Celočalúnené

Usporiadať podľa:

Taburetka R1 (35x35)

Taburetka R1 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€37,00

Taburetka R1 (35x35) - Skladom

Taburetka R1 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Taburetka je skladom v šedom farebnom prevedení.
€37,00

Taburetka R2 (35x45)

Taburetka R2 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€39,00

Taburetka R3 (45x45)

Taburetka R3 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€45,00

Taburetka R4 (85x55)

Taburetka R4 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€65,00

Rozkladacia taburetka AVA TAB

AVA TAB je moderná rozkladacia taburetka. Môžete ju využiť na sedenie a po rozložení aj na príležitostné spanie. Farebné prevedenie taburetky si môžete vybrať zo vzorkovníkov. AVA TAB je produktom slovenského výrobcu.
€103,00

Taburetka Ewelina 45x45

Praktická kvalitná taburetka v jednoduchom modernom dizajne,jej súčasťou je aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží. Taburetka má drevené nožičky.
€85,00

Taburetka Samanta 45x45

Praktická kvalitná taburetka v jednoduchom modernom dizajne,jej súčasťou je aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží. Taburetka má drevené nožičky.
€89,00

Taburetka AVA JIM TAB

Taburetka AVA JIM TAB je praktická taburetka na nožičkách. Môžete ju využiť ako samostatne stojacu taburetku alebo ako podnož ku kreslu AVA JIM. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€85,00

Taburetka DeLuxe

Taburetka DeLuxe je štýlová kvalitná taburetka v elegantnom klasickom štýle. Taburetka je vhodným doplnkom k sedacej súprave DeLexe Corner a pohovke DeLuxe. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€159,00

Taburetka DEMA

Zaujímavá taburetka v pestrých farbách v štýle patchwork, ktorá rozžiari každú miestnosť.
€38,00
€33,00
-13%

Taburetka Emporio

Taburetka Emporio je kvalitná moderná taburetka so štýlovým moderným dizajnom. Taburetka je skvelým doplnkom k sedacej súprave Emporio. Čalúnenie taburetky si môžete vybrať z našej širokej ponuky látok a ekokoží úplne sami.
€185,00

V tejto kategórii nájdete čalúnené taburetky vhodné ku sedacím súpravám. Tabureka je nielen skvelým doplnkom, ale má aj svoje praktické využitie v podobe úložného priestoru.