BRUNO komoda 05

Komoda 05 je kombinovaná komoda z moderného sektorového systému BRUNO. Má zaujímavý dizajn a zabezpečí Vám dostatok odkladacieho priestoru. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
*
€94,00

Komoda 05 je kombinovaná komoda z moderného sektorového systému BRUNO. Má zaujímavý dizajn. Zabezpečí Vám dostatok úložného priestoru. Má otvorené police na uloženie napríklad kníh. Určite oceníte aj odkladací priestor uzatvorený dvierkami. 

Materiál: laminovaná DTD

Farebné prevedenie:

  • biela / grafit / enigma
  • dub lefkas / biela

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 110/85/35

Dodacia doba je 4-6 týždňov.

 

Komoda je súčasťou moderného sektorového systému BRUNO. (kliknite na obrázok)

sektorový systém bruno

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

BRUNO skriňa 01

Skriňa 01 je 2-dverová skriňa zo sektorového systému BRUNO. Je to vešiaková skriňa s otvorenou policou v spodnej časti. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€171,00

BRUNO polica 06

Polica 06 je dizajnovo zaujímavá polička zo sektorového systému BRUNO. Poskytne Vám dostatok priestoru na uloženie kníh či fotografií. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€43,00

BRUNO písací stôl 08

Písací stôl 08 je dizajnovo zaujímavý stôl vhodný do detských a študentských izieb. Je súčasťou sektorového systému BRUNO. Vašim deťom poskytne dostatočný priestor na prácu a učenie sa, a zároveň disponuje aj odkladacím priestorom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€87,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné