Stoly s kovovými nohami

Usporiadať podľa:

Jedálenský stôl HT-801 GREY

Jedálenský stôl HT-801 GREY je moderný jedálenský stôl. Doska stola je v zaujímavom dekore betónu.
€349,00

Jedálenský stôl HT-804

Jedálenský stôl HT-804 je moderný jedálenský stôl. Stôl je dostupný v prevedení tmavý dub.
€379,00

Jedálenský stôl PASCAL

Jedálenský stôl PASCAL je moderný štýlový pevný jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný v bielo-čiernej farebnej kombinácii.
€309,00

Okrúhly jedálenský stôl FONDI

Jedálenský stôl FONDI je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je dostupný v čiernom matnom prevedení.
€81,00

Okrúhly jedálenský stôl LUNGO

Jedálenský stôl LUNGO je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný vo farebnej kombinácii hnedého skla a kovovými nohami vo farbe antická zlatá.
€311,00

Okrúhly jedálenský stôl PIXEL

Jedálenský stôl PIXEL je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný v bielo-čiernej farebnej kombinácii.
€259,00

Okrúhly jedálenský stôl PIXEL 2

Jedálenský stôl PIXEL2 je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný vo farebnej kombinácii dekoru dub zlatý v kombinácii s čiernymi kovovými nohami.
€252,00

Okrúhly jedálenský stôl RICARDO

Okrúhly jedálenský stôl RICARDO s funkcou rozkladu. Stôl v mramorovom prevedení očarí každú návštevu.
€663,00

Rozkladací jedálenský stôl HARPER

Jedálenský stôl HARPER je moderný štýlový rozkladací jedálenský stôl v extra bielej farbe. Stôl má kovové nohy a vrchný plát doplnený o sklenenú vrstvu.
€292,00

Rozkladací jedálenský stôl TREVOR

Jedálenský stôl TREVOR je moderný štýlový rozkladací jedálenský stôl vo farebnej kombinácii dub sonoma + biela. Stôl má chrómové nohy.
€417,00

Jedálenský stôl HT-715 OAK

Jedálenský stôl HT-715 OAK je moderný jedálenský stôl. Doska stola je vo farebnom prevedení dub doplnená kovovými nohami vo farebnom prevedení čiernom.
€219,00

Rozkladací jedálenský stôl Bacardi

Predstavujeme Vám moderný rozkladací stôl, ktorý spĺňa atribúty decentného a pevného stola vhodného do každej obývacej izby.
€503,00