Stoly s kovovými nohami

Usporiadať podľa:

Rozkladací jedálenský stôl VIVALDI

Honosný jedálenský stôl VIVALDI ponúka sofistikovaný štýl. Stôl môžete pri výnimočných udalostiach rozložiť, a usadiť pri ňom minimálne 6 osôb. Dostupný v prevedení biely mramor.
€589,00

Jedálenský stôl AT-1914B WT

Jedálenský stôl AT-1914B wt je moderný jedálenský stôl. Má nadčasový dizajn. Vyrába sa v kombinácií chrómu a bielej vo vysokom lesku.
€139,00

Jedálenský stôl GDT-202 WT

Jedálenský stôl v kombinácii kovu a dreveného vrchného plátu.
€65,00

Jedálenský stôl ARGUS

Pevný jedálenský stôl so skleneným plátom a kovovými nohami.
€110,00

Okrúhly jedálenský stôl RAYMOND

Pevný okrúhly jedálenský stôl so skleneným plátom a kovovými dizajnovo zaujímavými nohami. Možnosť výberu z dvoch farebných prevedení.
€149,00

Okrúhly jedálenský stôl RONDO

Pevný okrúhly jedálenský stôl so skleneným plátom a kovovými dizajnovo zaujímavými nohami.
€179,00

Jedálenský stôl AT-2066 WT

Jedálenský stôl AT-2066 WT v bielom farebnom prevedení s kombináciou chrómu.
€215,00

Jedálenský stôl PASCAL

Jedálenský stôl PASCAL je moderný štýlový pevný jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný v bielo-čiernej farebnej kombinácii.
€325,00

Okrúhly jedálenský stôl FONDI

Jedálenský stôl FONDI je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€72,00

Okrúhly jedálenský stôl LUNGO

Jedálenský stôl LUNGO je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný vo farebnej kombinácii hnedého skla a kovovými nohami vo farbe antická zlatá.
€315,00

Okrúhly jedálenský stôl PIXEL

Jedálenský stôl PIXEL je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný v bielo-čiernej farebnej kombinácii.
€235,00

Okrúhly jedálenský stôl PIXEL 2

Jedálenský stôl PIXEL2 je moderný štýlový okrúhly jedálenský stôl, ktorý rozžiari každú jedáleň. Stôl je vyrábaný vo farebnej kombinácii dekoru dub zlatý v kombinácii s čiernymi kovovými nohami.
€215,00