V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Celočalúnené

Usporiadať podľa:

Taburetka Linsy

Šikovná, malá okrúhla taburetka. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami z priložených vzorkovníkov.
€81,00

Taburetka Megis

Taburetka MEGIS je praktická elegantná taburetka vhodná k sedacím súpravam, ale aj samostatne. Taburetka MEGIS patrí vďaka vysokým kovovým nožičkám a prešívanému sedáku medzi moderné taburetky. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€200,00

Taburetka R1 (35x35)

Taburetka R1 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
€50,00

Taburetka R2 (35x45)

Taburetka R2 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
€52,00

Taburetka R3 (45x45)

Taburetka R3 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
€57,00

Taburetka R4 (85x55)

Taburetka R4 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
€89,00

Taburetka Torrense

Taburetka TORRENSE je praktická taburetka vhodná k sedacím súpravam, ale aj samostatne. Taburetka Torresne patrí vďaka vysokým kovovým nožičkám a prešívanému sedáku medzi moderné taburetky.
€218,00

Rozkladacia taburetka AVA TAB

AVA TAB je moderná rozkladacia taburetka. Môžete ju využiť na sedenie a po rozložení aj na príležitostné spanie. Farebné prevedenie taburetky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. AVA TAB je produktom slovenského výrobcu.
€149,00

Taburetka Samanta 45x45

Praktická kvalitná taburetka v jednoduchom modernom dizajne. Jej súčasťou je aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok. Taburetka má drevené nožičky.
€145,00

Skladacia taburetka FALON

Praktická moderná skladacia taburetka s úložným priestorom. Taburetka čalúnená látkou a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€17,00

Skladacia taburetka FARGO

Praktická moderná skladacia taburetka s úložným priestorom. Taburetka čalúnená vzorovanou poťahovou látkou.
€29,00

Skladacia taburetka GAZMEND

Praktická moderná skladacia taburetka s úložným priestorom. Taburetka čalúnená vzorovanou poťahovou látkou.
€19,00

V tejto kategórii nájdete čalúnené taburetky vhodné ku sedacím súpravám. Tabureka je nielen skvelým doplnkom, ale má aj svoje praktické využitie v podobe úložného priestoru.