V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Kuchynská linka SICILIA

Sektorová kuchynská linka Sicilia s nádychom romantického štýlu. Široký výber skriniek Vám umožní vyskladať krásnu kuchyňu, kde sa varenie stane pôžitkom.

Sicilia je sektorová kuchynská linka, ktorá nádherne vynikne vo vidieckych domčekoch a chalupách, ale aj v bytoch zariadených v romantickom štýle. Obklopte sa štýlovým, praktickým a funkčným prostredím prostredníctvom kuchyne Sicilia. Je vyrábaná v dvoch farebných prevedeniach. Kombinácia biela + Sosna Andersen pre prívržencov vidieckeho štýlu. Alebo v prevedení orech pre milovníkov klasiky. Kuchynskú linku si vďaka širokej ponuke skriniek viete vyskladať v tvare L alebo U, alebo len jednoduchú rovnú linku.

Jednotlivé skrinky s detailným popisom nájdete nižšie. Kuchynská linka je dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť objednať nižšie.

Materiál:

  • DTD laminovaná + lišty MDF

Farebné prevedenie:

  • biela + Sosna Andersen
  • orech

Dodacia doba 4-6 týždňov.

Je Vaša kuchyňa veľká? Potrebujete rohovú skrinku?

Chamonix je sektorová kuchynská linka. Znamená to, že si ju môžete vyskladať tak ako Vám to vyhovuje. Jednotlivé skrinky si môžete doobjednať, prípadne si môžete vyskladať kuchynskú linku presne podľa Vašich priestorových možností. Jednotlivé sektorové skrinky s popisom nájdete nižšie. Na výber máte až 17 horných a dolných skriniek. Ak plánujete vstavanú umývačku riadu, tak nezabudnite na dvierka, ktoré tiež nájdete nižšie. Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky a bez drezu

Poradíme Vám s návrhom - 3D vizualizácia ZADARMO

Vyskladáme Vám kuchyňu z našej ponuky sektorových kuchynských liniek tak, aby čo najviac spĺňala Vaše požiadavky. Zavolajte nám alebo nám napíšte akú máte predstavu o tvare kuchynskej linky (L, U, rovná), aký máte priestor či rozpočet, rozmiestnenie skriniek, umiestnení Vami zakúpených spotrebičov (sporák, vstavaná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička) prípadne nám zašlite obrázky, ako by ste chceli, aby vyzerala Vaša kuchynská linka. Nechajte nám na seba kontakt pre prípadnú následnú konzultáciu. Zapracujeme Vaše požiadavky a spätne Vám zašleme 3D návrh novej kuchynskej linky do 24 hodín.
Viac informácií.

        

 

Pozrite si našu širokú ponuku kuchynských drezov (kliknite na obrázok)
 

        

 

 

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné