Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
*
*
*

(napíšte názov a číslo Vami vybranej látky/ekokože)

€125,00

Váľanda EDO 5 je váľanda s úložným priestorom s prístupom zboku. Váľanda je na chromových nožičkách. K dispozícií máme širokú škalú poťahových látok na čalúnenie matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu je vhodná do detskej izby, študentskej izby, na chatu, internát...

Prevedenie:

  • čalúnená (štandardne) - z troch strán. Zadná strana postele nie je čalúnená.
  • celočalúnená - čalúnená aj zo zadnej strany + 10% z ceny (v prípade záujmu potrebné uviesť do poznámky - cena Vám bude upravená pri spracovaní objednávky)
  • korpus v dekore dreva - úložný priestor je z dýhovanej drevotriesky vo farbe buk, jelša, čerešňa. Možnosť objednať aj v prevedení biela alebo orech s príplatkom + 20% z ceny (v prípade záujmu potrebné uviesť do poznámky - cena Vám bude upravená pri spracovaní objednávky)

Matrac:

  • MOLITANOVÝ - hrúbka 10 cm, nosnosť do 100 kg
  • PRUŽINOVÝ - hrúbka 14 cm, hrúbka drôtu 2,4 mm, nosnosť do 110 kg
  • SENDVIČOVÝ - hrúbka 12 cm (kombinácia 9 cm PUR pena gramáž 30kg/m3 + 3 cm komfortná vysoko pružná pena - gramáž 35kg/m3), nosnosť 110 kg

Farebné prevedenie: (kliknite na kategóriu)

Do poznámky prosím uveďte názov poťahovej látky na čalúnenie matraca a čalúnenie korusu.
Látky z 1. a 2. cenovej skupiny môžte kombinovať. Pri kombinácii bude cena za 2.cenovú skupinu látok.

Koordinát
- je látka používaná na čalúnenie dreveného rámu (korpusu) výrobku a lemu čela výrobku. V prípade, že si koordinát nevyberiete bude celý výrobok očalunený rovnakou látkou.

Rozmery:

  • dĺžka / šírka / výška (cm): 195/82/50 (výška postele závisí od výberu matraca)
  • výška nožičiek: 10 cm

Možnosť objednať váľandu v šírke 90 cm s príplatkom +20% z ceny (v prípade záujmu potrebné uviesť do poznámky, cena Vám bude upravená pri spracovaní objednávky).

Dodacia doba je 2-4 týždne.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

ALEX nočný stolík AX23

Nočný stolík AX23 je súčasťou spálňového kompletu ALEX. Nočný stolík s jednou zásuvkou má jednoduchý elegantný a moderný dizajn s možnosťou výberu z 3 farebných prevedení.
€20,00

Počítačový stôl LIMA B-1

Priestranný počítačový stôl so zásuvkou a skrinkou zo sektorového systému LIMA. Stôl je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€60,00

Komoda 07-ID

Priestranná Komoda 07-ID je vyhotovená v modernom dizajne s jednoduchými líniami. Komoda ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky Vaše veci. Dostupná je v dvoch farebných prevedeniach.
€69,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné