SMYK I posteľ 46

Jednolôžková posteľ 46 zo sektorového systému SMYK I do detskej alebo študentskej izby má moderný, ale pritom jednoduchý dizajn. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení.
*
€185,00
€169,00
-8%

Posteľ 46 je jednoduchá ale pritom moderná jednolôžková posteľ zo sektorovej detskej alebo študentskej izby SMYK I. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení. Súčasťou postele je úložný priestor s prístupom zboku. Posteľ dodávaná s roštovou doskou a bez matraca. Vďaka širokej škále samostatných komponentov si môžete zariadiť detskú či študentskú izbu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Posteľ je možné zmontovať iba tak, ako je na obrázku!
Posteľ je dodávaná s roštovou doskou bez matraca. Možnosť doobjednať matrac nižšie.

Farebné prevedenie:

  • biela

Materiál:

  • DTD laminovaná, hr. 16 mm a 22 mm

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 94/70/206
  • plocha na spanie: 90x200 cm

Dodacia doba je 2-4 týždne.

 

Posteľ je súčasťou sektorovej detskej izby SMYK I. (kliknite na obrázok)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

Matrac CLASSIC

Matrac Classic je kvalitný ortopedický matrac. Je vyrobený zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Vašej chrbtici zabezpečí vhodnú ortopedickú podporu a svalom dostatočnú relaxáciu. Súčasťou matraca je poťah z prírodnej antialergickej bavlny.
€149,00

SMYK I PC stolík 08

Počítačový stolík 08 je kvalitný počítačový stolík so zásuvkou, skrinkou a výsuvom na klávesnicu doplnený zaujímavými farebnými doplnkami v podobe úchytiek. Počítačový stolík je súčasťou moderného sektorového systému SMYK I do detskej alebo študentskej izby. Možnosť výberu z 8 farebných prevedení pre úchytky.
€115,00
€105,00
-8%

SMYK I otvorený regál 01

Otvorený regál 01 je úzky policový regál zo sektorového systému SMYK I do detskej alebo študentskej izby. Regál pozostáva zo 6 políc a je dostupný v bielom farebnom prevedení.
€109,00
€99,00
-9%
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné