Taburetka R1 (35x35)

Taburetka R1 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
*

(uveďte názov a číslo Vami vybranej látky/ekokože)

*

(uveďte Vami vybrané prevedenie)

€50,00

Taburetka R1 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka je s úložným priestorom. Skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Môžete si na ňu jednoducho vyložiť nohy a relaxovať, alebo Vám poskytne dodatočné miesto na sedenie pre Vašu návštevu. Farebné prevedenie taburetky si vyberiete vy sami. K dispozícií máte 2 vzorkovníky. Taburetka má ako nožičky malé plastové klzáky.

Farebné prevedenie:

  • látku / ekokožu na čalúnenie taburetky si vyberte z našich vzorkovníkov. Názov látky / ekokože uveďte pri objednávke do poznámky

Vzorkovník látok č. 1 (kliknite na obrázok)

Vzorkovník látok č. 2 (kliknite na obrázok)

Vzorkovník ekokoží (kliknite na obrázok)

Rozmery:

  • šírka / hĺbka / výška (cm): 35/35/37

Dodacia doba je 5-7 týždňov.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

Sedacia súprava Bergen

Sedacia súprava Bergen je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn, čisté línie a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€769,00

Sedacia súprava Giovanni

Sedacia súprava Giovanni je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia a má úložný priestor. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€909,00

Sedacia súprava Marino

Sedacia súprava Marino je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava je univerzálna. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€879,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné