INDIANAPOLIS skriňa 18

4-dverová vešiaková skriňa INDIANAPOLIS 18 s 2 zásuvkami je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Skriňa je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
*
€439,00

4-dverová vešiaková skriňa INDIANAPOLIS 18 s zásuvkami je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Skriňa spolu s ostatnými prvkami nábytku je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Skriňa je dostupná v troch farebných prevedeniach.

Materiál:

  • DTD laminovaná, korpus 48 mm / dvierka 16 mm + ABS hrany
  • úchytky kovové

Farebné prevedenie:

  • Craft biely
  • Jaseň svetlý
  • Jaseň tmavý

Rozmery:

  • šírka / hĺbka / výška (cm) 178/58/214

Dodacia doba 3-5 týždňov.

Skriňa je súčasťou sektorového systému INDIANAPOLIS. (kliknite na obrázok)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

INDIANAPOLIS vitrína 05

2-dverová policová vitrína INDIANAPOLIS 05 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Vitrína s ostatnými prvkam nábytku je vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€215,00

INDIANAPOLIS nočný stolík 24

1-zásuvkový nočný stolík INDIANAPOLIS 24 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Stolík je vhodný na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupný v troch farebných prevedeniach.
€59,00

Jedálenský stôl 160x90

Rozkladací jedálenský stôl, ktorý je dostupný v rôznych farebných prevedeniach, takže si ho viete doladiť k akémukoľvek nábytku.
€199,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné