SMYK I posteľ 36

Jednolôžková posteľ 36 zo sektorového systému SMYK I do detskej alebo študentskej izby má moderný ale pritom jednoduchý dizajn. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení.
*
*
€79,00

Posteľ 36 je jednoducháale pritom moderná jednolôžková posteľ zo sektorovej detskejalebo študentskej izby SMYK I. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení. Posteľ dodávaná bez roštu a matraca. Vďaka širokej škále samostatných komponentov si môžete zariadiť detskú či študentskú izbu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca. Možnosť doobjednať laťkový rošt v cene +29€. Možnosť doobjednať matrac nižšie.

Farebné prevedenie:

  • biela

Materiál:

  • DTD laminovaná, hr. 16 mm a 22 mm

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 94/70/205
  • plocha na spanie: 90x200 cm

Dodacia doba 2-4 týždne.

Výrobok je súčasťou sektorovej detskej izby SMYK I. (kliknite na obrázok)
https://www.nonstop-nabytok.sk/smyk-detska-izba
https://www.nonstop-nabytok.sk/smyk-detska-izba
https://www.nonstop-nabytok.sk/smyk-detska-izba
https://www.nonstop-nabytok.sk/smyk-detska-izba
https://www.nonstop-nabytok.sk/smyk-detska-izba

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

SMYK I PC stolík 08

Počítačový stolík 08 je kvalitný počítačový stolík so zásuvkou, skrinkou a výsuvom na klávesnicu doplnený zaujímavými farebnými doplnkami v podobe úchytiek. Počítačový stolík je súčasťou moderného sektorového systému SMYK I do detskej alebo študentskej izby. Možnosť výberu zo 7 farebných prevedení pre úchytky.
€125,00

SMYK I skriňa 2D 06

Skriňa 2D 06 je praktická priestranná kombinovaná 2-dverová skriňa, ktorá je súčasťou moderného sektorového systému SMYK I do detskej alebo študentskej izby. Skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Možnosť výberu zo 7 farebných prevedení pre úchytky.
€175,00

SMYK I nočný stolík 22

Nočný stolík 22 je kvalitný 2-zásuvkový nočný stolík so zaujímavými farebnými doplnkami v podobe úchytiek. nočný stolík je súčasťou moderného sektorového systému SMYK I do detskej alebo študentskej izby. Možnosť výberu zo 7 farebných prevedení pre úchytky.
€59,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné