Dizajnové taburetky

Usporiadať podľa:

Taburetka Gobi TYP1

Pletená taburetka Gobi TYP1 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 6 farebných prevedení.
€47,00

Taburetka KEREM

Oválna taburetka KEREM je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až z 9 farebných prevedení.
€39,00

Taburetka Taman TYP2

Pletená taburetka Taman TYP2 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 3 farebné prevedenia.
€47,00

Taburetka Gobi TYP2

Pletená taburetka Gobi TYP2 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až z 11 farebných prevedení.
€50,00

Taburetka TAB-102 ORA2

Taburetka TAB-102 ORA2 je zaujímavá taburetka v pestrých farbách, ktorá rozžiari každú miestnosť. Poťah je z mikroplyšu.
€35,00

Taburetka TAB-106 ORA2

Taburetka TAB-106 ORA2 je zaujímavá okrúhla taburetka v pestrých farbách, ktorá rozžiari každú miestnosť. Poťah je z mikroplyšu.
€35,00

Taburetka TAB-107 ORA2

Taburetka TAB-107 ORA2 je zaujímavá taburetka v pestrých farbách, ktorá rozžiari každú miestnosť. Poťah je z mikroplyšu.
€35,00

Set taburetiek Monty

Set štýlových čalúnených taburetiek s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Majú taktiež praktický úložný priestor. Taburetky sú čalúnené látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€72,00

Set taburetiek Polly

Set štýlových čalúnených taburetiek s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Majú taktiež praktický úložný priestor. Taburetky sú čalúnené látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€90,00

Taburetka Cosby

Moderná čalúnená taburetka s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Taburetka je čalúnená látkou a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€50,00

Taburetka Daron

Moderná čalúnená taburetka s úložným priestorom. Taburetka je čalúnená látkou a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€55,00

Taburetka Minty

Moderná čalúnená taburetka s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Má taktiež praktický úložný priestor. Taburetka je čalúnená látkou a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€48,00