SMYK II závesná polica 09

Polica 09 je závesná polica so zaujímavým dizajnom zo sektorového systému SMYK II do detskej alebo študentskej izby. Polica je dostupná v sivom farebnom prevedení.
*
€55,00

Polica 09 jezávesná polica zo sektorovej detskej alebo študentskej izby SMYK II. Polica je dostupná v sivom farebnom prevedení. Vďaka širokej škále samostatných komponentov si môžete zariadiť detskú či študentskú izbu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Farebné prevedenie:

  • sivá

Materiál:

  • DTD laminovaná, hr. 16 mm a 22 mm

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 110/50/23

Dodacia doba 2-4 týždne.

Výrobok je súčasťou sektorovej detskej izby SMYK II. (kliknite na obrázok)https://www.nonstop-nabytok.sk/smyk-ii-detska-izba

 

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

SMYK II PC stolík 08

Počítačový stolík 08 je kvalitný počítačový stolík so zásuvkou, skrinkou a výsuvom na klávesnicu doplnený zaujímavými farebnými doplnkami v podobe úchytiek. Počítačový stolík je súčasťou moderného sektorového systému SMYK II do detskej alebo študentskej izby. Možnosť výberu zo 7 farebných prevedení pre úchytky.
€117,00

SMYK II nočný stolík 22

Nočný stolík 22 je kvalitný 2-zásuvkový nočný stolík so zaujímavými farebnými doplnkami v podobe úchytiek. nočný stolík je súčasťou moderného sektorového systému SMYK II do detskej alebo študentskej izby. Možnosť výberu zo 7 farebných prevedení pre úchytky.
€45,00

SMYK II skriňa 2D 06

Skriňa 2D 06 je praktická priestranná kombinovaná 2-dverová skriňa, ktorá je súčasťou moderného sektorového systému SMYK II do detskej alebo študentskej izby. Skriňa ponúka veľké množstvo úložného priestoru. Možnosť výberu zo 7 farebných prevedení pre úchytky.
€167,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné