacia súprava Folk je kvalitná rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá poteší nielen svojim úložným priestorom, ale aj jednoduchým, ale pritom moderným dizajnom. Sedacia súprava Folk má univerzálny roh. Sedacia súprava ponúka možnosť výberu zo širokej škály poťahových látok a ekokoží.
€399,00

Kúpeľňová zostava Bonito BB01

Kúpeľňová zostava Bonito BB01 je moderná zostava nábytku do kúpeľne. Vyrába sa v kombinácií Biela matná a Dub Sonoma. Súčasťou kúpeľňovej zostavy sú 3 samostatné skrinky.
€180,00

Skriňa Baltimore

Skriňa Baltimore je moderná skriňa. Skriňa má posuvné dvere pre ľahšiu manipuláciu a kombinovaný úložný priestor. Skriňa sa vyrába v 4 farebných prevedeniach.
€277,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné