V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Celočalúnené

Usporiadať podľa:

Taburetka KOSTKA

Taburetka KOSTKA stabilnou základňou. Na výber je široké množstvo poťahových látok.
€36,00

Taburetka obdĺžniková

Taburetka bude praktickým doplnkom Vašej domácnosti. Vďaka širokej škále poťahových látok si môžete vybrať jej farebné prevedenie podľa Vašich predstáv. Taburetka môže byť aj s úložným priestorom. Kvalitná taburetka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€79,00

Taburetka okrúhla

Taburetka okrúhla bude skvelým dizajnovým a praktickým doplnkom Vašej domácnosti. Vďaka širokej škále poťahových látok si môžete farebné prevedenie čalúnenia vybrať podľa Vašich predstáv. Kvalitná taburetka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€52,00

Taburetka Sulot typ 1

Praktická moderná taburetka SULOT s úložným priestorom a 1 zásuvkou.
€49,00

Taburetka Sulot typ 2

Praktická moderná taburetka SULOT s úložným priestorom a 2 zásuvkami.
€99,00

Taburetka Dora

Moderná čalúnená taburetka s chrómovou podnožou a prešívaným sedákom. Taburetka je dostupná v 3 farebných prevedeniach. Taburetka je čalúnená ekokožou.
€57,00

Taburetka Terona

Moderná čalúnená taburetka TERONA s kovovou podnožou v zlatej farbe. Taburetka je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou a je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€49,00

AVA FAMM taburetka

Celočalúnená taburetka vhodná k sedacej súprave AVA FAMM. Farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€163,00

AVA HOLLY TAB

Celočalúnená taburetka vhodná k sedacej súprave AVA JOY. Farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€158,00

AVA TEMPO taburetka

Celočalúnená taburetka vhodná k sedacej súprave AVA TEMPO. Farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€164,00

Taburetka Asgard

Kvalitná jednoduchá taburetka s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte vy sami.
€154,00

Taburetka RODEZA

Kvalitná pevná taburetka s moderným dizajnom. Vyrába sa v kombinácií dreva a látky. Môžete si vybrať až z 5 farebných kombinácií.
€89,00

V tejto kategórii nájdete čalúnené taburetky vhodné ku sedacím súpravám. Tabureka je nielen skvelým doplnkom, ale má aj svoje praktické využitie v podobe úložného priestoru.