Rošt Double H T5

Polohovací lamelový rošt s nastavením tuhosti lamiel na pevnom ráme vhodný pre penové a latexové matrace. Rošt má polohovanie pri hlave. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
*
€79,00

Štandardný polohovací lamelový rošt na pevnom ráme s funkciou nastavenia tuhosti lamiel. Tá sa nastavuje pomocou posuvných popruhov. Takýmto popruhom je taktiež spevnená stredová časť roštu. Rošt obsahuje 28 kusov lamiel umiestnených v pevných plastovýh púzdrach. Rošt Doube H T5 je vhodný pre latexové a penové matrace. Výška roštu s rámom je 6 cm a jeho nosnosť je max. 130 kg. Polohovanie sa nastavuje mechanicky.

Výrobok je zhotovený na Slovensku za použitia našej pracovnej sily, výrobných technologií a väčšiny materiálov.
Navýrobu bol použitý výhradne materiál Siberian Birch.

Siberia - výhradne z tejto oblasti pochádza materiál, ktorý sa používa na výrobu tohto roštu - sibírska breza. Breza je vystavovaná teplotám do  - 50 °C a veľkým teplotným výkyvom, preto je drevo oveľa hustejšie a dosahuje výrazne vyššiu pevnosť a odolnosť voči parazitom, hubám, plesniam.

Rozmer:  šírka / hĺbka (cm)

  • 80x200 cm
  • 90x200 cm

Dodacia doba je 2-4 týždne.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

Posteľ s úložným priestorom REA GOLEM

Posteľ REA GOLEM je jednolôžko s praktickým úložným priestorom v 2 zásuvkách pod posteľou. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch v modernom dizajne. Posteľ si môžete dotvoriť objednaním farebných čielok na zásuvky postele. Je vhodná do detskej aj študentskej izby. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€262,00

Jednolôžková posteľ REA LARISA 90/120/140

Posteľ REA LARISA je moderná posteľ s úložným priestorom a vstavaným nočným stolíkom. REA LARISA je vhodná do detskej či študentskej izby. Farebné prevedenie si môžete vybrať až z 9 moderných dekorov a 3 veľkostných prevedení. Posteľ je produktom slovenského výrobcu. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€273,00

Bočné čelo k posteli Rea Larisa - čelo 01

Čelo je vhodné k posteli Rea Larisa. Možnosť výberu farby čela až z 15 dekorov. Čelo je vhodné ku posteliam Rea Larisa 90, 120, 140, 160 a 180.
€19,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné