GALIA vešiakový panel GAL P04

Vešiakový panel GALIA GAL P04 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Panel je vyrobený v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlový spanel ozvláštni Vašu miestnosť.
€99,00

Vešiakový panel GALIA GAL P04 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Panel je vyrobený v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené štyri čierne kovové úchytky. Štýlový panel ozvláštni Vašu miestnosť.

Materiál:

  • MDF lakovaná + ABS hrany + kovové úchytky

Farebné prevedenie:

  • biela + čierny kov

Rozmery:

  • (š/h/v)(cm) 99/22/143,5

Dodacia doba 4-6 týždňov.

https://www.nonstop-nabytok.sk/predsien-galia

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

GALIA botník GAL P01

2-dverový výklopný botník s 2 zásuvkami GALIA GAL P01 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Botník je vyrobený v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlový botník ozvláštni miestnosť.
€165,00

GALIA skrinka so sedákom GAL P02

Skrinka so sedákom GALIA GAL P02 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Skrinka je vyrobená v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlová skrinka ozvláštni miestnosť.
€115,00

GALIA skriňa GAL P06

Vešiaková skriňa s výklopným botníkom GALIA GAL P06 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Skriňa je vyrobená v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlová skriňa ozvláštni Vašu miestnosť.
€239,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné