V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Dizajnové taburetky

Usporiadať podľa:

Taburetka CRICKET

Taburetka CRICKET s úložným priestorom čalúnená zamatovou látkou. Dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
€60,00

Taburetka Gobi TYP1

Pletená taburetka Gobi TYP1 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 3 farebných prevedení.
€55,00

Taburetka KEREM

Oválna taburetka KEREM je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až z 9 farebných prevedení.
€39,00

Taburetka Taman typ 2

Pletená taburetka Taman typ 2 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 3 farebných prevedení.
€39,00

Taburetka Taman TYP2

Pletená taburetka Taman TYP2 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až 3 farebné prevedenia.
€39,00

Taburetka Gobi TYP2

Pletená taburetka Gobi TYP2 je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Na výber máte až z 7 farebných prevedení.
€49,00

Set taburetiek Monty

Set štýlových čalúnených taburetiek s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Majú taktiež praktický úložný priestor. Taburetky sú čalúnené látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€63,00

Set taburetiek Polly

Set štýlových čalúnených taburetiek s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Majú taktiež praktický úložný priestor. Taburetky sú čalúnené látkou s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€83,00

Taburetka Cosby

Moderná čalúnená taburetka s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Taburetka je čalúnená látkou a je dostupná v svetlomodrej látke.
€46,00

Taburetka Daron

Moderná čalúnená taburetka s úložným priestorom. Taburetka je čalúnená zamatovou látkou a je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€49,00

Taburetka Minty

Moderná čalúnená taburetka s chrómovou podnožou v zlatej farbe. Má taktiež praktický úložný priestor. Taburetka je čalúnená látkou a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€46,00

Set taburetiek Grado

Set taburetiek Grado s úložným priestorom sú perfektným doplnkom do Vašej obývačky alebo študentskej izby. Môžete si vybrať v dvoch farebných prevedeniach.
€90,00